Beko BSSA300M4SN, Hűtő, Egy beépíthető ajtóval, 175 l, Megfordítható ajtó, XXL Palacktartó, E energiaosztály, M 121,5 cm
A Beko BSSA300M4SN beépíthető egyajtós hűtőszekrény a funkcionalitást integrált dizájnnal és fejlett technológiával ötvözi. A No Frost Freezer hűtőrendszerrel tovább tartja frissen az élelmiszereket, elkerülve a szagok átjutását a hűtőszekrény és a fagyasztó között. Az állítható polcok és a speciálisan kialakított rekeszek rugalmasságot biztosítanak a térrendezésben, az állítható termosztát pedig segít beállítani az étel kívánt hőmérsékletét. Elegáns megjelenésével ez a beépített ajtós hűtőszekrény tökéletesen illeszkedik modern konyhája dizájnjába.
Állítható biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegből készült, állítható polcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan elosztják a rendelkezésre álló helyet.
Zöldség és gyümölcs doboz
Tágas rekesz, amely a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására szolgál.
XXL-es palacktartó
Speciális polc palackokhoz és nagy hengeres tartályokhoz.
Csúszó csuklópánt
A csúszópántrendszer segítségével maximális védelmet és szigetelést biztosítunk. Tökéletesen zárt zárás és teljes védelem, hogy minden nap friss ételeket élvezhessen.
Állítható termosztát
A hűtőrendszer kifogástalanul működik minimális energiafelhasználással, a hőmérséklet pedig egy kéznél lévő, jól elhelyezett termosztát segítségével állítható, hogy véletlenül se működjön.
Megfordítható ajtók
A hűtőajtók nyitási iránya a helykorlátoktól függően változtatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően bal vagy jobb oldalra szerelhetők.
Palacktartó
Dedikált támasz a palackokhoz, hogy hatékonyabbá tegye a hűtőben lévő helyet
Jégkockatartó
A parti szervezése során az egyik fő gond az italokhoz való jég. Egyszerű és gyors, a jégkockatálca ideális megoldás.
Nem gyúlékony anyagok
Az anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott használati biztonságot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben.
TUV minősítés
A Beko hűtőszekrények TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak.
Tojástároló
A hűtőszekrény speciális rekesszel van felszerelve a tojás tárolására.
LED világítás
Optimális világítást biztosít villanyszámla felszámítása nélkül. Gazdaságos és hatékony világítás.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 175 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Szín | Beépíthető |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 156 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Gyümölcs és zöldség rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | 1 x Tojástartó 1 x jégtálca |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 19 l |
| Rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 2 kg |
| Főbb jellemzők |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Állítható hőmérséklet TUV tanúsítás Gyulladásmentes anyag XXL palacktartó |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 35 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Évi energiafogyasztás | 152 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.416 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 13 h |
| Méretek |
| Magasság | 121.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Súly | 38.5 kg |