Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik, kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Mindezt hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
Még tökéletesebb színek, kontraszt és képtisztaságNagy teljesítményű processzorunk csúcstechnológiás algoritmusokat használ a zajszint csökkentéséhez és a részletek dúsításához. A még tisztább 4K-jel minden megtekintett tartalmat a 4K-felbontáshoz közelít, valósághű színekkel és kontraszttal.
Kiváló felbontás, bármit is nézzNézz csodálatos, a valóságoshoz hasonló részletességű és textúrájú 4K-minőségű képeket a 4K HDR processzor X1™ technológiának köszönhetően. A 2K és Full HD minőségű képek is közel 4K minőségűvé javíthatók a 4K X-Reality™ PRO-valegy egyedi 4K adatbázist használva.
Szélesebb, pontosabb színpalettát képes megjeleníteniA színspektrum kiszélesítésével az X1 processzorok által meghajtott TRILUMINOS több színt képes visszaadni a hagyományos televízióknál. Minden egyes kép adatait elemzi és feldolgozza, hogy még természetesebb és pontosabb színeket jelenítsen meg az élethű hatás eléréséért.
Kevesebb elmosódás még a gyors jeleneteknél isVannak képernyők, amelyeken a sportok és a gyors jelenetek elmosódnak. Motionflow technológiánk zökkenőmentesen és tisztán jeleníti meg a mozgásokat azáltal, hogy további képeket illeszt a képek közé, valamint fekete szegmenseket a jelenetek közé. Az eredmény? Kevesebb elmosódottság és utókép, folytonos mozgás.
Alakítsa át a látványt a Dolby Vision™ segítségével!Életre kelti a látványt a feltűnő világos területekkel, a mélyebb sötétekkel és élénk színekkel. A Dolby Vision™ egy HDR-megoldás, mely lenyűgöző, izgalmas moziélményt nyújt az otthonodban.
Tiszta többdimenziós hangzásÉrezd, ahogy körbeölel a tiszta, kiváló hangminőségű többdimenziós hangzás, és a jelenet kellős közepébe repít.
A Dolby Atmos® technológiával körülölelnek a hangokVedd körbe magad a hanggal, és merülj el az akcióban. A Dolby Atmosnak köszönhetően a hang fentről és oldalról is körülvesz, így hallhatod a fejed felett elsuhanó tárgyakat, ami még élethűbb, többdimenziós élményt nyújt.
Kiváló hangminőségA TV hangminőségét és karcsú kialakítását kiegészíteni hivatott X-balanced hangsugárzó tiszta hangzást biztosít zenehallgatás és filmnézés közben is.
Hagyományos köralakú hangsugárzóA hangminőség jó, de a TV nem karcsú kivitelű
Keskeny ovális hangsugárzóA TV karcsú kivitelét a hangminőség kárára sikerült megvalósítani
X-balanced hangsugárzóKiváló hangminőség egy ultravékony kivitelű TV-ben
A térbe illő, letisztult külsőA keskeny előlap letisztult külsőt biztosít a tévének, amely ezáltal bármely modern miliőbe beleillik.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 164 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | HDR |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2020 |
| Szín | Ezüstszín |
| Kijelző típusa | Sík |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | Android |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix |
| Főbb jellemzők | Intelligens személyi asszisztens USB recording |
| Tárolókapacitás | 16 GB |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 |
| Képtechnika | TRILUMINOS Dolby Vision HLG 4K HDR Processor X1™ Dinamikus kontrasztjavítás Motionflow XR 400Hz (Native 50Hz) Fényerő érzékelés Live Colour™ Technology |
| TV tuner rendszer | DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Atmos Bass reflex Dolby Audio |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 10 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Portok | 1 x RJ-45 1 x Composite In CI+ slot 4 x HDMI 2 x USB 1 x RF 1 x HDCP 2.3 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth-verzió | 4.2 |
| Energia fogyasztás |
| Energia besorolás | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás | 250 W |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Évi energiafogyasztás | 190 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1462 x 905 x 340 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1462 x 841 x 71 mm |
| Súly állvánnyal | 22.6 kg |
| Súly állvány nélkül | 21.7 kg |
| Doboz méretei | 1574 x 958 x 184 mm |
| Doboz súlya | 30 kg |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 300 x 300 |