A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Méretek és tömeg | |
| Magasság talp nélkül | 82,8 cm |
| Mélység talp nélkül | 8,3 cm |
| Talapzat szélessége/lábak közötti távolság | 76 cm |
| TV szélessége | 144,5 cm |
| TV magassága | 89,6 cm |
| TV mélysége | 27,5 cm |
| TV tömege | 15 kg |
| VESA felfüggesztés | 400×300 |
| Energia specifikációk | |
| Fogyasztás készenléti üzemmódban | 0,5 W |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 282 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 81 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | E |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Csatlakozás | |
| HDMI-csatlakozók száma összesen | 4 × |
| USB-k száma összesen | 2 × |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Chromecast, WiFi |
| Tápellátás | AC 220-240V |
| Audio-video csatlakozók | HDMI 2.1 |
| Audio csatlakozók | Digitális optikai kimenet, Fejhallgató kimenet (AUX) |
| Adat- és rendszercsatlakozók | CI+, LAN (RJ-45), USB |
| Audió | |
| Hangszóró teljesítmény | 24 W |
| Audió formátumok | Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, Dolby Digital Plus |
| A márka hangminősége | Harman and Kardon |
| Képátló és felbontás | |
| Képátló | 65 " (165,1 cm) |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Szín | |
| Szín | Ezüst |
| Alkalmazás | |
| Globális alkalmazások | Apple TV, Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Google Assistant |
| Cseh alkalmazás | LepšíTV (nem támogatott), Oneplay (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott) |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV |
| Tunerek | |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2 |
| Kijelző | |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Támogatott HDR szabványok | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Háttérvilágítás | Mini LED |
| Technológia | Mini LED |
| Aljzat típusa | |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Csehország, Magyarország, Szlovákia |
| Televízió funkciói | |
| Multimédiás funkciók | Lejátszás USB-ről |
| SMART funkciók | Hangvezérlés, HbbTV |
| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Felület nyelve | Cseh |
| Csomag tartalma | |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |
| Csomag tartalma | Levehető állvány |
| Évjárat | |
| Évjárat | 2025 |


