Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik, kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Mindezt hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
Szabályozd bárhonnan a hűtőszekrény hőmérsékletétA Smart WIFI üzemmódnak köszönhetően sokkal kényelmesebbé teheted az életed. Biztosíthatod, hogy ételeid mindig frissek legyenek, egyszerűen úgy, hogy a telefonod WIFI alkalmazásával bárhonnan - otthonról, útközben vagy akár az irodában - módosíthatod a hűtőszekrény hőmérséklet-beállításait.
A nagyszerű HISENSE RS818N4TFE side by side hűtő a hagyományos hűtőktől eltérő, nagyobb térfogattal rendelkezik.
Különösen alkalmas tágasabb konyhákba, és funkciói a legigényesebb felhasználóknak szólnak. Ez egy szabadon álló hűtő, amelyet bontás nélkül rakhatsz le bárhová, ahol helyet találsz neki. A side by side hűtőszekrény ajtói tipikusan kétfelé nyílnak, így nagyobb helyet kell biztosítanod a készüléknek. Az ajtó enyhén kimozdul oldalra nyitás során, így ha fal mellé tervezed elhelyezni, hagyj néhány centiméter távolságot. Klímaosztály besorolása: SN és N. C osztályba sorolt zajszint jellemzi, így ez a készülék egy közepesen csendes modell.
Mi egyebet adhat még neked a praktikus HISENSE side by side hűtő?
Legfontosabb funkció a népszerű HISENSE RS818N4TFE side by side hűtő tekintetében a hasznos NoFrost rendszer, amely megakadályozza a jegesedés kialakulását, és megkímél téged attól, hogy le kelljen olvasztani. Két hűtőrendszerből áll, azaz egy rendszert kapott a fagyasztó, és egyet a hűtő. A nagyszerű HISENSE RS818N4TFE a hagyományos funkciókon kívül a szintén praktikus vízadagolóval és ha igény van rá, jégkását is tud készíteni.
A remek HISENSE hűtőszekrény belső elrendezése és méretei
A side by side típusú HISENSE RS818N4TFE készülék kiváló választás a nagycsaládosok számára, és tökéletesen illik a tágas konyhákba. A hűtőszekrény hűtőrészének űrtartalma 417 l, kielégíti még az igazán nagy helyigényű családokat is. Az összes alapanyag és élelmiszer tárolására a polcok száma, amellyel a hűtő rendelkezik 4 polc. A fagyasztórész kapacitása: 215 l, amely meghaladja az átlagos térfogatot. A fagyasztóban lévő fakkok száma: 7 rekesz. A praktikus hűtőszekrény a jó hűtést biztosító hűtőközege a takarékos R600a. A remek HISENSE hűtő méretei 179 × 91 × 73 cm (ma x szé x mé). A side by side hűtő a következő súllyal rendelkezik: 118 kg.
TerméktulajdonságokÁltalános:- Beépíthetőség szerinti kivitel: Szabadonálló készülék
- Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán: E
- Szín: Fekete
- Készülék színe: Fekete
- Ajtó anyaga: Maratott fém
- Ajtónyitás: Jobbra nyíló hűtő-, balra nyíló fagyasztószekrény
- Alapzat típusa: 2 kerék / 2 állítható láb
- Klímaosztály: Szubnormál, Normál, Szubtrópusi, Trópusi
Hatékonyság: - Teljes űrtartalom: 632 l
- Normáltér űrtartalma: 417l
- Fagyasztó űrtartalma: 215l (200l / 15l)
- Fagyasztási kapacitás (24 órás): 11 kg
- Max. tárolási idő áramszünet esetén: 5,5 óra
- Becsült éves energiafogyasztás: 346 kWh
Vezérlés: - Wi-Fi technológiával vezérelhető: teljesen beépíthető
- Kijelző: LED kijelző
- Működés típusa: Elektronikus
- Elektronikus vezérlés
- Hőmérséklet kijelzés: Digitális hőmérő a normáltérhez és a fagyasztóhoz
- Túl sokáig nyitva lévő ajtó: Riasztás
- Szabályozható hőmérséklet
- Normáltér leolvasztási módja: Automatikus
- Fagyasztó leolvasztási módja: Automatikus
Termékjellemző: - No Frost: Total No frost
- 3D-s légkeringetés (ventilátor): Multi Air Flow
- ECO mód
Hűtőtér felszereltsége: - Hidegvíz adagoló
Palacktartó polc: Wine Rack - Polcok a hűtőajtóban: 4 db
- Belső világítás: LED csík a hűtőrész plafonján, LED-csík világítás
- Jégkocka készítő: Víz- és jégadagoló
- Áthelyezhető polcok száma: 4 db
- Tojástartó: 2/6
Fagyasztórész felszereltsége: - Polcok a fagyasztó ajtaján: 2 darab
- Fagyasztórekesz: 2 db
- Fagyasztótér világítás: LED világítás
- Üvegpolcok: 5 darab
Technikai adatok: - Zajszint: 38 dB
- Kompresszorok száma: 1 inverteres kompresszor
- Vízadagoló egység: Non-Plumbed Water Tank
- Hűtőfolyadék/gáz/: R600A
- A készülék lefektetése: Engedélyezett
- Különálló hűtőrendszerek száma: 1
- A termék szélessége: 910 mm
- A termék magassága: 1790 mm
- A termék mélysége: 730 mm
- Bruttó tömeg: 128 kg
- Nettó tömeg: 118 kg
- A csomagolt termék szélessége: 980 mm
- A csomagolt termék magassága: 1890 mm
- A csomagolt termék mélysége: 787 mm
- Tápfeszültség: 220-240 V
- Frekvencia: 50 Hz
- Cikkszám: 20010912
- EAN kód: 6921727067579
| Hűtőszekrény belső elrendezése |
| Hűtő fagyasztási kapacitása 24 óra alatt | 13 kg |
| Hűtőszekrény teljes hasznos térfogata | 632 l |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 4db |
| Hűtőszekrény fagyasztórekeszeinek száma | 7db |
| Hűtőszekrény hűtőköreinek száma | 2 × |
| Design |
| Design | Klasszikus |
| Hűtőszekrény energetikai paraméterei |
| Hűtőszekrény energiaosztálya | E |
| Hűtőszekrény éves energiafogyasztása | 346 kWh/annum |
| Hűtőszekrény térfogata (hűtőtér) | 417 l |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátási osztálya | C |
| Hűtőszekrény típusa |
| Hűtőszekrény modell típusa | Szabadon álló modell |
| Fagyasztó elhelyezése a hűtőszekrényben | Balra |
| Hűtőszekrény típusa | Amerikai - 2 ajtós |
| Hűtőszekrény funkciói |
| Hűtőszekrény nyitási iránya | Opcionálisan elhelyezhető pántok |
| Hűtőszekrény klímaosztály | N, SN |
| Hűtőszekrény ajtajának megfordítása | igen |
| Hűtőszekrény hűtése és fagyasztása | Két hűtőkör |
| Hűtőszekrény tulajdonságai | 90°-os ajtónyitás, Smart funkciók |
| Hűtőszekrény méretei |
| Hűtőszekrény szélessége | 91 cm |
| Hűtőszekrény magassága | 179 cm |
| Hűtőszekrény mélysége | 73 cm |
| Hűtőszekrény tömege |
| Hűtőszekrény tömege | 118 kg |
| Hűtőszekrény csomagolásának méretei |
| Hűtőszekrény csomagolásának szélessége | 97,8 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának mélysége | 78,7 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának magassága | 186 cm |
| Hűtőszekrény színe |
| Hűtőszekrény színe | Fekete |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa | R600a |
| Hűtőszekrény csatlakoztatása és kompatibilitás |
| Hűtőszekrény kompatibilitás | Amazon Alexa, Google |
| Hűtőszekrény csatlakoztatása | Wi-Fi |