Beko GNO46623XPN Side by side hűtőszekrény, 466 l, D energiaosztály, Motor ProSmart Inverter, HarvestFresh, Kijelző érintésvezérlés, XXL Palacktartó, M 180 cm, Inox
Kompresszor ProSmart Inverter
A ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok mellett. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőket technológiailag úgy tervezték, hogy a használat során maximálisan tartósak legyenek.
HarvestFresh™
Napfény ihlette, természetes frissesség. Az innovatív technológia 3 színben szimulálja a napfény természetes ciklusát a rekeszben, hogy hosszabb ideig megőrizze a gyümölcsökből és zöldségekből származó vitaminokat.
Ajtónyitó hangjelző
A hangjelzés akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény ajtaja több mint egy percig nyitva marad.
Gyors fagyasztó funkció
Lehetővé teszi kedvenc ételeinek egyenletes és rövid időn belüli lefagyasztását.
LED világítás
Optimális világítást biztosít villanyszámla felszámítása nélkül. Gazdaságos és hatékony világítás.
XXL-es palacktartó
Speciális polc palackokhoz és nagy hengeres tartályokhoz.
Kijelző érintős vezérlés
Az elektronikus kijelző lehetővé teszi a belső hőmérséklet beállítását a hűtő- és fagyasztótérben, valamint a kívánt üzemmód programozását.
No Frost hűtőrendszer
Ennek az innovációnak köszönhetően az optimális hőmérséklet tartósan megmarad, a No Frost technológia pedig megakadályozza a jégképződést a fagyasztóban.
Hűtőventilátor
A hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hideg levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, és egyben jobb hűtési teljesítményt biztosít.
Zöldség és gyümölcs doboz
Tágas rekesz, amely a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására szolgál.
Állítható biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegből készült állítható polcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan rekeszre osztják a rendelkezésre álló helyet.
Nem gyúlékony anyagok
Az anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott használati biztonságot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben.
TUV minősítés
A Beko hűtőszekrények TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak.
Jégkocka tálca
A parti szervezése során az egyik fő gond az italokhoz való jég. Egyszerű és gyors, a jégkockatálca ideális megoldás.
Gyors fagyasztó rekesz
A legmagasabb polc szintjén elhelyezett kiegészítő ventilátor biztosítja a hideg levegő keringését és gyorsan hat az ételre. A fagyasztási idő 10%-kal csökken az alsó polcokhoz képest.
Nyaralás mód
Ezzel a funkcióval energiát takaríthat meg, és a hűtőszekrényt működésben tartja, még akkor is, ha nyaralni indul. Az élelmiszerek frissek maradnak, minimális energiafelhasználással.
LED oszlopvilágítás
Az oldalsó LED-oszlopok a hűtőszekrény belsejében biztosítják az egyes polcok optimális megvilágítását anélkül, hogy növelnék a villanyszámlát. Gazdaságos és hatékony világítás.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 4 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 466 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Gyors fagyasztás Vakáció mód Állítható biztonsági üveg polcok |
| Technológia | ProSmart Inverter Motor Display touch control XXL Bottle Holder HarvestFresh |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó Jégkockatartó |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 238 kWh |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 12 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 291 l |
| Hűtő polcok száma | 5 |
| Ajtórekeszek száma | 6 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 175 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 13 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 74 cm |
| Mélység | 79.5 cm |
| Magasság | 180 cm |
| Súly | 87 kg |