100% színgazdagságA nagyobb színgazdagsággal szélesebb skálán, változatosabban jelennek meg a színek. a Samsung QLED TV-k ezt a 100%-os színgazdagságot biztosítják.
Precision Black
A Precision Black technológia a kontraszt növelésével optimalizálja a fénykibocsátást a mélyfekete szín és a tiszta fehér eléréséért, nem is beszélve a kiváló felbontásról.
360°-os kialakítás
A kecses és innovatív 360°-os kialakítással a QLED TV-vel nincsenek határok a szórakozásban! Kifinomult eleganciája és modern kialakítása tökéletesen illik minden környezetbe.
One Connect
Mostantól minden eszközödet egy helyről tudod irányítani. A One Connect Box összegyűjti a csatlakozókat, a szinte észrevétlen optikai kábel pedig kommunikál az okos távirányítóval. Helyezd a One Connect Box-ot egy láthatatlan helyre, és máris szabadabban gazdálkodhatsz a térrel!
Smart View
Csak csatlakoztasd mobilodat a nagy képernyőhöz, és élvezd tartalmaid széles választékát. A Smart View applikáció segítségével pedig teljesen átveheted az irányítást mobiloddal.
Auto Detection
Felismeri eszközeidet, amint csatlakoztatod azokat a TV-hez. A Samsung TV automatikusan felismeri eszközeidet, és azonnal kiválaszthatod a bemenetet.
DVB-T információ
Az eszköz alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.
| Kijelző |
| Kijelző méret : | 65,0 " |
| Képátló : | 165,00 cm |
| Kijelző típus : | QLED |
| Kijelző felbontás : | 3840x2160 |
| Alapadatok |
| Smart : | Igen |
| Típus : | Smart |
| Tuner : | DVB-T |
| DVB-T2 |
| DVB-C |
| DVB-S |
| DVB-S2 |
| Hangszóró : | 2x10W |
| Teletext : | Igen |
| Funkciók : | EPG |
| PVR támogatás |
| DLNA |
| Wi-Fi Direct |
| Energiaosztály : | A |
| Formátum - video |
| DivX : | Igen |
| MKV : | Igen |
| MPEG : | Igen |
| Méret |
| Talppal (Szé.xMa.xMé.) | 144,5 x 87,32 x 27,3 cm |
| Talp nélkül (Szé.xMa.xMé.) | 144,32 x 83,4 x 5,5 cm |
| Súly |
| Talppal | 24 kg |
| Talp nélkül | 23,2 kg |