NEI NE6901
Csodálatos részletek, magával ragadó élmény
Lenyűgöző vizuális részletek
D-LED képernyőjével és 3840x2160 pixeles felbontásával a NEI TV elképesztően tiszta képeket biztosít. A 200 cd/m2 fényerő és a 4000:1 kontraszt (tipikus) páratlan vizuális élményt biztosít. A 9,5 ms-os válaszidő és a 176º(H) és 176º(V) betekintési szögek lenyűgöző látványvilágot tesznek lehetővé.
Multimédiás szórakoztatás kéznél
A Smart TV UHD 4K funkciójával a NEI TV otthonába hozza kedvenc filmjeit és sorozatait olyan platformokról, mint a Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video és még sok más. A VIDAA operációs rendszer több mint 500 000 programhoz kínál hozzáférést, megnyitva a szórakozás és az információk hatalmas világát.
Haladó vétel
Tapasztalja meg a különféle programokat a fejlett digitális tunerrel, beleértve a DVB-T/T2, DVB-C és DVB-S2 műsorokat. Fejlett csatlakozási lehetőségek A NEI Ultra HD 4K TV többféle csatlakozási lehetőséget kínál, köztük két RF (Antenna) portot, három HDMI portot (az 1.4 és 2.0 verzióval kompatibilis), egy CVBS & Audio L/R portot, egy CI nyílást, két USB portot , LAN port (RJ45). Wi-Fi és Bluetooth, hogy minden csatlakozási igényét kielégítse.
Funkciók a felhasználó számára
Egyszerűsítse az élményt olyan funkciókkal, mint az automatikus telepítés, az ütemezett leállítás és az OTA frissítés, hogy tévéjét naprakészen tartsa.
Energiahatékonyság és megbízható teljesítmény
A NEI TV tökéletes egyensúlyt képvisel a figyelemre méltó energiahatékonyság és a megbízható teljesítmény között. Alacsony, 77W alatti és 0.5W alatti készenléti állapotú, 100 és 240V közötti áramforrással az 50/60 Hz-es NEI TV az F energiaosztályba tartozik, így lenyűgöző megtekintési élményt kínál az energiahatékonyság feláldozása nélkül.
Könnyű rögzítés a VESA rendszerrel
Sokoldalúságával a NEI TV rugalmas elhelyezési lehetőségeket kínál. Kialakítása lehetővé teszi a könnyű falra szerelést, VESA 200x200 kompatibilitás mellett. Így a NEI TV nemcsak funkcionális tárggyá válik, hanem elegáns központi darabbá is válik, akár falra szerelve, akár állványra helyezve. Az építési minőséget egy 200 x 200-as VESA rendszer támogatja.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 139 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | 4K |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Component input 2 x RF 1 x CVBS |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SWEET.TV |
| Bluetooth verzió | 5 |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 16 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ax |
| Energia fogyasztás |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 76 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 77 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1226 x 241 x 775 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1226 x 78 x 705 mm |
| Súly állvánnyal | 11.7 kg |
| Súly állvány nélkül | 11.5 kg |
| Doboz méretei | 1295 x 102 x 775 mm |
| Doboz súlya | 12 kg |