A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Műszaki adatok | |
| Készülék típusa | UHD QLED SMART Tv |
| Képernyőátló | 163 cm |
| Képernyőátló (col) | 65 col |
| Kijelző formája | Lapos |
| Képminőség | UHD 4K |
| SMART TV | Igen |
| Zenei teljesítmény | 60 W |
| Hangrendszer | 4.2.2 |
| Dolby dekóder | Igen |
| Csatlakozók + portok | |
| Csatlakozók | 4x HDMI, 2x USB, RJ-45, Digitális audio kimenet (optikai), CI slot |
| HDMI csatlakozók száma | 4 |
| Internet elérés | Igen |
| Internet funkciók | Webböngésző |
| Bluetooth | Igen |
| WLAN | Igen |
| Általános jellemzők | |
| Méret talp nélkül (Szé / Ma / Mé) | 1446.5 mm / 828.3 mm / 34.8 mm |
| Szín | Ezüst (Carbon Silver) |
| VESA szabvány | 400 x 300 mm |
| Szélesség állvány nélkül | 1446.5 mm |
| Magasság állvány nélkül | 828.3 mm |
| Mélység állvány nélkül | 34.8 mm |
| Méret állvánnyal együtt (szélesség/magasság/mélység): | 1446.5 mm / 919.3 mm / 285.7 mm |
| Szélesség állvánnyal | 1446.5 mm |
| Magasság állvánnyal | 919.3 mm |
| Mélység állvánnyal | 285.7 mm |
| Súly állvány nélkül | 26.2 kg |
| Súly állvánnyal | 33.1 kg |
| Csomag mérete (szé/ma/mé) (cm) | 1625 mm / 970 mm / 198 mm |
| Csomag szélessége | 1625 mm |
| Csomag magassága | 970 mm |
| Csomag mélysége | 198 mm |
| Csomag kerülete | 396.1 cm |
| Csomag súlya | 44.4 kg |


