Merülj el a Full Array LED kontrasztjában és a mozis hangzásban Árnyékok és fények kontrasztja által felfedett részletek, és pontosan a képernyő megfelelő részéről érkező hang. Ez a minimalista 4K Ultra HD TV ideális a kedvenc filmjeid élvezetéhez.
Részletes képek, tele mély kontraszttal Élvezd a filmeket úgy, ahogyan a rendező megálmodta. Nagy teljesítményű processzorunk fokozza a kontrasztot, így minden jelenet részletgazdag.
Élvezd a valósághű kontraszt pontosságát Fedezd fel, milyen valóságosak lehetnek a képek a finom részletek kiemelésével. Külön megvilágítású LED-zónáival a Full Array LED valósághűbb kontrasztot teremt – a világos területek világosabbak, a sötétek sötétebbek. A kontrasztot tovább növeli az X-tended Dynamic Range™, amely magasabbra állítja a fényerőt világosban és mélyebb feketékre félhomályban.
Valóságosabb szín és kontraszt Az objektumalapú HDR-feljavítás elemzi az objektumok színét, és ez alapján szabályozza a kontrasztot, míg a legtöbb tévé csak egy feketétől fehérig terjedő kontrasztgörbe alapján módosítja a kontraszt mértékét. Az objektumok egyedi feljavításával tévénk nagyobb mélységű, textúrában gazdagabb és valósághűbb képet nyújt.
Kiváló felbontás, bármit is nézz 4K HDR processzor X1™ által lehetővé tett, lenyűgöző 4K-képek, valósághű részletekkel és textúrával. A 4K X-Reality™ PRO a 2K és Full HD felbontással rögzített felvételeket is felskálázza közel 4K-ra egyedi 4K-adatbázis használatával.
Szélesebb, pontosabb színpalettát képes megjeleníteni A színspektrum kiszélesítésével az X1 processzorok által meghajtott TRILUMINOS több színt képes visszaadni a hagyományos televízióknál. Minden egyes kép adatait elemzi és feldolgozza, hogy még természetesebb és pontosabb színeket jelenítsen meg az élethű hatás eléréséért.
A gyorsan mozgó jelenetek fényesek és tiszták Bizonyos képernyőkön a sportközvetítések és a gyors akciójelenetek gyakran homályosak. Legújabb X-Motion Clarity™ technológiánknak köszönhetően viszont minden sima, fényes és tiszta. Minden „szempillantás” vezérlése egyedi, időtartama pedig optimalizált. A fényerő akkor növekszik, amikor kell, így nem marad le egyetlen pillanatról sem.
A Netflix Calibrated Mode révén biztosított stúdióminőség Ez az üzemmód kifejezetten a Netflix-tartalmakhoz készült, és a Netflix Android TV-n ugyanolyan képminőséget eredményez, mint a stúdióban használt muszteren. A Netflix Calibrated Mode révén az alkotók elképzelése és szándéka hűen tükröződik.
Alakítsa át a látványt a Dolby Vision™ segítségével! Életre kelti a látványt a feltűnő világos területekkel, a mélyebb sötétekkel és élénk színekkel. A Dolby Vision™ egy HDR-megoldás, mely lenyűgöző, izgalmas moziélményt nyújt az otthonodban.
Kép és hang harmóniája – diszkrét magassugárzó Hangpozicionáló magassugárzók segítenek optimalizálni a hang helyét a képernyőn, hogy pontosan irányított, kiváló minőségű hangot hallj a képernyő megfelelő részéről.
Kép és hang kiválóan szinkronban A hagyományos tévéken, ahol a hangszóró a képernyő alatt van, gyakran előfordul, hogy nincs szinkronban a hang és a kép. Az általunk kínált Acoustic Multi-Audio™ két hangpozicionáló hangsugárzóval rendelkezik a képernyő hátoldalán, így a hang követi az akciót, és lenyűgöző élményt nyújt.
Kiváló hangminőség Az egyedien új formájú X-Balanced hangsugárzó kialakítása egyszerre fokozza a tévé hangminőségét és karcsúságát, a filmeket és a zenei felvételeket pedig tiszta hangzással szólaltatja meg.
A Dolby Atmos® technológiával körülölelnek a hangok Körülvesznek a hangok, mintha a jelenet résztvevője lennél. A Dolby Atmos segítségével felülről és oldalról is hallhatók a hangok, így igazi többdimenziós élmény átélni, ahogy például a fejed felett suhannak a tárgyak.
Élvezd a többdimenziós hangzást az S-Force Front Surrounddal Halld úgy a hangokat, mintha csak egy multi 3D-s hangsugárzót hallgatnál. Az input felkonvertálásával az S-Force Front Surround valóban egy többdimenziós térhatású hangsugárzórendszer teljesítményét nyújtja, hogy még magával ragadóbb élményt kaphass.
A minimalista kialakítás elmerít a látványban A keskeny alumínium előlapnak köszönhetőn még inkább a képernyőre fókuszálsz, így valódi moziélményben lehet részed. A karcsú alumíniumkeret elegáns, luxust idéző stílust kölcsönöz a tévének.
Keskeny alumínium előlap A képen van a hangsúly, nem magán a televízión.
Diszkrét állvány, kettős pozíció Zajmentes állványunk diszkréten megbújik a polcon, nem rontja látványélményt. Széles és keskeny beállításának köszönhetően nagyobb vagy kisebb polcokon egyaránt használható.
Minimalista állvány, harmóniára tervezve A keskeny fémállvány minimalista megjelenésével tökéletesen illeszkedik a modern szobák környezetébe.
Egyszerű hozzáférés, könnyed élet 4K Android TV-inkkel még egyszerűbb az élet a kedvenc tartalmaidhoz, szolgáltatásaidhoz és eszközeidhez való könnyű hozzáférésnek köszönhetően.
Csak beszéljen, és egy új világot fedezhet fel Minden szórakozási lehetőséget megtalálsz, amiről álmodtál, csak egy szavadba kerül. A továbbfejlesztett hangvezérléses Android okostelevízió egy szemvillanás alatt megjeleníti a filmeket és tv-műsorokat az alkalmazásokból és tv-csatornákról.
Több, mint 5000 alkalmazás, több, mint bármely más okostelevízión A Sony 4K Android TV-je verhetetlen az alkalmazások számának tekintetében. Válaszd ki azokat, amelyek még szórakoztatóbbá teszik az életed.
Nincs több várakozás Az alkalmazások gyorsan indulnak el, és nincs többé várakozási idő az alkalmazások közti váltáskor sem – A Netflix háromszor gyorsabban indul el, mint korábban.
A Netflix Calibrated Mode révén biztosított stúdióminőség Ezt az üzemmódot az eredeti Netflix-tartalmakhoz fejlesztették ki, és a TV-n ugyanolyan képminőséget eredményez, mint a stúdiómuszteren. A Netflix Calibrated Mode révén az alkotók elképzelése és szándéka hűen tükröződik.
Apple AirPlay / Apple HomeKit kompatibilis Az Apple AirPlay révén videót és hangot továbbíthatja tévéjére iPhone, iPad vagy Mac eszközéről. Filmeket és műsorokat nézhet az iTunesról, a kedvenc alkalmazásaiból vagy akár a Safariból, és fényképeit is megoszthatja a közelben tartózkodókkal.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 138.8 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | HDR |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2020 |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | Sík |
| Operációs rendszer | Android |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix HBOGo |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Intelligens személyi asszisztens Képernyő tükrözés USB recording Beépített Chromecast |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Google assistant built in |
| Processzor típusa | Quad core |
| Tárolókapacitás | 16 GB |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Képtechnika | X-Motion Clarity Live Color Technology Dynamic Contrast Enhancer Local Dimming Precíziós színleképezés 4K X-Reality PRO Motionflow XR 1000 4K HDR Processor X1™ TRILUMINOS Display Object-based HDR remaster X-tended Dynamic Range Direct Full Array LED Képmódok: Vivid,Standard,Cinema,Game,Graphics,Photo,Custom,Dolby Vision Bright,Dolby Vision Dark,Netflix calibrated |
| Frissítési gyakoriság | 100 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Digital Plus Dolby Atmos Dolby Digital S-Master Digital Amplifier DTS Digital Surround Advanced Auto Volume Alternate Audio Auto Surround Acoustic Multi-Audio Auto Mute Clear Phase Dolby AC-4 X-Balanced Speaker Sound Positioning Tweeter HDMI Audio Return Channel (eARC) |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Portok | 1 x S/PDIF 1 x Composite In 4 x HDMI 2 x USB 1 x SD Card slot |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Bluetooth-verzió | 4.2 |
| Energia fogyasztás |
| Energia besorolás | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás | 116 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 116 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Évi energiafogyasztás | 161 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 123.1 x 78 x 33.8 cm |
| Méretek állvány nélkül | 123.1 x 71 x 7 cm |
| Súly állvánnyal | 17.5 kg |
| Súly állvány nélkül | 16.5 kg |
| Doboz méretei | 134.8 x 83.3 x 16 cm |
| Doboz súlya | 23 kg |
| Kiegészítők |
| Csomag tartalma | Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 300 x 300 |