A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:













| Ambilight | |
| Ambilight változat | 3-oldalas |
| Ambilight szolgáltatások | Beépített Ambilight+Hue |
| Ambilight Music | |
| Játék üzemmód | |
| A fal színéhez alkalmazkodó | |
| Lounge üzemmód | |
| Kép/Kijelző | |
| Átlós képernyőméret (hüvelyk) | 43 hüvelyk |
| Kijelző | 4K Ultra HD LED |
| Panel felbontása | 3840x2160 |
| Képformátum | 16:9 |
| Pixel rendszer | P5 Perfect Picture Engine |
| Képjavítás | Ultra felbontás |
| Micro Dimming Pro | |
| 1600 PPI | |
| Átlós képernyőméret (metrikus) | 108 cm |
| Átlós képernyőméret (hüvelyk) | 43 hüvelyk |
| Android | |
| OS | Android™ 8.0 (Oreo) |
| Előzetesen telepített alkalmazások | Google Play Movies* |
| Google Play Music* | |
| Google keresés | |
| YouTube | |
| Memóriaméret | 16 GB |
| Smart TV funkciók | |
| Felhasználói interakció | MultiRoom kliens és kiszolgáló |
| SimplyShare | |
| Interaktív TV | HbbTV |
| Program | TV-műsor szüneteltetése |
| USB felvétel* | |
| SmartTV alkalmazások | Internetes videotékák |
| Open Internet böngésző | |
| Social TV | |
| Igény szerinti TV | |
| Youtube | |
| Könnyen telepíthető | Philips készülékek automatikus érzékelése |
| Készülékcsatlakoztató varázsló | |
| Hálózattelepítés varázsló | |
| Beállítások segéd varázsló | |
| Egyszerű használat | One-stop intelligens menügomb |
| Képernyőn látható felhasználói útmutató | |
| Frissíthető firmware | Automatikus firmware-frissítés varázsló |
| USB-n keresztül frissíthető firmware | |
| Interneten keresztül frissíthető firmware | |
| Képernyőformátum beállítás | Alapszolgáltatás – Képernyő kitöltése |
| Képernyőhöz igazítás | |
| Speciális – Elcsúsztatás | |
| Nagyítás, széthúzás | |
| Philips TV Remote app | Alkalmazások |
| Csatornák | |
| Vezérlés | |
| NowOnTV | |
| TV-műsorfüzet | |
| Igény szerinti videó | |
| Távvezérlő | Hangvezérlés |
| billentyűzettel | |
| Feldolgozás | |
| Feldolgozási teljesítmény | Quad Core |
| Hang | |
| Kimeneti teljesítmény (RMS) | 20 W |
| Hangzásjavítás | Smart Sound |
| DTS HD Premium Sound | |
| DTS Studio Sound | |
| DTS TruSurround | |
| Hangsugárzó-beállítás | 2 db 10 W-os teljes tartományú hangsugárzó |
| Csatlakoztathatóság | |
| HDMI csatlakozók száma | 4 |
| USB csatlakozók száma | 2 |
| Komponens bemenetek (YPbPr) száma | 1 |
| Vezeték nélküli csatlakozások | Kétsávos |
| Beépített Wi-Fi 802.11n 2x2 | |
| Egyéb csatlakozások | Antenna IEC75 |
| Műholdas csatlakozó | |
| Általános interfész plusz (CI+) | |
| Digitális audiokimenet (optikai) | |
| Ethernet-LAN RJ-45 | |
| Audió L/R bemenet | |
| Fejhallgató-kimenet | |
| HDMI funkciók | 4K |
| Audió visszirányú csatorna | |
| EasyLink (HDMI-CEC) | Távvezérelt áthurkolás |
| Rendszer-hangvezérlés | |
| Rendszerkészenlét | |
| Lejátszás egy gombnyomásra | |
| HDCP 2.2 | Igen, az összes HDMI-n |
| Multimédiás alkalmazások | |
| Videolejátszási formátumok | Formátumkonténerek: AVI, MKV |
| H.264/MPEG-4 AVC | |
| MPEG-1 | |
| MPEG-2 | |
| MPEG-4 | |
| WMV9/VC1 | |
| VP9 | |
| HEVC (H.265) | |
| Feliratformátumok támogatása | .SRT |
| .SUB | |
| .TXT | |
| .SMI | |
| Zenelejátszási formátumok | AAC |
| MP3 | |
| WAV | |
| WMA (v2-től v9.2-ig) | |
| WMA-PRO (v9 és v10) | |
| Képlejátszási formátumok | JPEG |
| BMP | |
| GIF | |
| PNG | |
| Támogatott képernyőfelbontás | |
| Számítógép-bemenetek a HDMI1/2 porton | max. 4K UHD 3840x2160, 60 Hz-en |
| HDR támogatással, HDR10/HLG | |
| Számítógép-bemenetek a HDMI3/4 porton | max. 4K UHD 3840x2160, 60 Hz-en |
| Videobemenetek a HDMI1/2 porton | max. 4K UHD 3840x2160, 60 Hz-en |
| HDR támogatással, HDR10/HLG | |
| Videobemenetek a HDMI3/4 porton | max. 4K UHD 3840x2160, 60 Hz-en |
| Hangolóegység/Vétel/Adás | |
| HEVC támogatás | Igen |
| Digitális TV | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| MPEG támogatás | MPEG2 |
| MPEG4 | |
| Videolejátszás | NTSC |
| PAL | |
| SECAM | |
| TV-műsorfüzet | 8 napos elektronikus programfüzet |
| Jelerősség kijelzése | Igen |
| Teletext | 1000 oldalas Hypertext |
| Energiaellátás | |
| Hálózati tápellátás | 220–240 V AC, 50/60 Hz |
| Fogyasztás készenléti üzemmódban | <0,3 W |
| Energiafogyasztás kikapcsolt módban | nincs W |
| Környezeti hőmérséklet | 5 °C-tól 35 °C-ig |
| Energiamegtakarítási funkciók | Automatikusan kikapcsoló időzítő |
| Fényérzékelő | |
| Kép némítása (rádióhoz) | |
| Energiacímke-osztály | A |
| EU energiacímke szerinti teljesítmény | 71 W |
| Éves energiafogyasztás | 104 kWh |
| Higanytartalom | 0 mg |
| Ólomtartalom | Igen |
| Méretek | |
| Doboz szélessége | 1070 mm |
| Doboz magassága | 714 mm |
| Doboz mélysége | 140 mm |
| Készülék szélessége | 971,3 mm |
| Készülék magassága | 573,5 mm |
| Készülék mélysége | 77,3 mm |
| Készülék szélessége (állvánnyal együtt) | 971,3 mm |
| Készülék magassága (állvánnyal együtt) | 627,2 mm |
| Készülék mélysége (állvánnyal együtt) | 223,8 mm |
| TV-állvány szélessége | 650 mm |
| A VESA szabvánnyal kompatibilis | 200 x 200 mm |
| Termék tömege | 8,7 kg |
| Termék tömege (+állvány) | 9,3 kg |
| Tömeg, a csomagolással együtt | 12,3 kg |
| Szín és felület | |
| TV elülső rész | Sötét ezüst |
| Tartozékok | |
| Mellékelt tartozékok | Távvezérlő |
| 2 db AA akkumulátor | |
| Gyors üzembe helyezési útmutató | |
| Jogi és biztonsági brosúra | |
| Hálózati tápkábel | |
| Mini jack az L/R kábelhez | |
| Mini-jack – YPbPr átalakító kábel | |
| Asztali állvány | |


