ASUS Vivobook S 14X OLEDNyűgözze le a világot a tiszta erővel
Villámgyorsan átjuthat a legnehezebb feladatokonA Vivobook S 14X OLED minden feladatot megkönnyít, legyen szó irodai vagy személyes feladatokról, prezentációkról vagy játékról. Akár AMD Ryzen™ 9 6900HX processzorok, akár 16 GB DDR5 4800 MHz-es RAM memóriával (1 SO-DIMM foglalattal a memóriabővítéshez), 1 TB-os SSD-vel és ultragyors WiFi 6E kapcsolattal, így mindig van elég erő tartalékban, ha a dolgok nehezebbre fordulnak. És hogy minden zökkenőmentesen működjön, a beépített ASUS IceCool hőtechnológia hatékonyan hűti az egész rendszert.
Gyorsabbnak kell lenniA Vivobook S 14X OLED akár AMD Ryzen™ 9 6900HX processzorok hajtják, amelyek minden feladatot megkönnyítenek, legyen szó streamelésről, böngészésről, szerkesztésről, videochatelésről vagy csak az otthoni ügyek intézéséről. Akár 45 wattos TDP (Thermal Design Power) teljesítményre is képes, így ez az eddigi leggyorsabb teljesítményű generáció!
Erőteljes beépített Radeon™ 600M sorozatú grafikus processzorokAz AMD Radeon 600M sorozatú grafikus processzorok a Ryzen 6000 sorozatú processzorral ellátott ASUS laptopokba vannak beépítve. Akár a legújabb filmet nézi, akár új játékvilágokat fedez fel, a Radeon 600M sorozatú grafikával mindezt rendkívül egyenletes részletességgel láthatja. Az új AMD RDNA™ 2 grafikus architektúrával frissített, hardveres sugárkövetés-támogatással ellátott lapka több mint alkalmas mind a játékok, mind a GPU-gyorsított alkalmazások futtatására olyan sebességgel, ahogyan azt egy dedikált grafikus kártyától elvárná.
Hűvösebb, csendesebb és gyorsabb!Hogy minden helyzetben hűvös maradjon, a Vivobook S 14X OLED-ben lévő ASUS IceCool hőtechnológia továbbfejlesztett 8 mm-es és 6 mm-es hőcsöveket és egy IceBlade ventilátort használ, amely hatékonyan gyorsítja a hőátadást. A 97 lapátos ventilátor és a járókerék folyadékkristályos polimerből készült, ami azt jelenti, hogy könnyebb és vékonyabb, mint a hagyományos ventilátorok. Emellett az IceBlade ventilátor folyadékdinamikai csapágyat is használ, amely csendesebb és kevésbé rezeg, mint egy hagyományos csapágy. A végeredmény az, hogy a hatalmas CPU teljesítmény üzemmódban kényelmesen, 45 wattos teljes TDP-vel is képes működni - teljesítmény romlás nélkül!
Még többet, gyönyörűenA Vivobook S 14X OLED 16:10 2.8K OLED NanoEdge széles látószögű kijelzőjével a vizuális élményeket a részletgazdagság új szintjére emelheti. Ultravékony keretének és 87.4%-os képernyő-test arányának köszönhetően a Vivobook S 14X OLED minden eddiginél kompaktabb. A PANTONE® Validated és a VESA DisplayHDR™ True Black 600 tanúsítvánnyal rendelkező kijelző kiemelkedő színpontosságot és a lehető legmélyebb feketéket kínálja, és még a hosszú nézegetés során is mindig kíméli a szemet, mivel az SGS és a TÜV Rheinland által is tanúsított alacsony kékfényszintnek köszönhetően mindig kíméli a szemet.
OLED mozi az Ön kezébenA Vivobook S 14X OLED kijelzője a kategóriájában legjobb színskálával rendelkezik. A színeket kiváló valósághűséggel adja vissza a professzionális minőségű vizuális megjelenítéshez, így tökéletes a professzionális és kreatív munkához, vagy bárkihez, aki egyszerűen csak a legjobb színhűséget szeretné élvezni. Az OLED-kijelző az általa használt speciális szerves fénykibocsátó vegyületek természetéből adódóan az LCD-kijelzőkhöz képest akár 70%-kal csökkenti a káros kék fényt, így különösen kíméletes a szemhez, és csökkenti a retinakárosodás kockázatát.
Világelső mozgástisztaság a 120 Hz-es OLED kijelzővelA világ első 120 Hz-es frissítési frekvenciájú, 0.2 ms válaszidővel rendelkező OLED laptop kijelzője a legjobb színeken és minőségen felül még sokkal többet nyújt bármilyen tartalomhoz - a játék, az alkotás, a mindennapi munka és a médiaszórakoztatás egyaránt élvezheti a minden eddiginél simább élményt. Egyszóval, ez nagyszerű!
Végső 120 Hz / 0.2 ms a kivételes mozgási tisztaságértAz új prémium ASUS OLED kijelző 120 Hz-es frissítési frekvenciával és 0.2 ms pixel válaszidővel hihetetlenül sima és tiszta. Valójában, meglepő és egyben ellenkező értelemben, a 120 Hz / 0.2 ms OLED-kijelző gyorsabb, mint egy 165 Hz / 3 ms LCD IPS-kijelző - mivel észrevehetetlen szintre csökkenti a szellemképeket. Egyszerűen fogalmazva, ez azt jelenti, hogy még a gyorsan mozgó vizuális elemek is simábbak és tisztábbak, mint valaha.
Testreszabható színskála minden igényreA kijelző színskálája gyorsan és egyszerűen átállítható a különböző feladatokhoz vagy preferenciákhoz. Az ultraélénk natív színbeállításon felül választhatja az sRGB-t webes tartalmak készítéséhez vagy böngészéshez, a DCI-P3-at mozis tartalmakhoz, vagy a Display P3-at a filmszínvonalú színekhez, amelyeket a mindennapi, valós világbeli megtekintéshez finomítottak.
Menet közben, non-stopA Vivobook S 14X OLED hosszú élettartamú, 70 Wh-s akkumulátorával a Vivobook S 14X OLED megerőltetés nélkül teszi lehetővé az útközbeni életet, így hosszabb ideig maradhat produktív vagy szórakoztató.
Menő stílusAz új, megemelt logós fül kialakítása és a vagány városi színek izgalmasabbá teszik ezt a teljes fém kialakítású laptopot. A Vivobook S 14X OLED mindig készen áll arra, hogy felfedezze ezt az izgalmas és lenyűgöző világot. Az expresszív dizájn a fedél alatt folytatódik, ahol az Enter billentyű csíkos akcentusa kerül a középpontba. Fedezzen fel minden lehetőséget a 180°-os zsanérral, amely sokkal könnyebbé teszi, amikor lenyűgöző ötleteket szeretne megosztani a környezetével. A figyelmeztető narancssárga színű, blokkolt kialakítású ESC billentyű és a tenyértámaszon található Vivobook-üzenetek folytatják a témát, visszhangozva a bátor új világ úttörő attitűdjét.
Minden részletében tökéletesAz összes szükséges I/O-porttal az összes meglévő periféria, kijelző és projektor csatlakoztatása gyerekjáték. A két ultragyors USB 3.2 Type-C® port akár 40 Gbps sebességű adatátvitelt is támogat. Van továbbá egy HDMI® 2.0 port a 2.8K 120 Hz-es kijelzők támogatásához és egy USB 3.2 Gen 1 Type-A port az 5 Gbps átviteli sebességhez, valamint egy audio kombócsatlakozó a legnagyobb kényelem érdekében.
Ragyogóan árnyalt ErgoSense billentyűzetAz ASUS küldetése, hogy az emberi interakciót a technológiával minden eddiginél magasabb és intuitívabb szintre emelje. A legújabb ASUS ErgoSense billentyűzeteket úgy tervezték, hogy páratlan beviteli élményt tegyenek lehetővé, amely összhangban van azzal, ahogyan mozog, érez és megérint. Az Ön kényelme a legfontosabb számunkra. Ezért az ErgoSense billentyűzet hihetetlenül kielégítő tapintású, az optimális rugózás és út finomhangolt pontossággal kiszámított. Tapasztalja meg az ErgoSense billentyűzetet, és hamarosan azon kapja magát, hogy könnyedén cirkál majd a munkája során.
Nagyobb és jobb érintőpadA Vivobook S 14X OLED érintőtábláját 53%-kal megnöveltük, hogy még simább és érzékenyebb legyen az ujjbeggyel történő vezérlés. Az opcionális ASUS NumberPad 2.09 mindent sokkal egyszerűbbé tesz, amikor számokat kell összeszedni: egyszerűen érintse meg az érintőpad ikonját a számbevitel engedélyezéséhez.
BiztonságUjjlenyomat biztonságA Vivobook S 14X OLED elérése még soha nem volt ilyen egyszerű és biztonságos. A bekapcsológombon található ujjlenyomat-érzékelőnek és a Windows Hellónak köszönhetően nem kell minden alkalommal beírnia a jelszavát - elég egyetlen érintés.
Webkamera fedőA Vivobook S 14X OLED komolyan veszi az Ön adatvédelmét és biztonságát. A beépített adatvédelmi pajzs, amely a webkamera fölé csúsztatható, azonnali védelmet biztosít, és megvédi a kíváncsi tekintetek és a zavaró tényezőktől.
Valós idejű webkamera képoptimalizálásAz ASUS 3D zajcsökkentő (3DNR) technológiája és a MyASUS új webkamera-effektjei új szintre emelik a videohívások élményét. A 3DNR jelentősen javítja a webkamera képének tisztaságát, egy egyedi algoritmus segítségével, amely élesíti a képeket és valós idejű zajmentesítést végez, hogy a videohívások során minden élesen és tisztán látszódjon. A MyASUS webkamera-effektjei számos hasznos képfeldolgozási funkciót adnak hozzá, köztük a Háttér elmosódását a jobb adatvédelem érdekében; a Világításoptimalizálást, hogy az arcok ne legyenek árnyékban; a Mozgáskövetést, hogy mindig a kép közepén maradjon; és a Szemkövetést, hogy csökkentse a kamerától elkalandozó tekintet hatását.
Új szintű ASUS AI zajszűrő technológiaA kivételes távmunka- és videokonferencia-élmény biztosítása érdekében a Vivobook S 14X OLED ASUS AI Noise-Canceling technológiával rendelkezik, amely gépi tanulást alkalmaz a nem kívánt zajok emberi beszédtől való elkülönítése érdekében. Ez a technológia segít kiszűrni a környezeti zajokat a csoportos konferenciahívások optimális minősége érdekében. Az ASUS AI Noise-Canceling Microphone funkció a MyASUS alkalmazásban képes kiszűrni a környezeti zajokat, a Multi-Presenter mód pedig normalizálja a különböző pozíciókból érkező egyéni hangokat az optimális csoportos konferencia-hívás minősége érdekében. Az ASUS AI Noise-Canceling Speaker funkció az emberi beszédet leszámítva minden környezeti zajt kiszűr - így hallani fogja, amit a többiek mondanak.
Kényeztesse fülét a csodálatos hangzássalA Vivobook S 14X OLED csodálatos, Harman Kardon tanúsítvánnyal rendelkező hangrendszerrel van felszerelve, amely a legújabb DTS hangtechnológiával a torzításmentes hangzás és a mélyebb basszusok javítását biztosítja az erőteljes hangszórókon keresztül. A DTS Audio Processingnek köszönhetően a hangszórók hangzása nagyobb és jobb lesz, és az akció közepébe helyezi Önt. Emellett hihetetlen hangzást biztosít a fejhallgatóknak is.
Finomhangolás az ASUS WiFi Master technológiávalAz ASUS a vezeték nélküli csatlakozási megoldások átfogó választékát kínálja. A legújabb WiFi 6E lehetővé teszi, hogy az online tartalmakat egy szempillantás alatt töltse be, és ezt az ASUS WiFi Master technológia, amely magában foglalja az ASUS WiFi SmartConnectet, még jobbá teszi. A WiFi SmartConnect automatikusan kiválasztja a legjobb WiFi forrást, így laptopja zökkenőmentesen csatlakozik a legjobb WiFi jelhez és az ismert mobil hotspotokhoz.
*A sorozaton belüli modellek specifikációi eltérőek lehetnek, további információ a "Részletek" fül alatt.
| Általános tulajdonságok |
| Line-up | VivoBook S |
| Processzor |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típusa | Ryzen™ 7 |
| Processzor model | 6800H |
| Processzormagok száma | 8 |
| Alap frekvencia | 3.2 GHz |
| Turbo Boost frekvencia | 4.7 GHz |
| Cache | 16384 kB |
| Processzor gyártási technológia | 6 nm |
| Integrált grafikus processzor | AMD Radeon™ 680M |
| Kijelző |
| Kijelző átmérő | 14.5 inch |
| Kijelző felbontás | WQ+ |
| Kijelző technológia | OLED |
| Frissítési gyakoriság | 120 Hz |
| Fényerősség | 600 nt |
| Kijelző felület | Fényes |
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 2880 x 1800 |
| Memória |
| Memória kapacitás | 16 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
| Merevlemez |
| Tárhely típusa | SSD |
| SSD kapacitás | 512 GB |
| SSD csatolófelület | PCI Express M.2 |
| Videokártya |
| Videókártya típusa | Integrált |
| Videókártya | AMD Radeon |
| Multimédia |
| Optikai egység | Nem |
| Webkamera | HD |
| Audió | Mikrofon Hangszóró |
| Audió technológia | Smart Amp |
| Hangszóró márka | Harman Kardon |
| Csatlakozás & Portok |
| Portok | 1 x Jack 3.5 mm 1 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 2 x USB 3.2 Type C Gen 2 1 x HDMI 2.1 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Bluetooth verzió | 5.2 |
| 3G | Nem |
| 4G | Nem |
| 5G | Nem |
| Szoftver |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Általános jellemzők |
| Numerikus billentyűzet | Nem |
| Súly | 1.63 kg |
| Méretek (W x H x D) | 322.3 x 230.9 x 17.9 - 18.4 mm |
| Billentyűzet nyelv | Magyar billentyűzet |
| Biztonság | TPM |
| Hozzátartozó kiegészítők | Laptop |
| Főbb jellemzők | Webkamera Chiclet billentyűzet HDR True Black 600 Billentyűzet háttérvilágítás PANTONE Érvényesített SGS Eye Care kijelző |
| Szín | Világosszürke |