Éles képek minden körülmények között
Több mint egymilliárd színárnyalat,három egyszerű szó: Páratlan vizuális élmény. Ezek a gondolatok vezéreltek minket, mikor megalkottuk az új QLED TV generációt. Nincs több zavaró tényező, csak önfeledt szórakozás!
Színgazdagság
A nagyobb színgazdagsággal szélesebb skálán, változatosabban jelennek meg a színek. a Samsung QLED TV-k ezt a 100%-os színgazdagságot biztosítják.
Q Kontraszt Elit
Kontrasztos képek, éjjel-nappal. Gondolj azokra az alkalmakra, amikor nem láttad a TV képernyőjét a fénytől. Néha egyszerűen túl sok a fény a szobában. Néha pedig kevés. Az új, 2018-as QLED TV-kkel búcsút mondhatsz ezeknek a bosszúságoknak, hiszen mostantól nem számít, hogy milyen fényviszonyok uralkodnak a szobában, mindig igazán mély és sötét színek jelennek meg a képernyőn.
Direct Full Array Elite
A Direct Full Array Elite funkcióval még a legapróbb részleteket is kiemelheted a sötét és világos területek egyedi szabályozásával.
Ultra Black Elite
Az Ultra Black Elite minimálisra csökkenti a Q9F kijelzőjén a fényvisszaverődést és növeli a kontrasztarányt, így tükröződésmentes látványban lehet részed.
Q HDR 2000 (HDR 10+)/Láss minden árnyalatot
Néha egyszerűen nem lehet megfelelően látni a képernyőt. Főleg akkor, amikor a sötét jelenetek veszik át az uralmat, nehezen kivehető árnyékokkal. A Q HDR-t azért alkottuk meg, hogy a QLED szakértelmet és a HDR10+ technológiát ötvözve jeleníthessük meg a fényesség és a kontrasztok széles skáláját, így egy apró árnyalatot sem fog elkerülni a szemed.
Mi is az a HDR 10+?
Mert nincs két egyforma jelenet.
A HDR 10+ technológia minden jelenet színét és kontrasztját optimalizálja, hogy a legélesebb részletekkel nézhesd kedvenc filmedet.
UHD Alliance
Az UHD Alliance UHD Premium jóváhagyással tanúsítja, hogy a QLED TV-k UHD tartalom-megjelenítése igazán gazdag színvilágot biztosít.
4K Ultra HD
A QLED TV-k a Consumer Electronics Association (CEA) által meghatározott, legmagasabb 4K Ultra High-Definition (UHD) szabványoknak megfelelnek.
Ultra HD
Az ULTRA HD logó tanúsítja, hogy a QLED TV-k képei és az UHD kijelzők megfelelnek a DIGITALEUROPE által meghatározott, legmagasabb szintű technikai követelményeknek.
Hosszú élettartam
A Samsung QLED televíziók szervetlen anyagokból épülnek fel, ezért fényerejükben és éles képmegjelenítésükben évekig gyönyörködhetsz.
Q Képfeldolgozás
Tudtad, hogy egy motor dolgozik az új, 2018-as QLED TV-kben szüntelenül? Ez az innováció biztosítja a lélegzetelállító látványvilágot, színek millió árnyalatával. Tapasztald meg a Q Képfeldolgozást, amely 100%-ig valósághű jeleneteket varázsol a képernyőre.
Láss nagyban
A QLED nagy képernyője új szintre emeli a szórakozást! A lehengerlő filmmegjelenítéssel minden képkocka valósághűen elevenedik meg a szemeid előtt, élénk színekkel és kifogástalan részletességgel.
Észrevétlen csatlakozás 2.0
Nincsenek többé összegabalyodó vezetékek. A TV-hez minden eszköz csatlakoztatható egyetlen keskeny optikai kábellel, így több helyed marad otthonod díszítésére.
One Connect
Mostantól minden eszközödet egy helyről tudod irányítani. A One Connect Box összegyűjti a csatlakozókat, a szinte észrevétlen optikai kábel pedig kommunikál az okos távirányítóval. Helyezd a One Connect Box-ot egy láthatatlan helyre, és máris szabadabban gazdálkodhatsz a térrel!
Nincs több fekete képernyő
Az új Háttér móddal különböző dekoratív tartalmakkal dobhatod fel a hangulatot a nappaliban.
Dekoráció
Dobd fel a nappali hangulatát játékos színekkel! Állíts be a képernyőre valamilyen interaktív hátteret, amely illik a szoba stílusához.
Információk
Legyél mindig naprakész az olyan fontos információk megjelenítésével, mint az időjárás, a külső hőmérséklet. Beállíthatsz egyéb interaktív háttereket is, mint például egy áttetsző hatású környezet.
Fényképek
Éld át újra legkedvesebb élményeidet, és változtasd át nappalidat a saját galériáddá. Jelenítsd meg a képernyőn mobiltelefonodon és a Samsung Cloud tárhelyeden tárolt fényképeid.
Zene
Indíts el hangvezérléssel vagy Bluetooth kapcsolattal mobiltelefonodról háttérzenét a szobában.
Tökéletesen illeszkedő falikonzol
A QLED TV fali tartója tökéletesen nekisimul a falnak, így hézagok nélküli illeszkedést biztosít. Tökéletes látvány, amely illeszkedik otthonodba.
Keret nélküli 360°-os dizájn
A kecses és innovatív keret nélküli 360°-os kialakítással a QLED TV-vel nincsenek határok a szórakozásban! Kifinomult eleganciája és modern kialakítása tökéletesen illik minden környezetbe.
Még nagyobb szabadság a térrendezésben
A One Mount megoldással könnyedén felteheted kedvenc QLED TV-det a falra, de akár állványként is használhatod. Számos egyéb falikonzol és állvány közül választhatsz, mint például a Samsung Tower Stand vagy a Studio Stand.
Samsung Tower Stand (külön vásárolható meg)
A Samsung Tower Stand egyedi és elegáns külseje minden TV készülék tökéletes eleme lesz.
Studio Stand (külön vásárolható meg)
Gondolkozz másként. Tedd a TV-t oda, ahova csak szeretnéd. A Studio Stand igazi műalkotássá varázsolja Samsung QLED TV-det.
Tölts kevesebb időt kereséssel
Gyorsan és könnyedén. Az új, 2018-as Q Smart mindent leegyszerűsít, így több időt tudsz azzal tölteni, amivel igazán szeretnél. Nincs több nyugtalanító keresgélés, csak intelligens tévézés!
Okos távirányító
Csak erre van szükséged! Az irányításhoz szükséges fő funkciók az összes eszközödhöz elérhetőek egyetlen okos távirányítóval. A Te kezedben van a kontroll!
SmartThings, a lehetőségek tárháza
A SmartThings segítségével számos okoseszközt csatlakoztathatsz egymáshoz, mint például a hűtőszekrényt a mobilodhoz - így egyszerűen kezelheted otthonod okos eszközeit!
Egyetlen alkalmazás minden beállításhoz
Sok okoseszközt kellene kezelned? Semmi gond! Töltsd le a SmartThings alkalmazást a mobilodra, és kövesd nyomon a csatlakoztatott eszközeidet a TV képernyőjén. Csak erre az egy appra van szükséged!
Hangvezérlés
A Samsung új technológiájának köszönhetően izgalmas interaktív funkciókkal irányíthatod televíziódat. A Hangvezérlés funkció lehetővé teszi, hogy hangoddal vezéreld a készüléket.
Csatlakozás és megosztás
A lakás bármely helyiségében is tartózkodsz, a szórakozás folytatódik. Könnyedén szinkronizálhatod és megoszthatod tartalmaidat mobiltelefonodra, televíziódra vagy akár a hűtőszekrényedre is, köszönhetően a Samsung Cloud és a Samsung eszközök együttműködésének. Mostantól nem maradsz le egyetlen jelenetről sem, ha kimész pattogtatni még egy kis kukoricát.
Értesítésed érkezett!
Még tart a mosás? Ne fáradj azzal, hogy mindig odasétálsz a mosógéphez ellenőrizni, mennyi van még hátra, figyeld a tévéd képernyőjén megjelenő üzenetet, amely jelzi a mosás végét. Csak dőlj hátra, és élvezd a szabadidőd - a tévéd tudni fogja, mikor szóljon!
Steam Link
Lépj be a QLED TV virtuális játékvilágába! Merülj el a gyors és dinamikus jelenetekben a Steam Link alkalmazással, melyben számtalan játékot kipróbálhatsz és a minimális bemeneti késleltetéssel élvezheted tévéd nagy képernyőjén.
| Általános tulajdonságok |
| Típus | QLED |
| Technológiák | Q HDR 2000 powered by HDR10+ |
| Televízió típus | Smart TV |
| Monitor funkció | Igen |
| Termékcsalád | 2018 |
| Speciális kijelző technológia | QLED |
| Audió |
| Hangrendszer | Sztereó |
| Hang kimenet (RMS) | 60 W |
| Általános hang jellemzők | Dolby Digital Plus DTS Codec 4.2 csatorna Mélynyomó Multiroom Link Bluetooth Audio |
| Video |
| Képernyő átmérő (cm) | 138 |
| Képernyő típus | Sima |
| Képfelbontás | 4K ULTRA HD |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő felbontás (pixel) | 3840 x 2160 |
| Általános képjellemzők | Quantum Dot Q Engine Q HDR 2000 HDR10+ HLG (Hybrid Log Gamma) Q Contrast Elite Direct Full Array Elite Ultra Black Elite Q Color (Color Volume 100%) Billion Colors (10 bit panel) Q Viewing Angle Supreme UHD Dimming Auto Motion Plus Film Mode Natural Mode Support |
| Hangolóegység/Vétel/Adás |
| Digitális hangolóegység | 2 x DVB-T2CS2 |
| Video lejátszás | Igen |
| Antenna csatlakoztatás | Igen |
| Speciális tulajdonságok |
| Beépített multimédia lejátszó | Igen |
| Csatlakozók |
| Hálózati csatlakozók | Beépített Wi-Fi |
| Csatlakozók | Bluetooth CI+ Slot |
| Digitális hangkimenet (optikai) | 1 |
| USB bemenet | 3 |
| HDMI portok | 4 |
| Általános tulajdonságok |
| VESA kompatibilis | 200 x 200 |
| Méretek (W x H x D) állvány nélkül | 1231.2 x 707.1 x 38.9 mm |
| Méretek (W x H x D) állvánnyal | 1231.2 x 789.1 x 284.3 mm |
| Szín | Fekete |
| Csomag tartalma | Használati utasítás Tápkábel Távirányító |
| Speciális tulajdonságok | EPG Time Shift USB HID támogatás WiFi Direct Auto Channel Search Felirat Teletext (TTX) Automatikus kikapcsolás ConnectShare™ (USB 2.0) Instant On Digital Clean View ConnectShare™ (HDD) TV to Mobile - Mirroring MBR támogatás BT HID támogatás Négymagos processzor Picture-In-Picture Web Browser Ambient Mode IPv6 támogatás (LAN) CI+(1.4) (Common Interface) Auto Game Mode, Game Motion Plus |
| Operációs rendszer | Tizen OS |