A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Típus | |
| Lejátszó típusa | Hordozható |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Funkciók | Kijelző |
| Csatlakozás és lejátszás | |
| Támogatott médium | CD, DVD, VCD |
| Videó formátumok | JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD |
| Audió formátumok | MP3 |
| Kijelző | |
| Kijelző technológia | LCD |
| A kijelző felbontása | 800 × 480 |
| Képátló | 7 " |
| Méret & súly | |
| Szélesség | 183 mm |
| Magasság | 152 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Tömeg | 0,6 kg |
| Szín | |
| Szín | Fekete |


