Philips PUS8510Innovatív. Magával ragadó. Hihetetlen.Merüljön el a 4K QLED ragyogó színeiben. Magával ragadó Ambilight. Dolby Atmos 3D mozihangzással. A Titan operációs rendszer segítségével pedig mindent megnézhet, amit csak szeretne. Ez a TV nem csak a pillanatot teszi gazdagabbá, hanem jobb vizuális élményt is biztosít.
Vannak TV-k. És van az Ambilight TVA beépített LED-lámpáknak köszönhetően – amelyek minden jelenetre reagálnak – az Ambilight színes fényudvar teremt. A filmek, sportközvetítések, zenei klipek és játékok a képernyő határain túl nyúlnak, hogy Ön még jobban elmerülhessen a pillanatokban. Ha egyszer megtapasztalta ezt a ragyogást, soha többé nem szeretne nélküle TV-t.
4K QLED az élénk képekért és a kvantumpontok nyújtotta színminőségértÉlénk színek. Ultraéles jelenetek. Tökéletes képminőség. A 4k (UHD) felbontásnak köszönhetően ez az Ambilight TV minden HDR formátumhoz alkalmazkodik. Legyen szó sötét vagy világos tónusú, lejátszott vagy streamelt jelenetről, minden részletét élvezhet, amint kibontakozik a cselekmény.
Kerüljön közelebb a részletekhez a pixelpontosságnak köszönhetőenA 8 millió pixel harmonikusan együttműködve páratlan 4K-s megtekintést biztosít. A lehető legélesebbre beállított képek részletgazdagabb és élethűbb jeleneteket hívnak életre, így ez a Philips Ambilight TV minden másnál valósághűbben örökíti meg a pillanatot.
A Dolby Atmos mozihangzást hoz létreMerüljön el az élményekben. A Dolby Atmos pontosan úgy hozza létre a hangzást, ahogy a rendező megálmodta, így Ön minden pillanattal közelebb kerül az eseményekhez. Legyen szó filmekről, sorozatokról, sportműsoroktól vagy játékokról, teljesen fel fog oldódni.
DTS:X a magával ragadó 3D hangélményértA különleges DTS:X olyan valósághű hangzást nyújt, hogy Ön az események kellős közepén érezheti magát. A 3D hangtechnológiának köszönhetően a hangzás új dimenziója nyílik meg, így a nappalija koncertteremmé válik.
A Titan operációs rendszerrel közelebb hozhatja a tartalmakatA Philips Smart TV Titan operációs rendszer platformja a kedvenceit tálcán kínálja. A sorozatoktól, a dokumentumfilmeken át a drámákig minden, amit csak szeretne, egyetlen gombnyomással, gyorsan elérhető. Bármit is kíván nézni, a legjobb streaming alkalmazásokat mindig könnyedén elérheti.
Csatlakozzon egyszerűen intelligens otthoni hálózatáhozA Matter Smart Home kompatibilitás zökkenőmentes integrációt biztosít meglévő intelligens otthoni hálózatával. Ha a TV-t a Matter Smart Home alkalmazásból vagy hangvezérlési szolgáltatásokkal szeretné vezérelni, egyszerűen nyomja meg a távvezérlő gombját, és beszéljen. Csökkentheti a fényerőt. Beállíthatja a termosztátot. Még a Philips Ambilight TV-t is bekapcsolhatja. Elég csupán egy parancs.
Többféle méret közül választhat
43 hüvelykes kis képernyő, lenyűgöző méretű, 85 hüvelykes TV, a kettő között pedig számtalan opció. Nagyobb választékot teremtve szeretnénk biztosítani, hogy TV-je gyönyörűen belesimuljon a környezetébe. A hat különböző méretnek köszönhetően biztosan megtalálja az otthonába tökéletesen illő TV-készüléket.
A beszédhang-kiemelés segítségével minden szót tisztává varázsolhatMinden szót pontosan hallhat. A beszédhang-kiemelés funkció lehetővé teszi a hallgató számára, hogy a háttérhang befolyásolása nélkül növelje vagy csökkentse a párbeszéd hangerejét. Így egyetlen pillanatról sem fog lemaradni, hiszen minden kiejtett mondat nagyobb tisztasággal hallható.
Játékra kész csatlakoztathatóságA HDMI 2.1 és a VRR segítségével a legtöbbet hozhatja ki konzoljából a gyorsabb játékmenetnek és az egyenletesebb grafikának köszönhetően. A konzol bekapcsolásakor az alacsony bemeneti késleltetés automatikus beállításával a játék új szintjére léphet.
Európai kialakítás és gondolkodásmódSarokállvány, elegáns, karcsú keret, figyelemre méltó QLED TV – ez az európai formatervezés csúcspontja. Az Ambilightot Lounge üzemmódba állítva a szoba ragyogó színekkel telik meg, miközben a TV pihen. Az újrahasznosított műanyagból készült távvezérlő, az FSC-tanúsítvánnyal rendelkező kartonból készült csomagolás és az újrahasznosított papírra nyomtatott mellékletek mind-mind a gondos odafigyelés eredményei.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 126 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | HDR Ambilight |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x RJ-45 2 x USB 3.0 1 x Jack 3.5 mm 2 x HDMI 2.0 1 x Digital Optical Out 1 x HDMI 2.1 támogatás, akár 4K 120 Hz-ig |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | Titan OS |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix BBC iPlayer Amazon Prime Disney+ HBO Max SWEET.TV |
| Főbb jellemzők | Ambilight Hangvezérlés Ready |
| Intelligens hangsegéd | Alexa built in Google assistant ready |
| Processzor típusa | Pixel Precise Ultra HD |
| Tárolókapacitás | 8 GB |
| Bluetooth verzió | 5.2 |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10+ HLG |
| Képtechnika | Ultra felbontás Micro Dimming Film mód Egyedi mód Játék mód Crystal Clear |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Atmos Dolby Digital DTS X |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac 2x2 |
| Energia fogyasztás |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 58 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 92 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 2 W |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1111 x 280 x 713 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1111 x 88 x 649 mm |
| Súly állvánnyal | 9.19 kg |
| Súly állvány nélkül | 8.78 kg |
| Doboz méretei | 1240 x 133 x 780 mm |
| Doboz súlya | 12.45 kg |
| Kiegészítők |
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 200 x 100 |