Heiner HSBS-HM442NFINVXD
Inverter kompresszorNagyobb megbízhatóságot biztosít, ezáltal hosszabb élettartamot a készülék számára.
Az inverter kompresszor alacsonyabb energiafogyasztást, csendesebb működést és optimális hőmérséklet-szabályozást nyújt, amely segít az élelmiszerek frissességének hosszabb ideig történő megőrzésében.
Full No Frost hűtőrendszerFelejtse el a hűtőszekrény vagy a fagyasztó leolvasztását!
A No Frost technológia biztosítja a száraz, hideg levegő folyamatos keringetését, így nem képződik jég, az élelmiszerek pedig hosszabb ideig frissek maradnak.
D energiaosztályOptimális energiafogyasztást biztosít, segítve az energiafelhasználás csökkentését a teljesítmény feláldozása nélkül. Hatékony és gazdaságos megoldás az élelmiszerek ideális körülmények között történő tárolására, csökkentett környezeti terheléssel.
LED kijelző érintésvezérlésselEgyszerűen és gyorsan beállíthatja a hűtő- és fagyasztótér hőmérsékletét, valamint a kívánt üzemmódot a kijelző egyetlen érintésével.
442 literes teljes kapacitásA hely többé nem jelent problémát – felejtse el a zsúfoltságot és az élelmiszerek elrendezésével járó kellemetlenségeket. A tágas belső tér átfogó rálátást biztosít a hűtőszekrény és a fagyasztó teljes tartalmára.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Kijelző típusa | LCD |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 442 l |
| Tulajdonság | Hűtés |
| Technológia | No Frost |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 230 kWh |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 291 l |
| Hűtő polcok száma | 8 |
| Ajtórekeszek száma | 7 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 151 l |
| Rekeszek száma | 5 |
| Méretek |
| Szélesség | 59 cm |
| Mélység | 91 cm |
| Magasság | 177 cm |