Gőz tisztítás
A különösen sima zománcszerkezet miatt a tisztítás gyors, egyszerű és hatékony. Egyszerűen öntsön fél liter vizet a sütő tálcába, tegye be a sütőbe, állítsa a hőmérsékletet 50 ° C-ra hagyományos módon, és tartsa 30 percig. Alternatív megoldásként öntsön vizet és aktiválja a tisztító funkciót a kijelzőn. Miután a gőz áthaladt a sütő falán levő szennyeződéssel és áztatott, nedves ruhával vagy szivaccsal lehet törölni, hogy fényes, szennyeződésmentes felületet kapjon.
A Energiaosztály
Az alacsonyabb számlák és az energiamegtakarítás az otthonában lehetséges a legmagasabb energiahatékonysági osztályoknak köszönhetően.
Kiolvasztás
Ez a funkció ideális nagy mennyiségű étel leolvasztására, beleértve a húst, halat, kenyeret és süteményeket. Ennek a hasznos funkciónak köszönhetően soha nem fog elfelejteni felszabadítani az ételeket vacsorázni.
Zománc felületek – könnyed tisztítás, EasyClean
A sütő belső részét sima zománcfelület borítja, így ennek tisztítása gyors és egyszerű.
Könnyű ajtótisztítási rendszer
Az új kialakításnak köszönhetően az üvegablakok könnyen eltávolíthatók az ajtóból anélkül, hogy az egész ajtót le kellene szerelni. Az ajtó tetején lévő két kapocs miatt már nincs szükség a szerszámok használatára, és az eltávolítást saját maga végezheti el. Ez lehetővé teszi, hogy könnyen karbantartsuk a sütő ajtaját.
Fiók görgős sínekkel
A fiók könnyen mozgatható. Nagyszerű helyet kínál az edények és a serpenyők tárolására.
10 funkció
Grill, alsó és felső sütés + ventilátor, felső sütés + grill (supergrill), kiolvasztás, alsó sütés, gyors előmelegítés, felső sütés + grill + légkeverés, alsó sütés (pizza).
Légkeveréses sütés
A ventilátor segít a levegőt egyenletesen eloszlatni az étel körül, megszünteti az ételt körülölelő hideg levegőréteget és így a hagyományos sütőkhöz képest gyorsabban, egyenletesebben és alacsonyabb hőfokon lehet sütni a készülékkel.
Ts és Ta szabályzó
Az érzékelőknek köszönhetően a vezérlőpult kezelése könnyed és egyszerűen figyelemmel kísérhető a főzési folyamat. A TS szabályzóval könnyedén beállíthatja a főzés vagy sütési időt.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Használat | Háztartási |
| Főzőlap típusa | Kerámialap |
| Főzőlap tápellátás | Elektromos |
| Sütő tápellátás | Elektromos |
| Gyújtás típusa | Elektromos |
| Kezelőpanel elhelyezkedése | Elöl |
| Tulajdonság | Időzítő Belső világítás Termosztát Beépített ventilátor Maradékhő indikátor |
| Csomag tartalma | 2 x Tepsi 1 x tűzhely |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok (főzőlapok) |
| Égők száma | 4 |
| Nagy égőfej | 2 |
| Normál égőfej | 2 |
| Nagy égőfej teljesítménye | 1.8 kW |
| Normál égőfej teljesítménye | 1.2 kW |
| Főzőfej energiahatékonyság | A Energiaosztály |
| Műszaki adatok (sütők) |
| Sütők száma | 1 |
| Kapacitás | 62 l |
| Sütő energiahatékonyság | A Energiaosztály |
| Főzési funkció | Grill Konvekció Olvasztás Szárító |
| Sütési módok | Alsó-felső |
| Öntisztítás | Öntisztító |
| Méretek |
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |