A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Technikai jellemzők | |
| Termék típusa: | UHD Smart QLED Televízió |
| Kijelző típusa: | QLED |
| Képernyőátló: | 163 cm |
| Képernyőátló (col): | 65 col |
| Képminőség: | UHD 4K |
| HDR típusa: | HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| SMART TV: | Igen |
| Operációs rendszer: | Tizen™ Smart TV |
| Cikkszám: | 1412463 |
| Kijelző | |
| Felbontás: | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítés: | 50 Hz |
| Képjavító rendszer: | Quantum Processor Lite 4K |
| Képarány: | 16:09 |
| High Dynamic Range (HDR): | Igen |
| Vevő | |
| Átviteli típusok: | DVB-T2 (H.264), DVB-C, DVB-S2 |
| DLNA minősítés: | Igen |
| Kialakítás | |
| HDMI-CEC: | Igen |
| TXT lapmemória: | Igen |
| Elektronikus programújság (EPG): | Igen |
| Automata programozás: | Igen |
| Különleges jellemzők: | Bluetooth 5.2, Ultimate UHD Dimming, Motion Xcelerator, HDMI eARC/ARC, ALLM, 802.11ac, HEVC (h.265) támogatás, Google asszisztens és Alexa támogatás |
| Eco mód: | Igen |
| CI+ minősítés: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Hang | |
| Zenei teljesítmény: | 20 W |
| Hangrendszer: | 2.0 |
| Dolby dekóder: | Igen |
| Csatlakozók + portok | |
| Csatlakozók: | 3x HDMI, 2x USB, RJ-45, Digitális audio kimenet (optikai), CI slot |
| HDMI csatlakozók száma: | 3 |
| Internet elérés: | Igen |
| Internet funkciók: | Webböngésző |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN: | Igen |
| Általános jellemzők | |
| Méret talp nélkül (Szé / Ma / Mé): | 1450.9 mm / 831.4 mm / 25.7 mm |
| Szín: | Fekete |
| VESA szabvány: | 400 x 300 mm |
| Szélesség állvány nélkül: | 1450.9 mm |
| Magasság állvány nélkül: | 831.4 mm |
| Mélység állvány nélkül: | 25.7 mm |
| Méret állvánnyal együtt (szélesség/magasság/mélység): | 1450.9 mm / 872.2 mm / 274 mm |
| Szélesség állvánnyal: | 1450.9 mm |
| Magasság állvánnyal: | 872.2 mm |
| Mélység állvánnyal: | 274 mm |
| Súly állvány nélkül: | 20.9 kg |
| Súly állvánnyal: | 21.3 kg |
| Doboz tartalma: | Távirányító, Tápkábel, használati útmutató |
| Energiafogyasztási adatok (EU 2017/1369) | |
| Energiahatékonysági osztály (EU 2017/1369): | E |
| EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369): | A-G |
| On mode power demand (SDR): | 73 W |
| Energiafogyasztás standard dinamikatartományban 1000 óránként (SDR): | 73 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| On mode power demand (HDR): | 160 W |
| Energiafogyasztás magas dinamikatartományban 1000 óránként (HDR): | 160 kWh |
| Képernyőátló: | 163 cm |
| Képernyőátló (col): | 65 col |


