Haier HW80-B14979-S
Még a legkényesebb szöveteket is olyan jól tisztítja, mintha újak lennének.Ennek a Haier mosódobnak a felületét úgy tervezték, hogy még a legkényesebb textíliák is tökéletes állapotban maradjanak, akárhányszor is mossa őket. A speciális párna alaknak köszönhetően a mosnivaló a dob forgása közben finoman csúszik át a felületen, így soha nem akad meg az anyag és nem romlik a minősége.
Ruhák professzionális otthoni ápolásaA Refresh funkció rendkívül hatékonyan és innovatív módon frissíti fel ruháit, a mikrogőz-technológia segítségével eltávolítja a szagokat, a finom port és az allergéneket. Mindezt úgy, hogy közben mindössze 20 perc alatt csökkenti a gyűrődéseket, mosószer használata nélkül.
Egy újabb kiváló innováció a Haier-tőlNincs többé elveszett zoknik keresgélése - a dob praktikus belső világításának köszönhetően könnyedén be- és kipakolhatja a szennyest anélkül, hogy bármit is hátrahagyna.
A tisztább gép tisztább szennyest jelentExkluzív Haier anyag, amely megvédi a mosógép legérzékenyebb területeit. Az antibakteriális kezelés (ABT) véd a penész és a baktériumok kialakulása ellen a sérülékeny területeken, például a mosószeres fiókban és a tömítésben, a higiénikusabb mosási ciklus érdekében.
A mosási technológia következő szintjeEz a Haier mosógép digitális belső mérleggel méri le a szennyesét, majd automatikusan beállítja a vízfogyasztást és a ciklus időtartamát a mosott ruhák mennyiségének megfelelően. A gép az egyes szennyesek súlyától függően kiszámítja az optimális beállításokat, így biztosítva kiváló eredményeket és minimális energiafogyasztást a Direct Motion Motornak köszönhetően. Egy újabb okos megoldás a Haier-től, amely valóban különbséget tesz.
Teljes gőzzel előre a fokozott folteltávolításértA Haier mosógépek ezen okos funkciója a gőzt és a mosószert a dob belsejébe szórja, így lazítja a szennyes szálait, és javítja a makacs szennyeződések és foltok eltávolítását. És ez még nem minden - a gőznek köszönhetően a ruhák vasalása is sokkal egyszerűbbé válik, sőt, egyáltalán nem is szükséges, így több ideje marad a szeretett dolgokra!
Tisztítja a gépet a higiénikusabb mosás érdekébenA Haier hihetetlenül hasznos Smart Dual Spray képessége egy automatikus tisztítórendszer a mosógéphez, amely minden mosási ciklus végén aktiválódik. Ez nem csak higiénikusabb mosást biztosít a ruhái számára, de hosszú távon javítja a gép élettartamát is!
Egyszerű. Hatékony. Tartós. A Haier Direct motorok egy életen át tartanak.A Haier Direct Motion motorokat úgy tervezték és gyártották, hogy tartósak legyenek. A szíj nélkül működő motor közvetlenül a dobhoz van rögzítve, ami jelentősen csökkenti a zajt és a rezgést, növeli a tartósságot, miközben csökkenti az energia- és vízfogyasztást is.
Teljes rugalmasság a mosási ciklus időtartamát illetőenA Haier okos "I-Time" funkciója lehetővé teszi, hogy a mosás időtartamát a rendelkezésre álló időnek megfelelően finomhangolja, így a valódi igényei alapján lerövidítheti vagy meghosszabbíthatja a mosás befejezésének idejét.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag 5 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 69 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális Érintőképernyős |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Ajtó átmérője | 36 cm |
| Mélység | 46 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 72 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 47 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Világítás Steam Smart Dual Spray Auto Weight Stain Removal ABT Pillow Drum |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Biztonsági zár |
| Technológia | iTime |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Selyem Pamut Szintetikus Gyapjú Plus Takaró Gyors 15` Refresh Eco 40-60 C |
| Mosási programok száma | 14 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| ECO program időtartama | 3.35 h |