Google Pixel 10a
Minden alapvető funkció, megfelelő áron!
Rendkívül sima és tartós a kialakításának köszönhetően.
Több mint 30 óra üzemidő és gyorstöltés.
Készítsen lenyűgöző fotókat minden nap.
7 év frissítések és új funkciók.
A Gemini, az Ön AI-asszisztense integrálva van.
A való életre tervezve.
A karcálló Corning® Gorilla® Glass 7i kijelzővel és IP68-as víz- és porállósággal a Google Pixel 10a mindennapi használatra készült.
30 óra
Élvezze a több mint 30 órás üzemidőt teljes feltöltés után, vagy aktiválja az Extrém akkumulátorkímélő módot akár 120 órás használathoz.
7 év
Őrizze meg az új telefon élményét az új Pixel funkcióknak köszönhetően.
128 GB
Mentse emlékeit 128 vagy 256 GB tárhellyel.
Sima kialakításának köszönhetően.
A Google Pixel 10a tartós, sima felületű kivitelben készült.
A Google Pixel 10a tartalmazza a legtöbb újrahasznosított anyagot az összes Pixel A-szériás telefon közül.
A fényes Actua kijelző nappali fényben is kristálytiszta, még közvetlen napsütésben is.
Lenyűgöző fotók erőfeszítés nélkül.
Örökítse meg a mindennapi pillanatokat élénk és tiszta részletekkel. Ezután használja a Google AI-t a szerkesztéshez pontosan úgy, ahogyan szeretné.
A Fotóasszisztens funkció a Gemini modelleket használja a hangulat érzékelésére, és könnyedén ad tanácsokat a kompozícióhoz és a megvilágításhoz. Végre az első fotója lesz a kedvence is.
A Legjobb automatikus fotó funkció képes megtalálni és automatikusan egyesíteni a hasonló képeket egy olyan fotóvá, ahol mindenki tökéletesen néz ki.
A Hozzáadás funkcióval minden eddiginél könnyebben szerepeltetheti magát is a képen. Fotózzon nagyobb csoportokat, majd adja hozzá saját magát is a felvételhez.
Távolítson el tárgyakat, változtasson hátteret és még sok mást. Az Ön tökéletes fotója a Mágikus szerkesztő funkcióval továbbfejlesztve.
A Makró fókusz funkció rendkívüli részleteket tár fel a legkisebb témák esetében is, az esőcseppektől a virágszirmokig.
Könnyebb napok. Merészebb ötletek. A Gemini segítségével.
Tervezzen, alkosson és dolgozzon produktívabban a Gemini integrált AI-asszisztens támogatásával.
Tanuljon! Engedélyezze a kamerához való hozzáférést, és tegye fel kérdését. A Gemini ajánlásokkal segít.
Tervezzen! Engedje, hogy a Gemini segítse az ütemezésben. Mondja el igényeit, és a Gemini ellenőrzi az Ön naptárát.
Karikázza be! Karikázzon be egy képet, szöveget vagy videót, és a Google Pixel gyorsan megtalálja a részleteket közvetlenül az alkalmazásból, amelyet használ.
Halljon tisztán! Engedje, hogy a Google AI optimalizálja a hívások minőségét a Tiszta hangzású hívás funkcióval, a háttérzaj csökkentésével.
Alkosson! Keltse életre ötleteit, képzeljen új jeleneteket, kombináljon kreatív elemeket és még sok mást.
A Google Pixel megvédi Önt és érzékeny adatait.
Ha olyan helyen tartózkodik, ahol nincs térerő vagy Wi-Fi, a Pixel műholdon keresztül csatlakozhat a segélyszolgálatokhoz, hogy segítséget kérjen, és megoszthassa tartózkodási helyét vészhelyzeti kapcsolataival.
A Pixel a Google AI segítségével észleli a lopást, és automatikusan lezárja telefonját.
Ne érje be kevesebbel! Váltson!
Könnyebb, mint gondolná. Egyszerűen csatlakoztassa új Google Pixel készülékét régi telefonjához, és kövesse az utasításokat.
A Google Pixel készülékkel minden tökéletesen illeszkedik.
A Pixel úgy lett tervezve, hogy együttműködjön többi eszközével. Folytassa a streaminget, és csatlakozzon zökkenőmentesen a már meglévő készülékeiről.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Single SIM |
| SIM típus | Nano SIM eSIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Operációs rendszer verziója | Android 16 |
| Processzor model | Google Tensor G4 |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Barométer Giroszkóp Ujjlenyomat Arcfelismerés Közelség érzékelő Fényérzékelő Mágneses érzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Adatkábel SIM-kulcs |
| Szín | Ezüstszín |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 73 x 9 x 153.9 mm |
| Súly | 183 g |
| SAR (W/kg) | Nincs megadva |
| Megjelenés | 2026 |
| Egyéb | IP68 SOS Corning Gorilla Glass 7i |
| Technológia | 5G |
| Védelem | Vízálló Porálló |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.3 inch |
| Kijelző típusa | OLED |
| Felbontás (pixel) | 2424 x 1080 |
| Kijelző jellemzői | HDR 16 millió szín 120 Hz |
| Memória |
| Belső memória | 256 GB |
| RAM memória | 8 GB |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 48 MP Wide 13 MP Ultrawide |
| Másodlagos kamera felbontás | 13 Mpx |
| Videó felbontás | 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Auto focus Panoráma Digitális zoom Ultra macro Night mode Motion capture Film mode |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Akkumulátor kapacitása | 5100 mAh |