iQtech Millennium, WiFi 1x NoN Smartlife kapcsoló - No Neutral A NoN kapcsolók olyan kapcsolók, amelyeknek nincs szükségük semleges vezetékre a funkcionális csatlakozáshoz, elég, ha csak egy fázisvezeték van a kapcsolószekrényben. Ezek a kapcsolók alkalmasak régebbi elektromos vezetékekhez és minden olyan helyhez, ahol nincs semleges vezeték.
Smartlife app funkció az iQtech Millennium WiFi 1x NoN Smartlife kapcsolóhoz - Ütemezett be- és kikapcsolás - beállíthatod az időpontokat, amikor a lámpák automatikusan be- és kikapcsolnak
- Számos otthoni automatizálási lehetőséget kínál, amelyeken keresztül automatikusan vezérelheted az egyes lámpák be- és kikapcsolását az iQtech SmartLife család más eszközei által rögzített események alapján, vagy fordítva, más eszközöket vezérelhetsz az egyes lámpák állapota alapján
- Mindez egy jól érthető és lokalizált mobilalkalmazásban érhető el, amely Android és Apple iOS eszközökre egyaránt elérhető
Az iQtech Millennium switch, WiFi 1x NoN Smartlife kapcsoló főbb jellemzői: - A vezeték nélküli WiFi kapcsolathoz a fényforrással párhuzamosan egy kapacitív hídra van szükség a vezeték nélküli csatlakozáshoz
- A NoN kapcsolók WiFi-s változatai alapfelszereltségként semleges vezetékkel csatlakoztathatók
- A kapcsoló kézzel is működtethető a kéz érintésével
- Az érintőképernyős, finom háttérvilágítással ellátott üveglap fényűző megjelenést biztosít
- Smartlife alkalmazás Android és Apple IOS telefonokra
- Támogatott hangalapú asszisztensek: Google Home és Amazon Alexa
- A termék használható: EU / UK / FR
| Paraméterek |
| Csatlakoztatás |
| Csatlakoztatás | WiFi 2,4 GHz |
| Kapcsolódás |
| Támogatott OS | Android, iOS |
| Kompatibilis alkalmazások | Smartlife, Tuya |
| Kompatibilis hangasszisztensek | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Alkalmazás nyelve | Cseh |
| Használat |
| Működés | Önállóan |
| Használat | Világítás |
| Vezérlés |
| A vezérlők/gombok száma | 1 db |
| Anyag |
| Anyag | Üveg |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Világítás |
| Műszaki specifikációk |
| Max. összáram | 10 A |
| Méretek |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 86 mm |
| Mélység | 35 mm |