LG GSL40PYPEMiért válasszon LG hűtőszekrényt?
Tökéletesen rejtett fogantyú
Egy csipetnyi kifinomultságÉlvezze a modern dizájnt tökéletes vonalakkal, diszkrét fogantyúval és láthatatlan zsanérokkal.
Szaniter berendezések
Folyamatosan folyó friss és szűrt víz.Könnyű hozzáférés a szűrőhöz, amely tiszta vizet biztosít az egész család számára. Cserélje ki a szűrőt, amikor csak akarja, és élvezze a kellemes ízű vizet minden nap.
*Az NSF International által tesztelt és tanúsított az NSF/ANSI 42, 53, 401 szabványok szerint 25 potenciálisan káros anyag csökkentésére, beleértve az ólmot, azbesztet stb. Az LG® szűrők kényelmes szűrt vizet kínálnak Önnek és családjának. A legjobb eredmény érdekében 6 havonta cserélje ki az LG® szűrőt.
Frissesség
Hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszertAz LG hőmérséklet-szabályozó technológiájával hosszabb ideig tartsa frissen az élelmiszereket.
Akár 7 napig frissen tartja az élelmiszertA LinearCooling™ ±0,5 ℃-ra csökkenti a hőmérséklet-ingadozásokat.
Optimális hűtés minden szögből: frissebb, gyorsabb, hűvösebbA Multi-Air-Flow több szögből beburkolja az ételt hideg levegőbe az optimális hűtés érdekében.
Intelligens szervezésFrissesség az Ön igényei szerintTartsa hosszabb ideig frissen az ételt! A két állítható hőmérsékletű tárolóhely lehetővé teszi a húsok, zöldségek és sajtok optimális körülmények között történő rendezését.
Smart Inverter Compressor™Tartós és energiatakarékosPáratlan hatékonyság! Az intelligens LG Smart Inverter™ kompresszor az igényeknek megfelelően állítja be a hűtési teljesítményt, így energiát takarít meg.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Vízadagoló | Igen |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 36 dB |
| Nettó űrtartalom | 638 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Gyors fagyasztás Jégadagoló tört jég funkció |
| Technológia | Multi-Air Flow Smart Diagnosis™ LINEARHűtés Smart Inverter kompresszor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 347 kWh |
| Klímaosztály | T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 417 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 221 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Nagy rekesz Big Box | 2 |
| Méretek |
| Szélesség | 913 mm |
| Mélység | 735 mm |
| Magasság | 1790 mm |
| Súly | 105 kg |