Beko GN163141XBN
A Beko GN163141XBN 593 literes side-by-side hűtőszekrény ideális nagycsaládosok számára. A NeoFrost™ Dual Cooling technológiával felszerelve biztosítja az élelmiszerek frissességét azáltal, hogy fenntartja az optimális páratartalmat, és megakadályozza a szagok átjutását a rekeszek között. Gyors hűtőrendszere, modern rozsdamentes acél kialakítása és tágas rekeszei praktikus és elegáns választássá teszik ezt a hűtőszekrényt minden konyhába.
HarvestFresh™
Napfény ihlette, természetes frissesség. Az innovatív technológia 3 színben szimulálja a napfény természetes ciklusát a rekeszben, hogy hosszabb ideig megőrizze a gyümölcsökből és zöldségekből származó vitaminokat*.
*Az Intertek által végzett tesztek szerint a technológiának közvetlenül kitett paradicsom, paprika, sárgarépa, spenót és zeller alapján, összehasonlítva a 0. és az 5. napot.
NeoFrost Dual Cooling
A NeoFrost kettős hűtési technológia az Active Dual Cooling és No Frost rendszereken keresztül a legjobb megőrzési feltételeket biztosítja a 2 rekeszben egymástól függetlenül működő szellőztetett légáramokkal. Ez a technológia megakadályozza a szagok összekeveredését és segíti a páratartalom egyenletes eloszlását, valamint az ajtónyitás után gyorsan helyreállítja a belső hőmérsékletet. Így a gyümölcsök és zöldségek frissen szedett állapotban maradnak.
ProSmart Inverter kompresszor
A ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok mellett. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőket technológiailag úgy tervezték, hogy a használat során maximálisan tartósak legyenek.
Biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegpolcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan elosztják a rendelkezésre álló helyet.
Gyors fagyasztó funkció
Lehetővé teszi kedvenc ételeinek egyenletes és rövid időn belüli lefagyasztását.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 35 dB |
| Nettó űrtartalom | 593 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Gyors fagyasztás Figyelmeztető fény Gyorshűtés Vakáció mód Állítható biztonsági üveg polcok Nyitott ajtó hangjelzés |
| Technológia | NeoFrost Dual Cooling Inverteres kompresszor No Frost Freezer HarvestFresh |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | No Frost Neo Frost Dual Cooling |
| Évi energiafogyasztás | 327 kWh |
| Klímaosztály | SN - T |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 9 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 375 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 218 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 13 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 91 cm |
| Mélység | 70.5 cm |
| Magasság | 179 cm |
| Súly | 96.2 kg |