Tesla RF5200FMBE Side by side hűtőszekrény, 511 l, E energiaosztály, Total No Frost, Inverteres motor, LED kijelző, M 190 cm, Fekete
Lépjen be saját ízbirodalmába a Tesla side-by-side hűtőszekrényevel. A praktikus elrendezésnek köszönhetően biztos nem fog bennük eltévedni!
Fém hűtés
A Metal Cooling technológia felhalmozódik és fenntartja a kívánt hőmérsékletet a hűtőszekrényben. A hűtőszekrény hátoldalán található fémlemez segít az egyenletes hőmérséklet fenntartásában. A friss élelmiszerrekesz hőmérsékletének külön állításával a készülék nagy energiahatékonyságot biztosít, gyorsabb hűtéssel és magasabb páratartalommal, így az élelmiszerben lévő természetes nedvesség hosszabb ideig megmarad.
Total No Frost
A Total No Frost a hideg levegő keringtetésén alapuló funkció, amely csökkenti a páratartalmat, és megakadályozza a dér felhalmozódását a hűtőszekrényben lévő élelmiszereken és a jég felhalmozódását a fagyasztórekesz falán. A hűtőszekrény és a fagyasztórekesz külön légáramlással rendelkezik, így a szagok nem keveredhetnek a rekeszek között. A hagyományos rendszerekkel ellentétben a Total No Frost gyorsabban hűti mindkét különálló egységet.
Radar érzékelő
A Radar Sensor az a megoldás, amelynek funkciója az, hogy automatikusan regisztráljon minden hőmérsékletváltozást a hűtőszekrény belsejében. A készülék érzékeli például az étel hője okozta belső hőmérséklet-különbségeket, és továbbítja az információt az inverternek, amely aztán növeli a működést és kiegyenlíti a hőmérsékletet. Ily módon a radarérzékelő beállítja a belső hőmérsékletet, így állandósítja azt, és megakadályozza az ingadozásokat.
Többlevegős hűtés
A Multi Cooling egy olyan funkció, amely a levegő keringtetése révén biztosítja az élelmiszerek egyenletes hűtését a készülék minden sarkában. Az élelmiszer hosszabb ideig megőrzi ízét, színét, állagát és tápértékét. Stratégiailag elhelyezett szellőzőnyílások és érzékelők folyamatosan figyelik a hűtőszekrény állapotát, és hideg levegővel veszik körül az ételt.
Páratartalom szabályozás
A külön Páratartalom-szabályozó csúszkával ellátott fiók, amely lehetővé teszi a felhasználó számára a levegő keringésének és páratartalmának beállítását az élelmiszerek hosszabb frissességének érdekében, a tartalomhoz jutó légáramlás szabályozásával működik. Ennek a fióknak az a célja, hogy olyan környezetet teremtsen, amely alkalmas a gyümölcsök és zöldségek, valamint más kényes élelmiszerek tárolására és eltarthatóságának meghosszabbítására.
E ENERGIAOSZTÁLY
Az új energiaosztályozás szerint ez a hűtőszekrény az E osztályba tartozik. Más készülékekkel összehasonlítva így is kevesebb energiát fogyaszt, amivel védi a környezetünket és pénzt takarít meg az alacsonyabb költségek révén. Készülékeink kiváló hőszigeteléssel, továbbfejlesztett ajtóvédelemmel, első osztályú hűtőkörrel és elektronikus vezérléssel vannak felszerelve, amelyek minimálisra csökkentik az energiafogyasztást.
Multi-Air hűtés
A Multi-Air Cooling a légkeringés révén a hűtőszekrény minden sarkában biztosítja az összes élelmiszer egyenletes hűtését. Az élelmiszerek hosszabb ideig megőrzik ízüket, színüket, állagukat és tápértéküket. A stratégiailag elhelyezett szellőzőnyílások és érzékelők folyamatosan figyelik a hűtőszekrényben uralkodó körülményeket, és hűvös levegővel borítják be az élelmiszereket.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 40 dB |
| Nettó űrtartalom | 511 l |
| Tulajdonság | LED kijelző Inverter motor LED megvilágítás |
| Technológia | Motor Inverter Multi-Air Flow Total No Frost Metal Cooling |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Fekete |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 305 kWh |
| Klímaosztály | SN-N-ST-T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 15 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 341 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 6 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 170 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 12 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 83.3 cm |
| Mélység | 64.8 cm |
| Magasság | 190 cm |
| Kábel hossza | 185 cm |
| Súly | 107 kg |