A SmartThings Home Care segít a napi karbantartásban, mivel valós időben figyeli a készülék állapotát, és hívja fel a figyelmed a fogyasztási problémákra, valamint a vízszűrő vagy a meghibásodott alkatrészek cseréjének szükségességére.
Samsung RF48A401EM9/EO side by side hűtő dupla hűtőteljesítménnyel
Lédús gyümölcsök és friss zöldségek. Biztosítsd a frissességet a lehető leghosszabb ideig az intelligens Twin Cooling megoldással felszerelt Samsung hűtőszekrénnyel! Ez a praktikus rendszer párologtatókkal és ventilátorokkal tartja fenn az optimális hőmérsékletet és páratartalmat, így a Samsung RF48A401EB4/EO side by side hűtőben és fagyasztóbantárolt élelmiszerekmegőrzik természetes frissességüket, ízüket és aromájukatanélkül, hogy a szagok keverednének. Ha például néhány nappal előre elkészíted az ételt a munkába, biztos lehetsz benne, hogy még a hét végén is jó íze lesz.
A folyadékfogyasztásod bázisa
Forró nyári nap? Készíts gyümölcsös ízekkel teli limonádékat! A Samsung RF48A401EB4/EO prémium kategóriás hűtőszekrény belsejében beépített vízadagoló található, amely egész évben gondoskodik a frissítő italokról. Egyszerűen adj hozzá mentát vagy citromot, és máris kész a friss házi limonádé. Felejtsd el a bonyolult telepítést, a hűtőszekrény BPA-mentes víztartállyal rendelkezik, így bárhol elhelyezheted.
Hosszútávú csendes és hatékony működés
Energiahatékony, szinte zajtalan, hosszú élettartamú, és kiterjesztett garanciával érkezik. Ez a Samsung RF48A401EB4/EO side by side hűtőbe épített digitális inverteres kompresszor. A sebesség a kívánt hűtés alapján történő beállításával energiát takarít meg és optimalizálja a működést a hosszú távú teljesítmény érdekében.
Győzd le a hőséget egy jeges finomsággal
Egy forró nyári napon lassan befutnak a vendégek, de az italok nem elég hidegek? Ez esetben a prémium Power Cool funkció a tökéletes megoldás. Legyen szó limonádéról, gyümölcsléről vagy kevert italról, a Power Cool funkció tökéletes hőmérsékletre hűti az italokat, így késedelem nélkül szolgálhatod fel azokat a szeretteidnek. Ha pedig véletlenül szorít az idő és a házi, gyerekzsúrra készült jégkrémeknek még nem volt elég idejük megfagyni, a Power Freeze gomb a túl folyékony finomságokat ízletes jeges desszertekké varázsolja, amelyek a gyerekek körében abszolút sikert aratnak majd. Akár jég készítésére is használhatod.
Praktikus, alacsonyabb hőmérsékletű rekesz érzékeny élelmiszerek tárolásához
A Samsung RF48A401EB4/EO side by side hűtő Fresh Zone fiókkal büszkélkedhet. Ez a praktikus hely ideális gyümölcsök és zöldségek tárolására. A fiók precíziós tömítéssel rendelkezik, amely megakadályozza a nedvesség távozását, miközben fenntartja az optimális szintet.
Jégkockák a Samsung RF48A401EB4/EO hűtőszekrényben
Mindig legyen tartalék jégkockád a kedvenc italaidhoz! A Samsung RF48A401EB4/EO hűtő ajtajában közvetlenül beépített, automata mozgó jégkészítő található. Így több helyet takaríthatsz meg a hűtőszekrényben. A készülékhez egy levehető és hordozható jégtartály is tartozik.
Vess véget a leolvasztásnak a No Frost technológiával
A Samsung RF48A401EB4/EO side by side hűtő az egyedülálló No Frost technológiát is használja, amely hatékonyan akadályozza meg a fagyást, és a berendezés minden sarkában állandó hőmérsékletet biztosít. Ugyanakkor sokkal gyorsabban eléri a célhőmérsékletet is.
| Paraméterek |
|
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafogyasztás | 298 kWh/év |
| Hűtőtér térfogata | 329 l |
| Fagyasztó térfogata | 159 l |
| Teljes hasznos térfogat | 488 l |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Zajszint | 41 dB |
| Típus | Amerikai - 4 ajtós |
| Fagyasztó elhelyezése | Lent |
| Modell típusa | Szabadon álló |
| Ajtó beszerelése | Fix |
| Ajtó nyitási iránya | Opcionálisan elhelyezhető pántok |
| Klímaosztály | N, SN, ST |
| Szín | Fekete |
| Design | Klasszikus |
| Tömeg | 99 kg |
| Csomagolás méretei (Ma × Szé × Mély) | 187,5 × 98 × 77,5 cm |
| Méret (Ma × Szé × Mély) | 179,3 × 83,3 × 74 cm |
| Polcok száma (hűtőtér) | 3 db |
| Fagyasztórekeszek száma | 6 db |
| Fagyasztási kapacitás (24h) | 12 kg |
| Hűtés/fagyasztás funkciók | Automatikus leolvasztás, Szuper hűtés, Szuper fagyasztás |
| Speciális funkció | No Frost |
| Víz/jég funkciók | Jégkészítő, Vízadagoló |
| Ország (aljzat típus szerint) | Csehország |