Könnyíts az eddigi legvékonyabb S sorozatú Samsung telefonnal, amely a nagy telefonok teljesítményét egy elegáns,
könnyű kialakításba csomagolva kínálja, amely tökéletesen beleillik a mindennapjaidba.
Ultra-strapabíró elülső és hátsó részA Corning Gorilla Glass Ceramic 2 az előlapi kijelzőn és a Corning Gorilla Glass Victus 2 a hátlapon megbízhatóan tartós Galaxy S25 Edge készüléket biztosít.
Víz és porálló
IP68-as besorolású víz- és porállósággal lett tervezve, hogy bírja a mindennapi gyűrődést.
200MP kamera. Semmi felesleg
A következő generációs ProVisual Engine a Galaxy S25 Edge nagysebességű processzora a Galaxy AI-val együtt extra lökést kap.
Epikus portrék, minden egyes alkalommal
Az objektumtudatos motor érzékeli a környezet fényviszonyait és pontosan felismeri a tárgyakat.
A természetes bőrtónusok és textúrák rögzítése pontosan olyan lesz, amilyennek te látod.
Audio Eraser - Egy hangstúdió egy ujjnyira
Tedd megosztásra méltóvá videóid, és szűrd ki a nem kívánt háttérzajokat a Galaxy AI-val ellátott Audio Eraser segítségével.
Könnyedén finomhangolhatod a különböző hangtípusokat, beleértve a beszédhangokat, zenét, szelet és egyebeket.
Audio Trim - Kiemelő reels-ek egyszerűen
Készíts könnyedén reelvideókat a videók összeválogatásával az Auto Trim segítségével.
A Galaxy AI felismeri a fő fókuszt, és a hosszabb felvételeket kiemelésre alkalmas klipekké vágja, amelyeket egyszerűen módosíthatsz.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 5.4 |
| Operációs rendszer verziója | Android 15 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor frekvencia | 4.47 GHz 3.5 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Barométer Giroszkóp Ujjlenyomat Közelség érzékelő Fényérzékelő Geomágneses érzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon |
| Szín | Titánezüst |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 75.6 x 5.8 x 158.2 mm |
| Súly | 163 g |
| SAR (W/kg) | Fej: 1.235 W/kg Test: 1.250 W/kg |
| Megjelenés | 2025 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 3120 x 1440 |
| Kijelző jellemzői | 16 millió szín 120 Hz |
| Memória |
| Belső memória | 512 GB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 2 |
| Fő kamera felbontása | 12 MP Ultrawide 200 MP Wide |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K 8K |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 3900 mAh |