Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrényTárold minden élelmiszered optimális körülmények között az elegáns Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrényben. 527 literes teljes űrtartalmával minden élelmiszert befogad. Az intelligensen kialakított belső tér rengeteg helyet kínál, ahol minden élelmiszer és ital elhelyezhető. A Metal-Tech-Cooling technológia hatékony hideglevegő-keringést biztosít belülről kifelé. ATotal No Frost technológiának köszönhetően nem kell leolvasztanod a hűtőt, így rengeteg időt és energiát takarítasz meg a karbantartás során. A hűtőszekrény belső terét LED világítás teszi átláthatóvá.
Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrény
Tárold minden élelmiszered optimális körülmények között az elegáns Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrényben. 527 literes teljes űrtartalmával minden élelmiszert befogad. Az intelligensen kialakított belső tér rengeteg helyet kínál, ahol minden élelmiszer és ital elhelyezhető. A Metal-Tech-Cooling technológia hatékony hideglevegő-keringést biztosít belülről kifelé. ATotal No Frost technológiának köszönhetően nem kell leolvasztanod a hűtőt, így rengeteg időt és energiát takarítasz meg a karbantartás során. A hűtőszekrény belső terét LED világítás teszi átláthatóvá.
A Hisense tökéletesen illik minden otthonba
A Hisense RS3P538NAIE könnyen megtalálja helyét minden háztartásban. A mindössze 60 cm mélységű kialakítás lehetővé teszi, hogy a készüléket bárhová elhelyezhesd, ahol szükséged van rá. A továbbfejlesztett zsanérkialakításnak köszönhetően pedig az ajtókat több mint 100°-ban nyithatod ki, mindössze 3 mm-es réssel mindkét oldalon és 8 mm-rel felül, így már nem kellkompromisszumokat kötnöd.
Alsó hűtőrendszer
A Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrényt az optimális légáramlás érdekében tervezték: a hideg levegőt a bal oldalról szívja be, és hatékonyan engedi ki a meleg levegőt a jobb oldalon. Ezzel a módszerrel tökéletesen elkülönül a kívülről érkező hideg levegő a belső meleg levegőtől, ami optimális klímát biztosít az élelmiszerek tárolásához. Ez a kialakítás elősegíti alégáramlást a hűtőszekrény alja és a padló között is, ami hozzájárul a nagyobb energiahatékonysághoz és az elegáns dizájnhoz, amely tökéletesen illik minden modern konyhába.
Hideg levegő a hűtőszekrény minden részében
A Metal-Tech-Cooling technológiának és a HISENSE RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrény belsejében található fém anyagoknak köszönhetően biztosított a hideg levegő hatékony keringése belülről kifelé. Optimális körülményeket tart fenn az élelmiszerek tárolásához, és hatékonyan megakadályozza a hideg levegő szivárgását, valamint a jégképződést a hűtőszekrény belsejében.
A hűtőszekrény praktikus palacktartóval rendelkezik
A Hisense RS3P538NAIE hűtőszekrényben speciálisan kialakított és stílusos helyet találsz a borospalackok és alkoholmentes italok tárolására. A nagy ajtórekesz mellett fém palacktartó is rendelkezésedre áll, amely megakadályozza, hogy a palackok ide-oda guruljanak a polcokon.
Modern inverteres kompresszor
A Hisense RS3P538NAIE hűtőszekrény halk és energiatakarékos működését minőségi és modern inverteres kompresszor biztosítja. A hőmérséklet folyamatos figyelésével a kompresszor csak akkor kapcsol be és állítja be teljesítményét, amikor arra valóban szükség van. Ennek köszönhetően a Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrény belsejébenstabil hőmérséklet érhető el.
Total No Frost jégmentesítő technológia
A HISENSE RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrény nagy előnye a jégmentesítő technológia, amelynek köszönhetően már nem kell gondolnod a leolvasztásra. A hűtőszekrény ugyanis az egyik legjobb hűtőrendszerrel van felszerelve, amely közvetlenül a fagyasztórészben található, így megakadályozza a jég és a zúzmara képződését. A hűtőszekrény emellett alacsonyenergiafogyasztást ígér anélkül, hogy ez befolyásolná a megfelelő működését.
Nyitott ajtó hangjelzés
Ha előfordul, hogy nem zárod be teljesen a Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrény ajtaját, nem kell aggódnod, hogy elszökik belőle a hideg. Rövid idő után a készülék hangjelzést ad, amely figyelmeztet, hogy elfelejtetted becsukni a hűtő vagy a fagyasztó ajtaját.
HISENSE 6 órás gyorshűtés funkcióval
Épp most érkeztél haza a bevásárlásból? Biztosan jól jön a remek gyorshűtés funkció, amely azonnal +2 °C-ra csökkenti a hűtőszekrény hőmérsékletét 6 órán keresztül. Ennek köszönhetően a HISENSE RS3P538NAIE hűtőszekrénybe újonnan behelyezett élelmiszerek megőrzik frissességüket, színüket és a szervezetünk számára szükséges vitaminokat.
Digitális hőmérséklet-érzékelők
A HISENSE RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrény integrált digitális érzékelőkkel rendelkezik, amelyeket úgy terveztek, hogy optimálisan szabályozzák a hűtőszekrény hűtési szintjét.
XXL italos rekesz
Minden családtagod más italt kedvel? Biztosan értékelni fogod a Hisense RS3P538NAIE amerikai hűtőszekrény ajtajában található XXL rekeszt. Ez az extra tér ideális az ásványvizes palackok, tejesdobozok vagy gyümölcsleves kaniszterek tárolására. A hagyományos ajtókkal ellentétben, ahová csak néhány kisebb palack fér el, az XXL rekeszben kényelmesen tárolhatsz akár 2 literespalackokat is.
BigBox a nagyobb élelmiszerek tárolásához
A HISENSE RS3P538NAIE hűtőszekrény belsejében található a tágas BigBox, amely elegendő helyet biztosít a nagyobb élelmiszerek tárolásához. Ebbe a rekeszbe kényelmesen helyezhetsz el nagy süteményeket, tortákat vagy húsdarabokat. Az átlátszó kialakítás tökéletes áttekinthetőséget biztosít. Az oldalsó fogantyúk pedig megkönnyítik a kezelést.
- Elegáns amerikai hűtőszekrény
- 527 literes teljes űrtartalom; 336 literes hűtőzóna és 191 literes fagyasztó
- Energiatakarékos, lágy LED világítás
- Nyitott ajtó hangjelzés
- A Total No Frost technológia megakadályozza a jégképződést
- A Metal-Tech-Cooling technológia hatékony hideglevegő-keringést biztosít belülről kifelé
- A gyorshűtés funkció azonnal +2 °C-ra csökkenti a hűtőszekrény hőmérsékletét 6 órán keresztül
- Pontos elektronikus vezérlés
- Alsó hűtőrendszer
- Nagy fiók a terjedelmesebb élelmiszerek számára
- Inverteres kompresszor halk és energiatakarékos működéssel
| Hűtőszekrény tömege |
| Hűtőszekrény tömege | 78 kg |
| Hűtőszekrény csomagolásának méretei |
| Hűtőszekrény csomagolásának mélysége | 67 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának szélessége | 97,7 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának magassága | 190,8 cm |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa | R600a |
| Hűtőszekrény méretei |
| Hűtőszekrény szélessége | 91,1 cm |
| Hűtőszekrény magassága | 178,6 cm |
| Hűtőszekrény mélysége | 60 cm |
| Hűtőszekrény színe |
| Hűtőszekrény színe | Ezüst |
| Hűtőszekrény belső elrendezése |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 4db |
| Hűtőszekrény teljes hasznos térfogata | 527 l |
| Hűtő fagyasztási kapacitása 24 óra alatt | 10 kg |
| Hűtőszekrény hűtőköreinek száma | 1 × |
| Hűtőszekrény fagyasztórekeszeinek száma | 2db |
| Hűtőszekrény funkciói |
| Hűtőszekrény hűtése és fagyasztása | Automatikus hűtő leolvasztás, Szuper hűtés |
| Hűtőszekrény tulajdonságai | Hőmérséklet riasztás, Kijelző, LED világítás |
| Hűtőszekrény klímaosztály | N, ST, T |
| Hűtőszekrény speciális funkciói | Multi-AirFlow, Total No Frost |
| Hűtőszekrény ajtajának megfordítása | Nem |
| Hűtőszekrény hőmérsékletének vezérlése és szabályozása | Elektronikus |
| Hűtőszekrény funkciók vízhez és jéghez | Vízcsatlakozás nélkül |
| Hűtőszekrény energetikai paraméterei |
| Hűtőszekrény térfogata (fagyasztó rész) | 191 l |
| Hűtőszekrény energiaosztálya | E |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátási osztálya | C |
| Hűtőszekrény éves energiafogyasztása | 313 kWh/annum |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátása | 39 dB |
| Hűtőszekrény térfogata (hűtőtér) | 336 l |
| Hűtőszekrény típusa |
| Fagyasztó elhelyezése a hűtőszekrényben | Balra |
| Hűtőszekrény modell típusa | Szabadon álló modell |
| Hűtőszekrény típusa | Amerikai - 2 ajtós |
| Csomag tartalma |
| Csomag tartalma | Palacktartó, Tojástartó |