A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:











| Általános | |
| Típus | QE55Q80TATXXH |
| Modell év | 2020 |
| Technológia | QLED |
| Felbontás | 4K UHD (3840 × 2160 px) |
| Okos TV | igen |
| Operációs rendszer | Samsung Tizen operációs rendszer |
| Okos TV rendszer | |
| DLNA képesség | igen |
| High Dynamic Range (HDR) | van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Wi-fi | van |
| Bluetooth | van |
| Tuner | DVB-T2 |
| Csatlakozók | |
| HDMI | van |
| USB 2.0 | van |
| Ethernet (LAN) | van |
| CI nyílás | van |
| Méretek | |
| Készülék mérete talppal (szé × ma × mé) | 122,76 × 78,34 × 25,58 cm |
| Készülék mérete talp nélkül (szé × ma × mé) | 122,76 × 70,67 × 5,39 cm |
| Súly talppal | 21 kg |
| Súly talp nélkül | 17,9 kg |
| Csomagméret (szé × ma × mé) | 145,9 × 84,5 ×17,8 cm |
| Csomagsúly | 27 kg |
| VESA falitartó méret | VESA 200 x 200 |
| Egyéb | |
| Hangsugárzók teljesítménye | 10+10/10+10 Watt |
| Energiaosztály | B |


