A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános tulajdonságok | |
| Kijelző átmérő | 138 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | HDR Crystal UHD |
| Képminőség | 4K |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | Sík |
| Okos TV | |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix |
| Főbb jellemzők | Képernyő tükrözés |
| Mirroring | iOS Android |
| Processzor típusa | Crystal Processor 4K |
| Videó jellemzők | |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10+ HLG |
| Képtechnika | UHD Dimming PurColor Film mód Mega Contrast Kontraszt erősítő Természetes mód 2000 PQI FILMMAKER MODE |
| Játék jellemzők | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-T2 |
| Audio jellemzők | |
| Audio technika | Dolby Digital Plus Q-Symphony Adaptive Sound |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás | |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Portok | 1 x USB 3 x HDMI 1 x RJ-45 CI+ slot 1 x RF 1 x Digital Optical Out |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Bluetooth-verzió | 02.ápr |
| Energia fogyasztás | |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 84 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 116 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Méretek | |
| Méretek állvánnyal | 1227.6 x 251.7 x 778.7 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1227.6 x 80.1 x 721.1 mm |
| Súly állvánnyal | 12.5 kg |
| Súly állvány nélkül | 12.4 kg |
| Doboz méretei | 1360 x 160 x 867 mm |
| Doboz súlya | 17.4 kg |
| Kiegészítők | |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Távirányító |
| Falra szerelhető rendszer | |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |


