Egyszerű. HatásosIsmerd meg a Galaxy S25 és S25+ készülékeket! Elegáns, prémium kialakítás, erős alumíniumkeretbe csomagolt, magával ragadó képernyővel, kifinomult kamerával és mostantól karcsúbb is, hogy kényelmesebb legyen a fogása.
Nagy és még nagyobbVékonyabb kialakítás, nagyobb választék. A Galaxy S25 és az S25+ egyaránt a legerősebb, egyedi fejlesztésű processzorral, optimalizált akkumulátor üzemidővel és a leginnovatívabb mesterséges intelligenciával rendelkezik. Adj teret a képzeletednek a Galaxy S25+ 6,7 hüvelykes kijelzőjével!
Elegáns megjelenés. Kemény felépítésArmor Aluminum keretbenA könnyű alumíniumkeretbe burkolt, strapabíró Galaxy S25 és S25+ készülékeket úgy terveztük, hogy gyakorlatilag bárhová magaddal viheted.
Időtálló üvegCorning® Gorilla® Glass Victus® 2 védelemmel ellátva.
Ne félj a víztől!Az IP68-as minősítéssel rendelkező Galaxy S25 és S25+ nemcsak a nedvességgel szemben védett, hanem porálló is.
Hívd életre az AI telefonok új generációját az AI partnereddel, amely egy lépéssel az igényeid előtt jár! Csak adj teret a természetes beszélgetésnek, ellenőrizd könnyedén a mindennapi feladatokat!
Nyomd meg, beszélj és kész!Zökkenőmentesen elvégezheted feladataidat anélkül, hogy váltogatnod kellene a különböző alkalmazások között. Egyszerűen csak nyomd meg hosszan az oldalsó gombot, és a Google Gemininek köznapi nyelven mondd el, mire van szükséged, a Google Gemini pedig egy menetben elintézi a dolgokat!
Válts élőre, és kapj válaszokat a kérdéseidre!Beszélgess szabadon a Gemini Live rendszerrel, hogy ötleteket gyűjts vagy prezentációkra készülj fel – képeket csatolva és valós idejű válaszokat kapva, amelyek alkalmazkodnak a beszélgetés stílusához!
Személyre szabott tájékoztatások a napodhozSzemélyre szabott tájékoztatás egész nap a teljesen új Now Brief, napi riport jóvoltából.
Kezdd a reggelt az előtted álló nap áttekintésével, például a legfrissebb Energiaszinted ellenőrzésével és a zsúfolt napirendre való emlékeztetővel! Este pedig a napi aktivitással kapcsolatos információkkal összegezheted a nap eseményeit.
Karikázd be, keresd meg! Hallgasd meg, találd meg!A Google által támogatott Bekarikázással keresés funkcióval azonnal bármit megkereshetsz a képernyőn. Karikázd be a kívánt objektumot – legyen az kép, videó vagy szöveg – az ujjaddal, és az AI áttekintés találatai azonnal megjelennek! Az éppen hallgatott dalra is rákereshetsz anélkül, hogy másik alkalmazásra kellene váltanod.
Egy hangstúdió a kezed ügyébenAz alanyokról készült felvételek közepén hanghullámok láthatóak. A hangsávszerkesztőben a kiválasztott nem kívánt zajok 0 és mínusz 100 között csökkenthetők. Mínusz 100-nál a Néma lehetőség van kiemelve.
A hansgávszerkesztő segítségével könnyedén megszabadulhatsz a nem kívánt háttérzajoktól a videóidból, és megoszthatod őket. Finomhangolhatod a hangot a különböző hangtípusok, például hangok, zene, szél és egyéb hangok beállításával.
Megkönnyítve – reelek kiemeléseKönnyedén létrehozhatsz reeleket videók összeválogatásával és az automatikus videóvágó gomb megnyomásával! Az AI felismeri a kulcsfontosságú tevékenységeket, és kiemelésre alkalmas klipekké vágja őket, amelyeket könnyedén módosíthatsz a kívánt hosszúságra.
A saját személyes egészségügyi edződTarts lépést egészségügyi céljaiddal az Energiaszint nyomon követésével! Szinkronizálj a Galaxy Watch vagy Ring készülékkel, és személyre szabott betekintést és támogatást kaphatsz: például alvás, aktivitás és pulzusszám elemzést.
A személyes adatok személyesek maradnakEszközön belüli védelemA személyes adat motor egyesíti és feldolgozza az elsődleges adataidat, és személyre szabott javaslatokat tesz. Ezeket az adatokat titkosítja, és a Knox Vault segítségével a készülékeden tárolja, így bárki más számára elérhetetlenné teszi.
KezelőszervekIrányítsd a Galaxy AI-t! Te döntheted el, hogy hol dolgozod fel: a készüléken vagy a felhőben.
Összekapcsolt biztonságA Galaxy csatlakoztatott eszközök biztonságát tovább javítottuk a Knox Matrix Trust Chain technológiával. Mostantól közvetlenül a Galaxy okostelefonról figyelemmel kísérheted más eszközök biztonságát.
Az eddigi legfejlettebb ProVisual Engine motorA ProVisual Engine motort mostantól nagy teljesítményű processzorunk erősíti. Tapasztald meg fejlett kreatív rendszerünket a rögzítésnél, megtekintésnél és szerkesztésnél. Látnod kell ahhoz, hogy elhidd!
Páratlan éjszakai videó. Kevesebb zaj, nagyobb tisztaságMostantól továbbfejlesztett 10 bites HDR-ben készíthetsz felvételeket a még lenyűgözőbb videózási élmény érdekében. Fejlett AP-ünk pontosabb zajeltávolítást is biztosít, ami azt jelenti, hogy nem kell többé aggódnod a szemcsés éjszakai felvételek miatt.
Minden fényben a legjobban fogsz kinézniLátunk téged. Ahogy a kameránk is, a továbbfejlesztett tárgyfelismerő motorral, amely képes alkalmazkodni a különböző fényviszonyokhoz. Rögzítsd a bőr tónusait és textúráit pontosan úgy, ahogyan a szemed látja!
Filterek, csak nekedKeltsd életre képeidet saját, személyre szabott filtereiddel! A Galaxy AI elemzi kedvenc fotódat, és olyan filtert készít, amely megragadja a jelenetet. Használd azonnal, vagy végezz további személyre szabást a hangulatodnak megfelelően a telítettség, a fényerő és a többi beállításával!
Villámgyorsan rögzített felvételekFejlett ProVisual Engine motorunk és érzékelőnk együttesen kiváló minőségű képeket biztosít, még gyors zársebességnél is, így a mozgó alanyokat még tisztábban rögzítheted.
Az eddigi legerősebb processzor, Galaxyra tervezveBemutatjuk a Galaxyra tervezett és optimalizált egyedi fejlesztésű chipsetünket. A továbbfejlesztett valós idejű ray tracing és a Vulkan optimalizálás mellett merülj el mélyen az akcióban, és tapasztald meg az ultra-zökkenőmentes, magával ragadó játékmenetet, a Galaxyra tervezett Snapdragon® 8 Elite mobil platformmal!
Precíz felskálázás. Nézd meg a különbséget!A kijelző képminősége még lenyűgözőbb a beépített Profi felskálázással. Az AI-algoritmusos feldolgozás a nagy felbontású megjelenítési élményt biztosítja anélkül, hogy a kijelző beállításait módosítani kellene.
Páratlan akkumulátor üzemidő
Az egyedi AP-ba épített úttörő mDNIe technológiánknak és a szoftveroptimalizálásnak köszönhetően a Galaxy S25 és S25+ akkumulátor-használati ideje javult, hogy több órán át nézhess videókat!
Akár 512 GB tárhelyigTárold mindezt 12 GB memóriával és akár 128 GB, 256 GB vagy 512 GB tárhellyel a Galaxy S25 készülék esetén, vagy válassz a 256 GB és 512 GB tárhely közül a Galaxy S25+ készülék esetén.
Teljesen új, AI-hoz tervezett One UI 7A Galaxy S25 Plus különböző widgetekkel látható a főképernyőn. A készüléket egyéb widgetek és értesítések szegélyezik. Balra a galéria widget, időjárás widget és zene, edzés és időzítő Now Bar értesítések. Jobbra az értesítések láthatók.
Now Bar, éppen futó appokKözvetlen hozzáférést kaphatsz a Now Brief, napi riport értesítésekhez, zenéhez, időzítőhöz és sok máshoz a teljesen új Now Bar, éppen futó appoktól anélkül, hogy fel kellene oldani a telefont.
MinialkalmazásokAz új kezdőképernyőt a nagymértékben testreszabható elrendezésekkel és az újratervezett widgetekkel szabályozhatod.
ÉrtesítésekTekintsd meg, milyen akció zajlik éppen! Az élő értesítésekkel nyomon követheted a folyamatban lévő tevékenységeket, például az időzítőket és a hangfelvételeket a Now Bar, éppen futó appok sávon, az állapotsoron vagy akár a szokásos értesítési panel tetején.
Jövőbarát megközelítésünkAmi körbemegy, az vissza is tér. Az energiahatékonyságra és az erőforrások körforgására összpontosítunk minden termék életciklusában. Minden kis apróság segít, és elkötelezettek vagyunk amellett, hogy többet tegyünk.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Vezeték nélküli töltés |
| Bluetooth verzió | 5.4 |
| Processzor model | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Processzormagok száma | 8 |
| Csomag tartalma | Telefon |
| Szín | Mentazöld |
| Méretek | 70.5 x 7.2 x 146.9 mm |
| Súly | 162 g |
| SAR (W/kg) | Fej: 1.294 W/kg Test: 1.363 W/kg |
| Megjelenés | 2025 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| Védelem | Porálló Water-Resistant |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.2 inch |
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 2340 x 1080 |
| Kijelző jellemzői | 120 Hz-es képfrissítési sebesség 2600 nit |
| Memória |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide 10 MP Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K 8K |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 4000 mAh |