Xiaomi 15 mobiltelefon, 12GB RAM, 256GB, 5G, Fekete + Xiaomi Power Bank, 10000mah
Finom elegancia
A Xiaomi 15 mikrogörbült kerete egy igazi műalkotásra emlékeztet, amelyet mesteri kéz formált.A Xiaomi 15 teljesen áramvonalas kialakítású, mikrogörbült alumínium kerettel rendelkezik, lenyűgöző megjelenést és kivételes kényelmet biztosítva a kezedben.
Ultra-vékony keretek
A Xiaomi 15 fejlett LIPO képernyőintegrációs technológiát alkalmaz, amely akár 20%-kal csökkenti az alsó keret vastagságát. A Xiaomi 15 először rendelkezik mind a négy oldalon mindössze 1,38 mm-es ultra-kompakt keretekkel, amelyek új szintre emelik a nézői élményt. A 3D burkolási technológiát alkalmazó fejlett házon belüli gyártósornak köszönhetően a keret szélessége jelentősen csökkent, így páratlan esztétikai megjelenést biztosít.
Forradalmi kamerarendszer
A Xiaomi 15 kamerarendszere három 50 MP-es objektívet tartalmaz. A nagy ƒ/1,62 rekeszértékű fő kamera lehetővé teszi a részletek megörökítését gyenge fényviszonyok között is. Ezenkívül 115°-os ultraszéles objektívvel és 50-szeres zoomos teleobjektívvel rendelkezik, amely makrófotóktól portrékig sokféle felvétel készítését teszi lehetővé
A tökéletes fotók titka
A Xiaomi 15 modern objektívjei maximális pontosságot és kiváló képminőséget biztosítanak. A 7P technológiának és az ultraátlátszó ALD antireflexiós bevonatnak köszönhetően csökkennek a tükröződések és javul a fotók élessége.
Leica – páratlan képminőség
A Leica-val való együttműködés kivételes fotóminőséget biztosít. A Xiaomi 15 háromkamerás rendszerrel rendelkezik, amely fejlett optikával és AI algoritmusokkal van felszerelve, így természetes színekkel és fényábrázolással rendelkező, nagy felbontású képeket biztosít. Az olyan új technológiák, mint a FusionLM és a ToneLM, javítják a képminőséget nehéz fényviszonyok között.
Xiaomi IceLoop hűtőrendszer és akkumulátor
Fejlett hőelvezetés. A hőelvezető szárnyak ihlette innovatív kialakítás növeli a hőáramkör és a keret közötti érintkezési felületet, jelentősen javítva a hűtési hatékonyságot. ASurge 5240mAh akkumulátor kompakt és vékony kialakítású, és 630 mAh-val nagyobb kapacitással rendelkezik, mint az előző modell, így kiváló akkumulátor-élettartamot biztosít.
90 W HyperCharge + 50 W vezeték nélküli töltés HyperCharge
A Xiaomi Surge P3 intelligens gyors töltési chip és a Xiaomi Surge G1 akkumulátorkezelő processzor segítségével az autonómia optimalizálásra kerül, és az akkumulátor élettartama adatelemzéssel meghosszabbodik. 1600 töltési ciklus után az akkumulátor kapacitása megközelítőleg 80%-on marad.
| Paraméterek |
| Tulajdonság | Értéke |
| Energiaosztály | B |
| Akkumulátor teljesítménye | 5400 mAh |
| RAM memória | 12 GB |
| Belső memória | 256 GB |
| Harmadlagos kamera felbontás | 50 MP |
| Modell típus | 15 |
| Videófelbontás | 4320p |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| Másodlagos kamera felbontás | 50 MP |
| Elsődleges kamera felbontás | 32 MP |
| Helyzetmeghatározás | Igen |
| Wi-Fi verzió | Wi-Fi 7 |
| Kijelző méret | 6,36" |
| Hálózati technológia | 5G |
| Processzor típus | Snapdragon |
| SIM típus | eSIM+NanoSIM |
| Terméktípus | Okostelefon |
| Processzor modell | Qualcomm |
| Operációs rendszer | Android |
| Panel típus | AMOLED |
| Akkumulátor típusa | Li-Po |
| Csatlakozó | USB Type-C |
| Videórögzítés felbontás | 4320 x 7680 |
| Gyártó | Xiaomi |
| Szín | Fekete |
| Vezeték nélküli technológia (NFC) | Igen |