Felesleges fényűzés nélkül nyújt izgalmas élményeket.Emelje magasabb szintre a ragyogást a szórakoztatásra tervezett Mini-LED smart TV-vel! Legyen szó filmekről, sportközvetítésekről vagy tévéműsorokról, a legmegfizethetőbb Mini-LED TV-nk kiemelkedő képminőséget biztosít. A Quantum Dot technológia bármilyen fényviszonyok mellett lenyűgöző részleteket és színeket nyújt.
Magával ragadó surround hangzás technológia
A Dolby Atmos és a DTS:X kompatibilitásnak köszönhetően a TV hangzása új szintre emelkedik – bármely helyiségben. A legújabb filmek, játékok, a legnagyobb sportesemények: az Ön feletti és körülötti hangeffektusoknak köszönhetően úgy érezheti, mintha az események kellős közepén lenne.
HDR10+ támogatás. Lásson még többet abból, amit a rendező...
Tervezésének köszönhetően a Philips TV a legtöbbet hozza ki a HDR10+ videoformátumból. Minden egyes képkockánál beállítja a kontrasztot, a színt és a fényerőt. Akár a kihagyhatatlan sorozatokról van szó, akár egy új sikerfilmről, az árnyékok mélyebbek lesznek, a világos részek ragyogni fognak, a színek pedig élethűbbé válnak.
Titan operációs rendszer. Találja meg könnyedén kedvenceit
A TITAN operációs rendszer Smart TV platform segítségével gyorsan és egyszerűen megtalálhatja kedvenceit. Közvetlenül a kezdőképernyőről folytathatja a sorozatok megtekintését, javaslatokat kaphat a legjobb streaming szolgáltatóktól, és lejátszási listákat hozhat létre. A kezdőképernyőt is átrendezheti, hogy kedvenc alkalmazásai és csatornái a kívánt helyen legyenek.
Csatlakozzon intelligens otthoni hálózatokhoz, hangsegédekhez és sok minden máshoz
A Matter rendszerrel való problémamentes kompatibilitás azt jelenti, hogy könnyedén integrálhatja a 4K MiniLED TV-t a meglévő intelligens otthoni hálózatába. A TV távvezérlőjével vezérelheti a műholdas vagy kábeldekódert, illetve felébresztheti a TV beépített Alexa szolgáltatását, ráadásul a TV a Google intelligens hangszórókkal és az Apple AirPlay rendszerrel is kompatibilis.
Mindig tökéletes kép bármilyen forrásból. Philips P5 Engine
A Philips P5 Engine a kedvenc tartalmaihoz méltó, ragyogó képeket biztosít. A részletek észrevehetően nagyobb mélységérzetet nyújtanak. A színek élénkek, a bőrtónusok pedig természetesek. A kontraszt olyan éles, hogy minden részlet érzékelhető. A mozgás tökéletesen folyamatos.
Quantum Dot technológia a hihetetlen színekért és kontrasztért
Erőteljesebb színek. Ragyogóbb fehérek. Mélyebb feketék. A Quantum Dot MiniLED technológia élénk, részletgazdag képet biztosít tűéles kontraszt mellett. Minden eddiginél több színt fog látni! A P5 Engine tovább finomítja a teljes élményt és gyönyörűen élethűvé varázsolja a képet – anélkül, hogy az leuralná a teret.
Átgondolt kialakítás. Környezetbarát csomagolás
Szinte keret nélküli képernyőjével ez a karcsú, 4K Smart TV bármely helyiségben nagyszerűen mutat. A TV-készülék távvezérlője újrahasznosított műanyag felhasználásával készül, csomagolásunk FSC-tanúsítvánnyal rendelkező újrahasznosított kartonpapírt tartalmaz, a mellékletek pedig újrahasznosított papírra vannak nyomtatva.
| Méretek és tömeg |
| Magasság talp nélkül | 71,81 cm |
| Mélység talp nélkül | 6,54 cm |
| TV szélessége | 122,61 cm |
| TV magassága | 73,13 cm |
| TV mélysége | 24 cm |
| TV tömege | 11,18 kg |
| Energia specifikációk |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 180 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 77 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | F |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Audió |
| Hangszóró teljesítmény | 20 W |
| Audió formátumok | Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, DTS:X |
| További audió tulajdonságok | Automata hangerő szabályozás, Hang-kalibrálás, Különálló hangerő-szabályozás |
| Képátló és felbontás |
| Képátló | 55 " (139,7 cm) |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Csatlakozás |
| USB-k száma összesen | 2 × |
| Vezeték nélküli kapcsolat | DLNA |
| Tápellátás | AC 220-240V |
| Adat- és rendszercsatlakozók | CI+, USB |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Technológia | Mini LED |
| Háttérvilágítás | Mini LED |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Támogatott HDR szabványok | HDR10, HDR10+, HLG |
| Képernyő felülete | Fényes |
| További képernyőfunkciók | HDR, Lokální stmívání |
| Alkalmazás |
| Globális alkalmazások | Amazon Prime Video, Canal+, Deezer, Disney+, HBO Max, NETFLIX, Rakuten TV, YouTube |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Cseh alkalmazás | LepšíTV (nem támogatott), Oneplay (nem támogatott), Prima+ (nem támogatott) |
| Szlovák alkalmazás | LepšíTV (nem támogatott), O2 TV (nem támogatott), Voyo (nem támogatott) |
| Tunerek |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2 |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Televízió funkciói |
| Multimédiás funkciók | Fényérzékelő, Lejátszás USB-ről, Skylink Fast Scan |
| SMART funkciók | ECO mode, HbbTV |
| Operációs rendszer |
| Operációs rendszer | Titan OS |
| Felület nyelve | Angol, Cseh, Francia, magyar, Német, Olasz, Orosz, Spanyol, Szlovák, Ukrán |
| Csomag tartalma |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |
| Évjárat |
| Évjárat | 2025 |