115" TCL 115X955 MaxSzívesen élnéd át az igazi mozi élményt otthonod kényelméből? Ebben az esetben tökéletes választás számodra ezen TCL TV. Élvezd a lenyűgöző látványvilágot, köszönhetően a fejlett Mini LED technológiának és HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG és Dolby Vision IQ szabvány támogatásnak. Biztosan levesz majd a lábadról a rengeteg film és sorozat az olyan közkedvelt szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo. A gyors jelenetek szerelmeseit is elkápráztatja 100 / 120Hz képfrissítési frekvenciája. Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium, Ideal for PlayStation 5, AMD FreeSync Premium Pro és Cloud gaming garantálja minden igényes játékos elégedettségét. A nagyszerű látványt csak fokozza a remek hangzás, amiért 120W-os Subwoofer hangszóró felel. Ezen TCL Smart TV a modern Google TV operációs rendszerrel van ellátva, és egy igazán elegáns kialakítás fokozza megjelenését. A televízió megjelenését titán szín teszi tökéletessé. Ha a TV-t a falra szeretnénk szerelni, VESA szabványú tartóra lesz szükségünk, melynek méretei 1000×600 mm. A távirányító tartalma a csomagolásnak. A televíziót olyan elismert szervezetek díjával illették, mint EISA Award - Best Product.
A képernyő lenyűgöző látványt nyújt
Szabadulj meg a problémáktól, és élvezd a részletes 4K Ultra HD felbontást 115" képátló mellett. Ez a lenyűgöző TCL TV rendkívül részletes képi megjelenítésre képes, köszönhetően a képernyő egész területén nagy számban elhelyezett pixeleknek. A 4K jelölés azt jelenti, hogy négyszer annyi pixelt kapott, mint a sima Full HD képernyő. A kép 3840 × 2160 felbontást biztosít, amely nagy élességet garantál. A jobb helyi fényerő és kontraszt elérése érdekében a Mini LED technológia rengeteg zónára oszlik. A sötét helyeken a helyi fényerő-szabályozás funkció vezérli a háttérvilágítást. A local diming olyan természetesen képes csökkenteni a fényerőt, hogy nincs rossz hatással a kép világos részeire. A TV kijelzője tükröződésmentes bevonattal rendelkezik, amely megakadályozza a környezeti fény visszatükröződését.
Mini LED technológia, amely egyedi és természetes színélményt garantál
Ezen Mini LED technológiát alkalmazó TV hihetetlen látványt biztosít.
Támogatja a HDR formátumot
Ez a TV High Dynamic Range (HDR) technológiával rendelkezik, amely biztosítja, hogy a jelenet sötét és világos részén egyaránt részletgazdag képet lássunk. Olyan szabványokat támogat, mint HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG és Dolby Vision IQ. A kép fényerejét a HDR10 úgy állítja be, hogy az alkalmazkodjon az aktuális jelenethez. A kép fényereje dinamikusan változik az adott képkocka alapján, hála a HDR10+ technológiának. A Dolby Vision lehetővé teszi, hogy még maximális fényerő mellett is élvezhessük a ragyogó színeket. A Dolby Vision IQ a Dolby Vision kiterjesztése. Egy szenzor segítségével, a környezeti fény alapján állítja be az optimális képet ez az okos technológia.
Urald az összes játékot ezzel a lenyűgöző TCL TV-vel
A játékos funkció csomaggal előnyre tehetsz szert a konkurens gamerekkel szemben. A játékokban győz a jó grafika, rövid válaszidő és a gyors reakció. A remek gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium, ideal for PlayStation 5, AMD FreeSync Premium Pro és Cloud gaming funkcióval a játék felejthetetlen élmény lesz. A VRR technológia lehetővé teszi a játékok gyönyörű és sima futását, akadozás nélkül, míg a gyors frissítési frekvencia gondoskodik a hihetetlenül rövid válaszidőről. Eme TCL TV hatékony monitorként funkcionál, amely még a legigényesebb felhasználók igényeit is kielégíti.
A legújabb operációs rendszerrel korlátlan szórakozást élhetünk át
Ez a modern Google TV smart TV számos hasznos funkciót tartogat, mint Google Assistant, Amazon Alexa és Apple Home Kit. Lehetőségünk lesz vezeték nélkül tartalmat megosztani, vagy kitükrözni mobilunkat, illetve számítógépünket. A hangasszisztens útmutatóvá válhat az elektronika világában. Gyorsan és egyszerűen megtalálhatjuk kedvenc videóinkat az alkalmazásokban, amit különösen a legfiatalabb felhasználók fognak díjazni. Könnyedén megtalálják kedvenc meséjüket anélkül, hogy manuálisan kellene beírniuk a címet a billentyűzeten. Mostantól az összes csatlakoztatott eszközt egyetlen intelligens vezérlővel vezérelhetjük. Nem kell mást tennünk, csak megnyomni egy gombot, és a kedvenc streaming szolgáltatásunk elérhetővé válik a TV-n.
Használd ki a nagyszerű TCL TV összes okos tulajdonságát
A hozzáadott HbbTV funkciónak hála a TV interaktívabb élménnyé válik., amely lehetőséget ad a felhasználók számára, hogy személyre szabják TV-zési szokásaikat, és hozzáférjenek egyéb online forrásokhoz és lehetőségekhez külső eszközök csatlakoztatása , vagy alkalmazások közötti váltás nélkül. Lehetőségünk van kézmozdulatokkal is irányítani a TV-t. Képesek leszünk beállítani a hangerőt, csatornát váltani, navigálni a menüben, és így tovább. A TV-vel könnyedén megnyithatjuk a webböngészőt is. Közvetlenül a TV képernyőjét használhatod a böngészésre. Az intelligens funkcióknak hála böngészhetsz az interneten, információkat kereshetsz, videókat nézhetsz, online tartalmakat streamelhetsz, kommunikálhatsz a közösségi médián keresztül és így tovább.
Az ideális TV, ami mindenki igényeit kielégíti
Lehetővé tesz olyan vezeték nélküli kapcsolatokat más intelligens eszközökhöz, mint WiFi, Bluetooth, Párosítás mobileszközzel, Apple AirPlay 2, DLNA, Miracast, Chromecast és WiFi 6. Olyan technológia gondoskodik a moziszerű élményről, mint DTS:X, DTS HD, Dolby Atmos és Dolby Digital Plus (E-AC-3). A Dolby Atmos technológiának köszönhetően több csatornán keresztül biztosított a 3D térhangzás. Például az egyik csatorna tartalmazhatja a lövés, a másik pedig a fegyvermechanika hangját, ennek hála a hang jóval pontosabban és hitelesebben terjed a térben. A TV hangkalibrációs funkcióval rendelkezik, amely lehetővé teszi a hangbeállítások finomhangolását a szoba akusztikai jellemzőinek vagy a személyes preferenciáinknak megfelelően. A TV elemzi környezetét, ahol elhelyezték, és úgy kalibrálja az audio paramétereket, hogy a hangteljesítmény optimális legyen. Biztos jól jön majd az automatikus hangerőszabályozó funkció. A TV folyamatosan figyeli az aktuális hangerőt, és úgy optimalizálja, hogy kiegyensúlyozza a túl hangos vagy halk hangokat a programok közötti váltáskor vagy reklámok közben. Nagyon hasznos az a funkció, hogy a beépített TV hangszórók és a fejhallgató hangerejét külön tudjuk állítani. Amennyiben csatlakoztatjuk a fejhallgatót a TV-hez, beállíthatjuk a számunkra kényelmes hangerőt anélkül, hogy az zavarná a többieket, akik a beépített hangszórót hallgatják.
Korlátlan hozzáférés a kedvenc multimédiás funkciókhoz
Ez a nagyszerű TCL Mini LED TV biztosan lenyűgöz multimédiás funkcióival. Ha unalmas a műsor a TV-ben, USB segítségével csatlakoztathatsz egy külső meghajtót, és lejátszhatod saját tartalmaid. Kényelmes a Skylink fastscan funkció, amely speciális szkennelési módot használ az elérhető TV- és rádiócsatornák gyors és hatékony megtalálásához.
Általános tulajdonságok:
| Kijelző átmérő | 291 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | Mini LED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2024 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | USB 3.0 1 x RJ-45 CI+ slot 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out 4 x HDMI 2.1 |
Okos TV
| Operációs rendszer | Google TV |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime DIGI Online |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Intelligens személyi asszisztens Képernyő tükrözés Beépített Chromecast Multi View |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Alexa ready Google assistant ready |
| Processzor típusa | Quad core |
| Tárolókapacitás | 52.7 GB |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HDR 10+ HLG Dolby Vision IQ |
| Képtechnika | Quantum Dot UHD Deep Learning AI SR Motion Clarity Dynamic Tone Mapping 2.0 |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) FreeSync Premium Compatible Game Bar Game Master |
| Frissítési gyakoriság | 100 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Atmos Dolby AC4 DTS Virtual:X Onkyo Dolby TrueHD |
| Hangrendszer | 6.2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 120 W |
| Beépített mélysugárzó | Igen |
| Mélysugárzó teljesítmény | 20 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ax/ac/n |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás | 600 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 228 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 879 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 2566 x 445 x 1470 mm |
| Méretek állvány nélkül | 2566 x 57 x 1541 mm |
| Súly állvánnyal | 99.8 kg |
| Súly állvány nélkül | 98.3 kg |
| Doboz méretei | 2830 x 285 x 1793 mm |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás Fali tartó |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 1000 x 600 |