A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Paraméterek | |
| Indítóáram | |
| Indítóáram | 2 000 A |
| Kapacitás | |
| Kapacitás | 10 000 mAh |
| Méret | |
| Szélesség | 182 mm (18,2 cm) |
| Magasság | 52 mm (5,2 cm) |
| Mélység | 92 mm (9,2 cm) |
| Tömeg | |
| Tömeg | 550 g |
| Szín | |
| Szín | Fekete |
| Kimenetek | |
| Kimenetek | Jármű indító csatlakozó, USB-A |
| Kimenetek száma összesen | 1 |
| Rendeltetése | |
| Felhasználási terület | Jármű indításhoz, Telefon/tablet |
| Teljesítmény és töltés | |
| Max. kimeneti áram | 3 A |
| Max. kimeneti feszültség | 12 V |
| Töltési teljesítmény | 18 W |
| Min. kimeneti áram | 1,5 A |
| Min. kimeneti feszültség | 5 V |
| Jellemzők és tanúsítványok | |
| Tulajdonságok és funkciók | Autó akkumulátor töltés, LED lámpa, Vízálló |
| Kábel | USB-C |
| Bemenetek | |
| Bemenet | USB-C |


