A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 135 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| Megfordítható ajtó | |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 135 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Kézi |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők | |
| Tulajdonság | LED megvilágítás |
| Megfordítható ajtó | |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V |
| Zajszint | 41 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 91 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 83.8 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 59.5 cm |


