Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik, kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Mindezt hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
Részletes képek, tele mély kontraszttalÉlvezd a filmeket úgy, ahogyan a rendező megálmodta. Nagy teljesítményű processzorunk fokozza a kontrasztot, így minden jelenet részletgazdag.
Kép és hang harmóniája – diszkrét magassugárzóHangpozicionáló magassugárzók segítenek optimalizálni a hang helyét a képernyőn, hogy pontosan irányított, kiváló minőségű hangot hallj a képernyő megfelelő részéről.
A minimalista kialakítás elmerít a látványbanA keskeny alumínium előlapnak köszönhetőn még inkább a képernyőre fókuszálsz, így valódi moziélményben lehet részed. A karcsú alumíniumkeret elegáns, luxust idéző stílust kölcsönöz a tévének.
Olyan élmény, amilyet az alkotó megálmodottA képek filmről tévére történő digitális tömörítése negatívan befolyásolja a minőséget és a megtekintési élményt. Számos egyedi funkció gondoskodik arról, hogy a rendező elképzelései szerinti, stúdió minőségű élményben legyen részed otthonodban.
PlayStation®5-kompatibilisElérkezett a játékok új korszakának hajnala. Tapasztald meg PS5 újdonságát, a 4K felbontást 120 kép/mp mellett – kompatibilis XH90/92 BRAVIA televízión.
Élvezd a pontos és valósághű kontrasztotFedezd fel, milyen valóságosak lehetnek a képek a finom részletek kiemelésével. Külön megvilágítású LED-zónáival a Full Array LED valósághűbb kontrasztot teremt – a világos területek világosabbak, a sötétek sötétebbek. A kontrasztot tovább növeli az X-tended Dynamic Range™, amely magasabbra állítja a fényerőt világosban és mélyebb feketékre félhomályban.
Objektumalapú HDR-feljavításAz objektumalapú HDR-feljavítás elemzi az objektumok színét, és ez alapján szabályozza a kontrasztot, míg a legtöbb tévé csak egy feketétől fehérig terjedő kontrasztgörbe alapján módosítja a kontraszt mértékét. Az objektumok egyedi feljavításával tévénk nagyobb mélységű, textúrában gazdagabb és valósághűbb képet nyújt.
Kiváló felbontás, bármit is nézz4K HDR processzor X1™ által lehetővé tett, lenyűgöző 4K-képek, valósághű részletekkel és textúrával. A 4K X-Reality™ PRO a 2K és Full HD felbontással rögzített felvételeket is felskálázza közel 4K-ra egyedi 4K-adatbázis használatával.
Szélesebb, pontosabb színpalettát képes megjeleníteniA színspektrum kiszélesítésével az X1 processzorok által meghajtott TRILUMINOS kijelző több színt képes visszaadni, mint a hagyományos televíziók. A processzor minden egyes kép adatait elemzi és feldolgozza, hogy még természetesebb és pontosabb színeket jelenítsen meg az élethű hatás eléréséért.
A gyorsan mozgó jelenetek fényesek és tisztákBizonyos képernyőkön a sportközvetítések és a gyors akciójelenetek gyakran homályosak. Legújabb X-Motion Clarity™ technológiánknak köszönhetően viszont minden sima, fényes és tiszta. Minden „szempillantás” vezérlése egyedi, időtartama pedig optimalizált. A fényerő akkor növekszik, amikor kell, így nem marad le egyetlen pillanatról sem.
A Netflix Calibrated Mode révén biztosított stúdióminőségEz az üzemmód kifejezetten a Netflix-tartalmakhoz készült, és a Netflix Android TV-n ugyanolyan képminőséget eredményez, mint a stúdióban használt muszteren. A Netflix Calibrated Mode révén az alkotók elképzelése és szándéka hűen tükröződik.
Alakítsd át a látványt a Dolby Vision™ segítségével!Életre kelti a látványt a feltűnő világos területekkel, a mélyebb sötétekkel és élénk színekkel. A Dolby Vision™ egy HDR-megoldás, mely lenyűgöző, izgalmas moziélményt nyújt az otthonodban.
Kép és hang harmóniája – diszkrét magassugárzóHangpozicionáló magassugárzók segítenek optimalizálni a hang helyét a képernyőn, hogy pontosan irányított, kiváló minőségű hangot hallj a képernyő megfelelő részéről.
Kép és hang kiválóan szinkronbanA hagyományos tévéken, ahol a hangszóró a képernyő alatt van, gyakran előfordul, hogy nincs szinkronban a hang és a kép. Acoustic Multi-Audio™ rendszerünk két hangpozicionáló magassugárzót tartalmaz a tévé hátulján, amelyekkel a hang pontosan követheti az eseményeket az igazán magával ragadó élmény érdekében.
Kiváló hangminőség Az egyedien új formájú X-Balanced Speaker kialakítása egyszerre fokozza a tévé hangminőségét és karcsúságát, a filmeket és a zenei felvételeket pedig tiszta hangzással szólaltatja meg.
A Dolby Atmos® technológiával körülölelnek a hangok Körülvesznek a hangok, mintha a jelenet résztvevője lennél. A Dolby Atmos segítségével felülről és oldalról is hallhatók a hangok, így igazi többdimenziós élmény átélni, ahogy például a fejed felett suhannak a tárgyak
A minimalista kialakítás elmerít a látványbanA keskeny alumínium előlapnak köszönhetőn még inkább a képernyőre fókuszálsz, így valódi moziélményben lehet részed. A karcsú alumíniumkeret elegáns, luxust idéző stílust kölcsönöz a tévének.
Diszkrét állvány, kettős pozícióA tévénk talpa belesimul a polcba, és nem befolyásolja negatívan a látványélményt. A széles és keskeny beállításnak köszönhetően nagyobb vagy kisebb polcokon is használható.
Minimalista állvány, harmóniára tervezveA keskeny fémállvány minimalista megjelenésével tökéletesen illeszkedik a modern szobák környezetébe.
Egyszerű hozzáférés, könnyed élet4K Android TV-inkkel még egyszerűbb az élet a kedvenc tartalmaidhoz, szolgáltatásaidhoz és eszközeidhez való könnyű hozzáférésnek köszönhetően.
Csak beszélj, és egy új világot fedezhetsz felMinden szórakozási lehetőséget megtalálsz, csak egy szavadba kerül. A továbbfejlesztett hangvezérléses Android okostelevízió egy szemvillanás alatt megjeleníti a filmeket és tévéműsorokat az alkalmazásokból és tv-csatornákról.
Több, mint 5000 alkalmazás, több, mint bármely más okostelevíziónA Sony 4K Android TV-je verhetetlen az alkalmazások számának tekintetében. Válaszd ki azokat, amelyek még szórakoztatóbbá teszik az életed
Nincs több várakozásAz alkalmazások gyorsan indulnak el, és nincs többé várakozási idő az alkalmazások közti váltáskor sem – A Netflix háromszor gyorsabban indul el, mint korábban.
A Netflix Calibrated Mode révén biztosított stúdióminőségEzt az üzemmódot az eredeti Netflix-tartalmakhoz fejlesztették ki, és a TV-n ugyanolyan képminőséget eredményez, mint a stúdiómuszteren. A Netflix Calibrated Mode révén az alkotók elképzelése és szándéka hűen tükröződik.
Apple AirPlay / Apple HomeKit kompatibilisAz Apple AirPlay révén videó és hang továbbítható televízióra iPhone, iPad vagy Mac eszközről. Filmeket és műsorokat nézhetsz az Apple TV, illetve kedvenc alkalmazásaidból vagy akár a Safariból, és fényképeid is megoszthatod az adott helyiségben.
Továbbítsd egy nagyobb, jobb képernyőre a Chromecast segítségével A Chromecast lehetővé teszi, hogy a mobilkészülékén lévő kedvenc videóid, játékaid és alkalmazásaid kifogástalan minőségben jelenítsd meg a tévé képernyőjén. Csak koppints a Cast gombra Android- vagy iOS-eszköze képernyőjén – többre nincs is szükség ahhoz, hogy kedvenc tartalmaid nagyobb méretben jelenítsd meg. Továbbítsd a tartalmat, majd nyugodtan böngéssz tovább a táblagépen vagy a telefonon.
Könnyű vezérlés az okostávirányítóvalCsatlakoztasd a beltéri egységeket és más eszközöket a TV-hez HDMI-n, és irányítsd őket intelligens távvezérlővel. Lekerekített forma, hangvezérléshez beépített mikrofon és továbbfejlesztett gombelrendezés biztosítja a könnyű kezelhetőséget
Olyan élmény, amilyet az alkotó megálmodottA képek filmről tévére történő digitális tömörítése negatívan befolyásolja a minőséget, és a megtekintési élmény csorbát szenved. Számos egyedi funkció gondoskodik arról, hogy a rendező elképzelései szerinti, stúdió minőségű élményben legyen részed otthonodban.
A Netflix Calibrated Mode révén biztosított stúdióminőségEzt az üzemmódot az eredeti Netflix-tartalmakhoz fejlesztették ki, és a TV-n ugyanolyan képminőséget eredményez, mint a stúdiómuszteren. A Netflix Calibrated Mode révén az alkotók elképzelése és szándéka hűen tükröződik.
Éld át a moziélmény minden izgalmát!Élvezd a mozizás élményét otthon. A Dolby Vision™ életre kelti a jeleneteket az autentikus tévézési élményért, a Dolby Atmos™ pedig lenyűgöző surround hangzással tölti be a helyiséget.
Az alkotók szenvedélyét megőrizveA gyártási folyamat színvariációihoz igazodva ez a tévé képes a Portrait Displays nagy teljesítményű Calman önkalibrációs szoftverének használatára. Ez példátlan mértékű kalibrációt tesz lehetővé, és olyan finombeállításokat, melyek a hagyományos képbeállításokban eddig elérhetetlenek voltak. Élethű, az eredeti tévéjelnek megfelelő színreprodukciót tesz lehetővé, és az idővel megjelenő finom színváltozásokhoz is alkalmazkodik. A televízió fel van készítve a Calman szoftverre, így a vásárlók élvezhetik azoknak a szoftvereknek az előnyeit, melyeket az alkotók az utómunkálatok során használnak. Ezzel is képviseljük meggyőződésünket, hogy az otthonokban is helye van a professzionális szintű színkalibrációs pontosságnak
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 214.8 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | HDR |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2020 |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | Sík |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | 9.0 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix HBOGo |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Intelligens személyi asszisztens Képernyő tükrözés USB recording Beépített Chromecast |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Google assistant built in |
| Processzor típusa | Quad core |
| Tárolókapacitás | 16 GB |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Képtechnika | X-Motion Clarity Dynamic Contrast Enhancer Local Dimming Precíziós színleképezés 4K X-Reality PRO 4K HDR Processor X1™ TRILUMINOS Display Object-based HDR remaster X-tended Dynamic Range Direct Full Array LED Live Colour™ Technology Auto Mode Motionflow XR 1000Hz |
| Frissítési gyakoriság | 100 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Atmos S-Master Digital Amplifier DTS Digital Surround Advanced Auto Volume Alternate Audio Auto Surround Acoustic Multi-Audio Auto Mute Clear Phase Dolby Audio X-Balanced Speaker Sound Positioning Tweeter HDMI Audio Return Channel (eARC) |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Portok | 1 x Jack 3.5 mm 1 x S/PDIF 1 x Composite In CI+ slot 4 x HDMI 2 x USB |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Bluetooth-verzió | 02.ápr |
| Energia fogyasztás |
| Energia besorolás | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás | 223 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 189 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Évi energiafogyasztás | 309 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1899 x 1162 x 441 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1899 x 1089 x 72 mm |
| Súly állvánnyal | 47.7 kg |
| Súly állvány nélkül | 45.8 kg |
| Doboz méretei | 2036 x 1232 x 258 mm |
| Doboz súlya | 62 kg |
| Kiegészítők |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 300 x 300 |