Beko GNO5322XPN Side by side hűtőszekrény, 532 l, E energiaosztály, NeoFrost Dual Cooling, Kompresszor ProSmart Inverter, Kijelző érintésvezérléssel, M 177 cm, InoxKényeztesd családodat és barátaidat friss harapnivalókkal. A Beko side-by-side hűtőszekrény GNO5322XPN olyan innovatív technológiákkal érkezik, amelyek meglepik Önt. A NeoFrost Dual Cooling technológia szellőzteti a légáramot a 2 rekeszben anélkül, hogy szagokat keverne, és egyenletesen tartja a páratartalmat.
NeoFrost kettős hűtés
A NeoFrost kettős hűtési technológia az Active Dual Cooling és No Frost rendszereken keresztül a legjobb megőrzési feltételeket biztosítja a 2 rekeszben egymástól függetlenül működő szellőztetett légáramokkal. Ez a technológia megakadályozza a szagok összekeveredését és segíti a páratartalom egyenletes eloszlását, valamint az ajtónyitás után gyorsan helyreállítja a belső hőmérsékletet. Így a gyümölcsök és zöldségek frissen szedett állapotban maradnak.
Kompresszor ProSmart Inverter
A ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok mellett. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőszekrényeket technológiailag úgy tervezték, hogy a használat során maximálisan tartósak legyenek.
Gyors fagyasztó funkció
Lehetővé teszi kedvenc ételeinek egyenletes és rövid időn belüli lefagyasztását.
Állítható biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegből készült állítható polcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan rekeszre osztják a rendelkezésre álló helyet.
Ajtónyitó hangjelző
A hangjelzés akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény ajtaja több mint egy percig nyitva marad.
Kijelző érintős vezérlés
Az elektronikus kijelző lehetővé teszi a belső hőmérséklet beállítását a hűtő- és fagyasztótérben, valamint a kívánt üzemmód programozását.
Fagyasztórekesz ajtópolcok
A fagyasztó ajtaján elhelyezett polcok segítik kedvenc ételeinek rendszerezését, hogy könnyen hozzáférhessenek.
Zöldség és gyümölcs doboz
Tágas rekesz, amely a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására szolgál.
Hűtőventilátor
A hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hideg levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, és egyben jobb hűtési teljesítményt biztosít.
Nem gyúlékony anyagok
Az anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott használati biztonságot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben.
TUV minősítés
A Beko hűtőszekrények TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak.
Jégkocka tálca
A parti szervezése során az egyik fő gond az italokhoz való jég. Egyszerű és gyors, a jégkockatálca ideális megoldás.
Gyors hűtés funkció
A gyorshűtés funkció megfelel az Ön igényeinek, és rövid időn belül lehűti a hűtőszekrényben lévő élelmiszereket, amint aktiválja. A funkció egy óra elteltével vagy a kívánt hőmérséklet elérésekor automatikusan leáll.
Nyaralás mód
Ezzel a funkcióval energiát takaríthat meg, és a hűtőszekrényt működésben tartja, még akkor is, ha nyaralni indul. Az élelmiszerek frissek maradnak, minimális energiafelhasználással.
LED világítás
Optimális világítást biztosít villanyszámla felszámítása nélkül. Gazdaságos és hatékony világítás.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 532 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Vakáció üzemmód Gyors hűtés Gyors fagyasztás |
| Technológia | NeoFrost Dual Cooling Compresor ProSmart Inverter Hűtőventilátor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | No Frost Neo Frost |
| Évi energiafogyasztás | 313 kWh |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 9 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 347 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Palacktartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 185 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 14 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 66 cm |
| Magasság | 177 cm |
| Súly | 89 kg |