Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik, kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Mindezt hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
A színek milliárdnyi árnyalata a Quantum Dottal
100% Color Volume with Quantum DotA Quantum Dot technológia a mindenkori legszebb képet nyújtja. A 100%-os színgazdagsággal a Quantum Dot felveszi a fényt és lélegzetelállító színné változtatja, amely bármilyen fényerőnél valódi marad.
Optimalizált háttérvilágítási színtónus a fokozott kontrasztért
Dual LEDAz innovatív háttérvilágítási technológia merészebb és pontosabb kontrasztot nyújt azzal, hogy optimalizálja a háttérvilágítás színtónusát, hogy az megfeleljen a megtekintett tartalomnak.
Szélesskálájú kontraszt, ami felér a mozi élménnyel
Quantum HDRA Quantum HDR kiemeli a részleteket és a kontrasztot, így megtapasztalhatod minden kép teljes erejét. Túllépve a vezető szabványokon, a HDR10+ Dinamikus tónus optimalizálás funkciója mélyebb feketéket, élénkebb képeket, és mindenen túlragyogó részleteket hoz létre.
Okosabb, gyorsabb 4K processzor
Quantum Processzor Lite 4KA Samsung nagy teljesítményű processzora a hangminőséget a megtekintett tartalom szerint optimalizálja. Emellett, a 4K felskálázás technológia biztosítja, hogy akár 4K minőségben is nézhesd azokat a tartalmakat, amiket szeretsz.
Virtuális hang, amely követi az akciótObject Tracking Sound Lite (OTS Lite) / Többirányú hangzás minden jelenetben LiteA 3D térhatású hang a virtuális felső csatornás hanggal lehetővé teszi, hogy teljes mértékben elmerülj a hangélményben.
TV és hangprojektor tökéletes harmóniája
Q-SymphonyVedd körül magad a hanggal, amely a TV és a hangprojektor harmoniájából született! A Q-Symphony egyedülálló módon lehetővé teszi a TV és a hangprojektor egyidejű működését a jobb térhatás érdekében, anélkül, hogy le kellene némítani a TV hangszóróit.
Az egyes jelenetekhez optimalizált hangzás
Adaptív hangAz Adaptív hang audiojelenet intelligenciával rendelkezik, amely valós idejű jelenetelemzés alapján optimalizálja a hangot, tartalomtípusok szerint.
Vékony és sima, jobban mint eddig bármikor - AirSlimElképesztően vékony kialakítás, amelyet még soha nem láttál ebben a Samsung kategóriában, így a tévéd zökkenőmentesen illeszkedik a falhoz.
A QLED TV oldalnézete, amin látszik a QLED TV AirSlim ultravékony kialakítása.
A térnek megfelelő magasság - Állítható állványÁllítsd a magasságot és adj szélesebb helyet a TV állványnak, hogy megfeleljen a térnek!
Sima mozgás a tiszta képért - Motion XceleratorTapasztald meg a tiszta képet és teljesítményt, hiszen a Motion Xcelerator funkció automatikusan megbecsüli és kompenzálja a képkockák számát a tartalom forrásához képest.
Jelenetek, amik megváltoztatják a játékszabályokat
Szuperszéles játék nézet és JátéksávA 21: 9 és 32: 9 képernyőarány extra látóteret biztosít a játékélmény maximalizálásához - és a győzelemhez. Optimalizáld a játékmenetet a Játéksáv - egy képernyőn megjelenő menü - segítségével, amivel valós időben módosíthatod a képernyő arányát, ellenőrizheted a bemeneti késést , az FPS-t, a HDR-t, a vezeték nélküli fülhallgató beállításait és még sok mást.
Azonnal reagál a parancsaidra
Automatikus alacsony bemeneti késés módLépj be gyorsabban a játékba az Automatikus alacsony bemeneti késés móddal, amely optimalizálja a képernyőt, így jobb vezérlést biztosít, alig észrevehető bemeneti késéssel. Tapasztald meg a zökkenőmentes játékot a legbámulatosabb formájában, elmosódás és vibrálás nélkül.
Dolgozz és tanulj akár otthonról is! - PC a TV-nÉlvezz minden lehetőséget, amit megtehetsz! Érd el könnyedén a számítógépedet, laptopodat és mobilodat zökkenőmentesen a tévén keresztül!
Válaszd azt a hangasszisztenst, amelyiket ismered!
Többféle hangasszisztensVálaszd ki kedvenc hangasszisztensedet: Bixby vagy Amazon Alexa. Most először, fel vannak telepítve a Samsung TV-be, hogy optimális szórakozási élményt és fejlett vezérlést biztosítson a csatlakoztatott otthonodban.
Láss mindent egy képernyőn! - Osztott képernyőNézd, hogy mi megy a TV-den és az okostelefonodon ugyanazon a képernyőn, ugyanabban az időben! Akár egy sport esemény élő statisztikái vagy egy videóleírás egy játékhoz, egyszerűen csak csatlakoztasd okostelefonod és élvezd az Osztott képernyőt, mint még soha!
Csak egy érintés kell a tükrözéshez
Irányítás érintéssel funkcióFilmjeid vagy zenéid tükrözése az okostelefonodról a TV-re csupán egyetlen mozdulatot igényel. Amikor a TV-re koppintasz az okostelefonoddal, akkor a TV automatikusan érzékeli azt és automatikusan tükrözi a tartalmat. Gyorsan és könnyedén válthatsz a TV-re és élvezheted a tartalmat.
Irányítsd az új és régi eszközeidet egyaránt!
SmartThings alkalmazásHagyd, hogy a tévéd automatikusan észlelje, azonnal csatlakoztassa és intuitív módon bemutassa az összes eszközt a tévé körül! A Digital Butler nem csak a mobil- / kamera- / IoT / Smart készülékeket támogatja, hanem a régi készülékeket is. Tévézés közben közvetlenül vezérelheted az eszközöket távirányítóval vagy hanggal.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 189 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | QuantumDot,HDR |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2021 |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | Sík |
| Videó |
| Képjavító elektronika | Quantum Processzor Lite 4K |
| PQI (Picture Quality Index) | 3100 |
| HDR (High Dynamic Range) | Quantum HDR |
| HDR 10+ | Tanúsítva(HDR10+) |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | Igen |
| Kontraszt | Mega Kontraszt |
| Szín | 100%-os színgazdagság a Quantum Dottal |
| Micro Dimming | Supreme UHD Dimming |
| Kontraszt fokozás | Igen |
| Film mód | Igen |
| Természetes mód | Igen |
| Audio |
| Dolby Digital Plus | Igen |
| Többirányú hangzás minden jelenetben | OTS Lite |
| Q-Symphony | Igen |
| Audio Előválasztási Leírás | Igen |
| Hangteljesítmény (RMS) | 20W |
| Hangszóró típusa | 2CH |
| Smart Service |
| Samsung SMART TV | Smart / Okos |
| Operációs rendszer | Tizen™ |
| Bixby | Amerikai angol, brit angol, indiai angol, koreai, francia, német, olasz, spanyol, portugál (a funkciók nyelvenként eltérnek) |
| Virtuális asszisztens támogatás | Igen (GB, GG, IM, JE, IE, FR, DE, IT, ES, AT) |
| Google Assistant-kompatibilis | Igen (GB, FR, DE, IT, ES, AT, DK, IE, NL, NO, SE kizárólag) |
| Alexa-kompatibilis | Igen (GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE kizárólag) |
| TV Plus | Igen (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT) |
| Webböngésző | Igen |
| SmartThings App Támogatás | Igen |
| Universal Guide | Igen (GB, FR, DE, IT, ES) |
| Galéria | Igen |
| Konvergencia |
| Mobil TV-re tükrözése, DLNA | Igen |
| Koppintás a nézetre | Igen |
| Digital Butler | Igen |
| Osztott képernyő | Akár 2 videó |
| Hangfal | Igen |
| Távoli hozzáférés | Alap |
| WiFi Direct | Igen |
| TV hang Mobilra tükrözése | Igen |
| Hangtükrözés | Igen |
| Tuner/Műsorszórás |
| Digitális műsorszórás | DVB-T2CS2 |
| Analóg Tuner | Igen |
| CI (Common Interface) | CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT kizárólag |
| Műsorszórás | HbbTV 2.0.2 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME)/MHEG 5(IE) |
| TV Key | Igen |
| Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | Igen |
| Digitális Audio kimenet (Optikai) | 1 |
| RF bemenet (földi /kábel bemenet) | 1/1(földfelszíni sugárzás esetén)/1 |
| CI nyílás | 1 |
| HDMI A / Vissza csat. támogatás | Igen |
| eARC | Igen |
| HDMI Quick Switch | Igen |
| Beépített Wi-Fi | Igen (WiFi5) |
| Bluetooth | Igen (BT4.2) |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | Igen |
| Formaterv |
| Formaterv | AirSlim |
| Káva típus | 3 oldalon keret nélküli |
| Kialakítás | Keskeny kialakítás |
| Szín | Fekete |
| Talp típus | FLOAT LIFT |
| Talp színe | Fekete |
| További tulajdonságok |
| Adaptív Hang | Adaptív hang |
| Háttér mód | Háttér mód |
| Háttér Mód Fényerő/Szín érzékelő | Fényerő érzékelő |
| Kisegítő lehetőségek - TV távirányító leírás / Menü leírás | angol [brit], német, francia, spanyol, olasz, holland, lengyel, dán, svéd, finn, norvég, portugál, orosz |
| Kisegítő lehetőségek - Egyéb | Nagyítás / Magas kontraszt / Multi-output Audio / SeeColors / Fordított színek / Szürkeárnyalatos üzemmód / Jelelés kinagyítás / Távkapcsoló gombjának ismételt használata |
| Digitális tiszta kép | Igen |
| Automatikus csatornakeresés | Igen |
| Automata kikapcsolás | Igen |
| Képaláírás (felirat) | Igen |
| Connect Share™ (HDD) | Igen |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | Igen |
| EPG | Igen |
| Műsor felvétel | Igen (kivéve Olaszország) |
| Filmmaker Mode (FMM) | Igen |
| OSD nyelv | 27 európai nyelv + orosz (kizárólag a hálózathoz csatlakoztatva Észtország, Lettország és Litvánia területén) |
| BT HID támogatás | Igen |
| USB HID támogatás | Igen |
| Teletext (TTX) | Igen |
| Időeltolás | Igen (kivéve Olaszország) |
| IPv6 Támogatás | Igen |
| MBR támogatás | Igen |
| Energiahatékonyság |
| Öko érzékelő | Igen |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Teljesítmény |
| Áramellátás | AC220-240V 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (Max) | 230 W |
| Energiafogyasztás (Készenlét) | 0.50 W |
| Energiafogyasztás (Általános) | 118 W |
| Méretek |
| Csomagméret (Szé x Ma x Mé) | 1834 x 190 x 1110 mm |
| Készülék mérete talppal (Szé x Ma x Mé) | 1676.7 x 1005.5 x 340.4 mm |
| Készülék mérete talp nélkül (Szé x Ma x Mé) | 1676.7 x 960.3 x 26.6 mm |
| Talp (Basic) (Szé x Mé) | 1269.6 x 340.4 mm |
| Súly |
| Csomagsúly | 43.6 kg |
| Súly talppal | 33.3 kg |
| Súly talp nélkül | 32.1 kg |
| Tartozékok |
| Távirányító | TM2180E*UK : TM2180E + TM1240A |
| Samsung Smart Control | Igen |
| Választható Állvány (Y20 Studio) | Támogatott |
| Mini fali konzol | Támogatott |
| Vesa fali konzol | Támogatott |
| Használati utasítás | Igen |
| E-kézikönyv | Elérhető |
| Hálózati kábel | Igen |