A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Méretek | |
| Mélység | 7,3 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Videó | |
| Betekintési szög | 88 ° |
| Maximális éjszakai hatótáv | 30 m |
| Maximális felbontás | 2880 × 1620 px |
| Videó kompresszió | H.264, H.265 |
| Zoom | Digitális |
| Objektív típusa | Fix |
| Bemeneti és kimeneti nyílások | |
| SD kártya max. méret | 512 000 MB |
| Interfész | MicroSD/SDHC slot, WiFi |
| Memóriakártya nyílása | MicroSD |
| Tárhely típusa | Cloud, SD |
| Lefedettség és ellenállás | |
| IP védelmi fokozat | IP67 |
| Tulajdonságok | |
| Használat | Kültéri |
| Kivitel | Bullet |
| Egyéb funkciók | Egész napos felvétel, Éjjellátás, Forgás, ONVIF |
| Forgás | Kézi |
| Éjjellátás | Hibrid |
| Érzékelés | Mozgás, Személy(ek) |
| Audio | Beépített hangszóró, Beépített mikrofon |
| Értesítés | Mobil |
| Riasztás | Fény, Hang |
| Fejlett funkciók | Motion Detection 2.0 |
| Kapcsolódás | |
| Alkalmazás nyelve | Angol, Cseh |
| Támogatott OS | Android, iOS, Windows |
| Tápellátás | Hálózati |
| Kompatibilis alkalmazások | Gyártói alkalmazás |
| Csatlakoztatás | |
| Csatlakoztatás | WiFi 2,4 GHz |
| Csomagolás | |
| Csomag része | Szerelési anyag, Tápkábel, Tartó |


