A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános tulajdonságok | |
| Kijelző átmérő | 125 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x USB; 3 x HDMI; CI+ slot |
| Okos TV | |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube; Netflix; Rakuten TV; Amazon Prime; Disney+; HBO Max; Antena Play; Voyo; SkyShowtime; DIGI Online |
| Főbb jellemzők | Intelligens személyi asszisztens |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
| Processzor típusa | Crystal Processor 4K |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Videó jellemzők | |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 |
| Képtechnika | UHD Dimming; Contrast Enhancer; Dynamic Crystal Color; Mega Contrast; Film mód; Motion Xcelerator; 4K Upscalling; Brightness Detection |
| TV tuner rendszer | DVB-C; DVB-S2; DVB-T2 |
| Audio jellemzők | |
| Audio technika | Audio Pre-selection Descriptor; Q-Symphony; Adaptive Sound; OTS Lite; Buds Auto Switch |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás | |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
| Energia fogyasztás | |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 69 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 112 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
| Méretek | |
| Méretek állvánnyal | 1110.8 x 199 x 695.1 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1110.8 x 76.4 x 643.8 mm |
| Súly állvánnyal | 8.6 kg |
| Súly állvány nélkül | 8.3 kg |
| Doboz méretei | 1228 x 127 x 743 mm |
| Doboz súlya | 12 kg |
| Kiegészítők | |
| Csomag tartalma | Tápkábel; Használati utasítás; Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer | |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |


