Heinner HSBS-H442NFBKE++ side by side hűtőszekrény, M:177cm, 436L, A++ energiaosztály, feketeFull No Frost hűtési rendszerA Full No Frost hűtési rendszer lehetővé teszi a hideg levegő egyenletes közlekedését, nedvesség mentes ezért nem képződik jég és elősegíti az élelmiszerek tökéletes tárolását.
Nincs szükség a hűtő és fagyasztó leolvasztására ez által időt spórolsz meg.
A++ energiaosztályAz alacsonyabb osztályokhoz képest optimálisabb az energiafogyasztása ez által több elektromos energiát spórolsz meg.
59.5 cm-es csökkentett mélységA hagyományos side by side hűtőkhöz képest kissebb a mélysége ez által könnyebb elhelyezni kissebb férőhelyes konyhákban is, valamint a nem haladja meg a standard 60 cm-es konyhabútor méretet ez által egységes kinézetet kölcsönöz a konyhának.
Kapacitás: 436L
Megfelelő kapacitás a mindennapi igényekhez az egész családnak.
Elektronikus LED kijelző és Touch controlKönnyen és egyszerűen egyetlen érintéssel beállíthatod a hűtő és fagyasztó hőmérsékletét valamint a működési módot.
Gyors űtés/fagyasztás funkcióHa gyorsan akarsz hűteni vagy fagyasztani beállíthatod a “Super freezing / Super cooling” funkciót.
Smart funkcióEnnek a funkciónak a segítségével a készülék automatikusan beállítja a hőmérsékletet a belső és külső hőmérséklettől függően.
ECO funkcióVálaszthatod az energiatakarékos funkciót anélkül hogy lemondanál a termék többi funkcióiról, a készülék alkalmazkodik ez által segít a fogyasztás csökkentésében.
"Vakáció" funkcióTökéletes arra az időszakra amikor vakációra mész, egyenletes pihenő hőmérsékletet tart fent a hűtőben miközben a fagyasztó normál módon üzemel.
Ez által meggátolja a rossz szagok keletkezését hűtőben.
LED fényA modern LED fény tartós és hatékony energiafogyasztást biztosít, lehetővé teszi a láthatóságot a hűtő egész belselyében.
Funkcionalitás4 üveg polc a hűtőben, 2 gyümölcs rekesz. 4 polc és 2 rekesz a fagyasztóban.
Nyitott ajtó jelzésHa az ajtó nyitva marad a készülék folyamatos jelzést ad le.
GyerekzásA “Lock” gomb megnyomásával megakadályozzuk azt hogy a gyerekek a gombok nyomkodásával változtassanak a beállításokon.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 436 l |
| Teljes bruttó űrtartalom | 442 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Eco Gyermekzár Gyorsfagyasztás Smart Gyors hűtés Nyitott ajtó riasztás |
| Technológia | Full No Frost |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Antracitfekete |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 287 kWh |
| Klímaosztály | ST |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 10 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 291 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 151 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 10 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 91 cm |
| Mélység | 59.5 cm |
| Magasság | 176.5 cm |
| Súly | 85 kg |