Ez nem egy egymás melletti hűtőszekrény, hanem a Heinner hűtőszekrénye!
Inverter kompresszorA nagyobb megbízhatóság hosszabb élettartamot jelent a készülék számára. Az inverteres kompresszor hosszabb élettartamot, alacsonyabb energiafogyasztást és kevesebb zajt biztosít. Az optimális hőmérséklet-szabályozás pedig hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszereket.
Teljes No Frost hűtőrendszerA Full No Frost rendszernek köszönhetően a hűtőszekrény vagy fagyasztó leolvasztása a múlté. A hideg, nedvességmentes levegő folyamatosan kering, és nem tud jég képződni. Így az élelmiszerek tovább maradnak frissek.
E energiaosztályAz alacsonyabb osztályba sorolt termékekhez képest optimalizált villamosenergia-fogyasztás és szuper megtakarítások előnyeit élvezheti.
Elektronikus vezérlés LED kijelzővelEgyszerűen és gyorsan állítsa be a hűtő- és fagyasztótér hőmérsékletét és a kívánt üzemmódot az érintőkijelző érintésével.
Teljes kapacitás 532 literA hely valóban nem jelent többé problémát, felejtse el a zsúfoltságot és az ételek szervezésével járó gondokat. Egy epikus tér, amely áttekintést ad arról, hogy mi van a hűtőben és a fagyasztóban.
Még annál is több, mint amire számítottál! extrák, amelyek megkönnyítik az életed!
Intelligens funkcióEzzel a funkcióval a készülék automatikusan beállítja a hőmérsékletet a két rekeszben a beltéri és a környezeti hőmérséklet függvényében.
ECO funkcióVálaszthat, hogy a készülék kényelmének feláldozása nélkül takarékoskodjon az elektromos energiával. Az ECO üzemmód használatával a készülék az energiafogyasztás csökkentése érdekében alkalmazkodik a működési módjához.
Szuperhűtés funkcióGyorsan lehűti azokat az ételeket és italokat, amelyeknek szükségük van rá.
Szuper fagyasztás funkcióFunkció, amely segít gyorsan és hatékonyan lefagyasztani, amire szüksége van.
LED-es világításA modern, tartós és energiatakarékos LED-fény biztosítja a láthatóságot a hűtőszekrény bármely sarkában.
Megfordítható ajtókAz ajtók jobbra és balra is nyithatók a hűtőszekrényen. Illessze őket tetszése szerint és a rendelkezésre álló helynek megfelelően.
Tulajdonságok- 3 hűtőszekrény üvegpolc és 2 fiók a gyümölcsök és zöldségek számára
- 3 polc és 2 fagyasztó fiók
Tágas és kényelmes rekeszekkel rendelkezik minden igénye számára, és mindig elegendő hely áll rendelkezésére. Hűtse vagy fagyassza le élelmiszereit, és tartsa gyümölcseit és zöldségeit olyan frissen és ízletesen, mint aznap, amikor leszedték őket.
Ajtónyitási riasztóHa a hűtőszekrény vagy a fagyasztó ajtaja hosszabb ideig nyitva marad, a készülék folyamatos figyelmeztető hangjelzést ad.
GyermekzárA „Lock” gomb megnyomásával biztosíthatja, hogy a hűtőszekrény beállításai változatlanok maradjanak, még akkor is, ha a kicsik a gombok megérintésével szórakoznak.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 532 l |
| Tulajdonság | Szuper fagyasztás ECO Szuperhűtés SMART funkció LED fény Gyerekzár |
| Technológia | Full No Frost Inverteres kompresszor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Intenzív fekete |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 313 kWh |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 347 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 185 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Nagy rekesz Big Box | 2 |
| Méretek |
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 66 cm |
| Magasság | 177 cm |