Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik, kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Mindezt hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
Négyajtós amerikai hűtőszekrény
Az amerikai hűtőszekrény négy ajtóval rendelkezik, amelyek megkönnyítik és gyorsabbá teszik az élelmiszerekhez való hozzáférést. A hűtési és fagyasztási szakaszok összesen 4 szegmensre osztása hatékonyabbá teszi a hűtést, mivel kevesebb hideg levegő távozik a készülékből, amikor az ajtót kinyitják.
A Hisense RQ760N4SBFE jég- és vízadagolóval rendelkezik
A Hisense amerikai hűtőszekrény ajtajában jég- és vízadagoló található, amely a hűtőszekrény ajtajának kinyitása nélkül biztosít hozzáférést friss ivóvízhez, jégkockákhoz és jégdarabokhoz. Az adagoló 2,2 literes tartályt használ, amely tiszta vízzel tölthető fel.
Total No Frost technológia
Mondj búcsút a fagyasztó problémás kézi leolvasztásának és a hűtőtérben kialakuló fagynak. A Hisense RQ760N4SBFE amerikai hűtőszekrény Total No Frost technológiával rendelkezik, amely megakadályozza a jég és a fagy kialakulását. Ez a megoldás az energiafogyasztásra és a hűtőszekrény megfelelő működésére is pozitív hatással van. Az ionizált levegő keringetésének köszönhetően a nedvességvesztés megakadályozható. A tárolt élelmiszer hosszabb ideig megőrzi a szükséges vitaminokat és ásványi anyagokat.
Egyenletes levegőelosztás
A Hisense RQ760N4SBFE az intelligens Multi Air Flow rendszert használja az egyenletes levegőelosztás érdekében. Ez biztosítja, hogy a hűtőszekrény minden része azonos hőmérsékletű legyen, és így optimális élelmiszertárolási körülményeket biztosítson.
Belső tér Metal Cooling technológiával
Az amerikai hűtőszekrény hátsó falát rozsdamentes acél borítja, amely hatékonyan vezeti a hideget, így biztosítva a hideg levegő egyenletes eloszlását a hűtőtérben. Ezzel a technológiával a Hisense RQ760N4SBFE hűtőszekrényben az ideális hőmérséklet és páratartalom garantáltan biztosítva lesz.
Rugalmas hőmérsékleti zóna
A My Fresh Choice zónában számos élelmiszert tárolhatsz, amit hűtésre vagy fagyasztásra használhatsz. A zóna hőmérséklete -20 és +5 °C között állítható be.
A Hisense RQ760N4SBFE gyors fagyasztást tesz lehetővé
Vásároltál valamit, és szeretnéd minél gyorsabban lefagyasztani? Aktiváld a Super Freeze funkciót a Hisense RQ760N4SBFE fagyasztási teljesítményének növeléséhez, hogy a lehető leggyorsabban fagyassza le az ételeket.
Super Cool funkció
Mivel az ingadozó hőmérséklet árt az élelmiszereknek, a Hisense RQ760N4SBFE készülékben aktiválható a Super Cool funkció is. Ez abból áll, hogy 6 órán keresztül 2 fokkal csökkenti a hőmérsékletet a hűtőrészen belül. Ez a megoldás felgyorsítja a frissen betöltött élelmiszerek hűtését, és kiegyenlíti a hűtőszekrény belső hőmérsékletét, ha az ajtó hosszabb ideig nyitva van.
A Hisense RQ760N4SBFE csendes és gazdaságos működése
A modern inverteres kompresszor csendesebben és gazdaságosabban működik, mint a hagyományos kompresszorok. Ezenkívül képes alkalmazkodni a hőmérséklet-változásokhoz, amelyek miatt a Hisense RQ760N4SBFE hűtőszekrény ajtaja kinyílhat.
Az amerikai hűtőszekrény figyelmeztet, ha az ajtó nyitva van
Ha elfelejted becsukni az ajtót, az nagyon kellemetlen helyzetet okozhat. Ezért az amerikai Hisense RQ760N4SBFE hűtőszekrényt nyitottajtó-riasztással szerelték fel. Egy intelligens érzékelő időben észleli, ha az ajtó nem záródott be vagy nem nyílt ki teljesen, és hangjelzéssel figyelmeztet.
Rengeteg hely bárminek, amire csak szükséged van
Mind a hűtőszekrényben, mind a fagyasztórekeszben rengeteg hely áll rendelkezésre, hogy mindent tárolhass, amire a családodnak szüksége van. A készülék hűtőszekrénye 352 literes, fagyasztószekrénye pedig 188 literes. A Hisense RQ760N4SBFE összesen 540 literes kapacitással rendelkezik.
Intuitív vezérlés LED-kijelzőn keresztül
A hűtőszekrény belsejében egy LED-kijelző biztosítja az összes funkció és hőmérséklet-beállítás pontos és egyszerű vezérlését mind a hűtő-, mind a fagyasztórekeszben.
Átláthatóbb belső tér
A Hisense RQ760N4SBFE fagyasztójában összesen 6 tágas és átlátható fiók található, amelyeket tetszés szerint alakíthatsz. Az egyiket például húsokhoz, a másikat fagylaltokhoz, a harmadikat készételekhez és még sok máshoz lehet használni.
Hisense RQ760N4SBFE amerikai hűtőszekrény:- Négyajtós amerikai hűtőszekrény
- Total No Frost technológia a jegesedés megelőzésére
- A Multi Air Flow cirkuláció biztosítja a levegő egyenletes eloszlását a hűtőszekrény minden sarkában
- Bőséges kapacitás - 352 literes hűtőrekesz és 188 literes fagyasztórekesz
- Amerikai hűtőszekrény jég- és vízadagolóval az ajtóban
- My Fresh Choice zónák -20°C és +5°C közötti hőmérsékleti beállításokkal
- A Super Freeze funkció gyorsabb fagyasztást biztosít a behelyezett ételek számára
- Nyitottajtó-riasztás
- A Super Cool technológia 6 órán keresztül 2 fokkal csökkenti a hőmérsékletet a hűtőrészben
- Inverteres kompresszor csendes és gazdaságos működéssel
- A könnyen leolvasható LED kijelző megkönnyíti az amerikai hűtőszekrény kezelését és beállítását
- A fagyasztórész 6 fiókkal van felszerelve
- Eco üzemmód a gazdaságosabb működéshez
- LED világítás a hűtő- és a fagyasztótérben egyaránt
TerméktulajdonságokÁltalános: - Beépíthetőség szerinti kivitel: Szabadonálló készülék
- Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán: E
- Fagyasztó helye: Alulfagyasztós kivitel
- Szín: Fekete
- Készülék színe: Fekete
- Ajtó anyaga: Maratott fém
- Alapzat típusa: 4 kerék / 2 állítható láb elöl
- Klimaosztály: Szubnormál, Normál, Szubtrópusi, Trópusi
Hatékonyság: - Teljes űrtartalom: 584 l
- Normáltér űrtartalma: 352 l
- Fagyasztó űrtartalma: 232 l
- Fagyasztási kapacitás (24 órás): 9 kg
- Max. tárolási idő áramszünet esetén: 10 óra
- Becsült éves energiafogyasztás: 352 kWh
Vezérlés: - Wi-Fi technológiával vezérelhető: teljesen beépíthető
- Kijelző: LED kijelző
- Működés típusa: Elektronikus vezérlőpanel az ajtón
- Hőmérséklet kijelzés: Digitális hőmérő a normáltérhez és a fagyasztóhoz
- Túl sokáig nyitva lévő ajtó: Riasztás
- Normáltér leolvasztási módja: Automatikus
- Fagyasztó leolvasztási módja: Automatikus
Termékjellemző: - No Frost: Total No frost
- 3D-s légkeringetés (ventilátor): Multi Air Flow
- ECO mód
Hűtőtér felszereltsége: - Hidegvíz adagoló
- Polcok a hűtőajtóban: 6 db
- Hűtő ventilátor
- Belső világítás: LED izzó, LED-csík világítás
- Jégkocka készítő: Víz- és jégadagoló
- Áthelyezhető polcok száma: 2 db
- Üvegpolcok: 3 db
- Tojástartó: 2/6
Fagyasztórész felszereltsége: - Polcok a fagyasztó ajtaján: 6 db
- Fagyasztórekesz: 4 fagyasztófiók, 2 tálca
- Fagyasztótér világítás: LED világítás
Technikai adatok: - Zajszint: 37 dB
- Kompresszorok száma: 1 inverteres kompresszor
- Vízadagoló egység: Non-Plumbed Water Tank
- Hűtőfolyadék/gáz/: R600A
- A készülék lefektetése: Engedélyezett
- Különálló hűtőrendszerek száma: 2
- A termék szélessége: 914 mm
- A termék magassága: 1785 mm
- A termék mélysége: 725 mm
- Bruttó tömeg: 143 kg
- Nettó tömeg: 134 kg
- A csomagolt termék szélessége: 968 mm
- A csomagolt termék magassága: 1901 mm
- A csomagolt termék mélysége: 778 mm
- Tápfeszültség: 220-240 V
- Frekvencia: 50 Hz
- Csatlakoztatási teljesítmény: 141 W
- Cikkszám: 20011722
- EAN kód: 6921727074072
| Hűtőszekrény belső elrendezése |
| Hűtő fagyasztási kapacitása 24 óra alatt | 4,5 kg |
| Hűtőszekrény teljes hasznos térfogata | 584 l |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 2db |
| Hűtőszekrény fagyasztórekeszeinek száma | 2db |
| Hűtőszekrény hűtőköreinek száma | 2 × |
| Hűtőszekrény energetikai paraméterei |
| Hűtőszekrény energiaosztálya | E |
| Hűtőszekrény éves energiafogyasztása | 352 kWh/annum |
| Hűtőszekrény térfogata (hűtőtér) | 352 l |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátási osztálya | C |
| Hűtőszekrény típusa |
| Hűtőszekrény modell típusa | Szabadon álló modell |
| Hűtőszekrény ajtó beszerelése | Fix |
| Fagyasztó elhelyezése a hűtőszekrényben | Lent |
| Hűtőszekrény típusa | Amerikai - 4 ajtós |
| Hűtőszekrény funkciói |
| Hűtőszekrény klímaosztály | N, SN, ST, T |
| Hűtőszekrény ajtajának megfordítása | Nem |
| Hűtőszekrény tulajdonságai | Smart funkciók |
| Hűtőszekrény hűtése és fagyasztása | Két hűtőkör, Szuper hűtés |
| Hűtőszekrény méretei |
| Hűtőszekrény magassága | 178,5 cm |
| Hűtőszekrény szélessége | 91,4 cm |
| Hűtőszekrény mélysége | 72,5 cm |
| Hűtőszekrény tömege |
| Hűtőszekrény tömege | 134 kg |
| Hűtőszekrény csomagolásának méretei |
| Hűtőszekrény csomagolásának szélessége | 96,8 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának mélysége | 77,8 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának magassága | 190,1 cm |
| Hűtőszekrény színe |
| Hűtőszekrény színe | Fekete |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Csehország, Szlovákia |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa | R600a |
| Hűtőszekrény csatlakoztatása és kompatibilitás |
| Hűtőszekrény okos funkciói | Mobilalkalmazás |
| Hűtőszekrény csatlakoztatása | Wi-Fi |
| Hűtőszekrény kompatibilitás | ConnectLife |