65" Metz 65MQF7500ZSzívesen élveznéd otthon a filmeket olyan minőségben, mint a moziban? Ebben az esetben nagyszerű választás lehet számodra ezen METZ televízió. Éld át a lenyűgöző látványvilágot, hála a fejlett QLED technológiának és HDR10, HDR10+ és Dolby Vision szabvány támogatásnak. Minden bizonnyal a kanapéhoz szögez majd Téged a rengeteg film és sorozat az olyan közkedvelt szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo. A gyors jelenetek rajongóit is elbűvöli 50 / 60Hz képfrissítési frekvenciája. Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), Ideal for PlayStation 5 és Cloud gaming örvendezteti meg az igényes játékosokat is. Azért, hogy a remek látványon túl tökéletes hangzásban legyen részünk, 24W-os Soundbar hangszóró felel. Eme METZ Smart TV a fejlett Google TV operációs rendszert kapta, és megjelenését egy egészen lenyűgöző dizájn egészíti ki. A TV megjelenését fekete szín varázsolja tökéletessé. Amennyiben a falra szeretnénk szerelni a TV-t, akkor VESA szabványú tartóra lesz szükségünk, melynek méretei 400×200 mm. A távirányító a csomagolás része.
A képernyő csodálatos látványt nyújt
Élvezd a precíz 4K Ultra HD felbontást 65" képátló mellett. Ez a lenyűgöző METZ televízió rendkívül éles és részletes kép megjelenítésére képes a nagy számban elhelyezett pixeleknek hála. A 4K címke jelentése, hogy négyszer annyit pixellel rendelkezik, mint a standard Full HD képernyő. A kép 3840 × 2160 képpontból áll, amely lehetővé teszi a filmek minőségromlás nélküli átvitelét a képernyőre. A Direct LED technológia pontos zóna-háttérvilágítást biztosít, amely aktívan alkalmazkodva a kép tartalmához garantálja a legjobb kontrasztot és képalkotást.
QLED technológia, amely garantálja a valósághű és természetes színeket
Ezen QLED technológiával rendelkező TV nagyszerű vizuális szórakozást nyújt. A QLED kijelzőt forradalmi technológia jellemzi, amely rendkívül széles színspektrumot jelenít meg, abszolút valósághűen. Garantálja, hogy tökéletesen tiszta képet kapjunk még erős fényben is.
Támogatja a HDR formátum szélet skáláját
Ez a TV a High Dynamic Range (HDR) támogatással továbbfejlesztett, részletgazdag képet biztosít mind a jelenet világos és sötét részén. Konkrétan olyan technológiát támogat, mint HDR10, HDR10+ és Dolby Vision. A kép fényerejét a HDR10 úgy állítja be, hogy az alkalmazkodjon az aktuális jelenethez. A HDR10+ dinamikus fényerő változást jelent az aktuális képkockától függően. Még maximális fényerő mellett is ragyogó színeket kapunk a Dolby Vision technológiának köszönhetően.
Urald az összes játékot ezzel a lenyűgöző METZ televízióval
A játékos funkciónak köszönhetően előnyre tehetsz szert a konkurens játékosokkal szemben. A jó grafika, gyors reakció és rövid válaszidő kulcsfontosságú a játékokban. A fejlett gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), ideal for PlayStation 5 és Cloud gaming funkcióval felejthetetlen élmény lesz a játék. A VRR technológia biztosítja a játékok gyönyörű és sima futását, akadozás nélkül, emellett a gyors frissítési frekvencia nagyon rövid válaszidőt garantál. Ezen METZ TV hatékony monitorként funkcionál, amely még a legigényesebb felhasználók igényeit is kielégíti.
A legújabb operációs rendszerrel korlátlan szórakozást élhetünk át
Ezen Google TV smart TV sok érdekes funkciót tartogat, mint Google Assistant. Vezeték nélkül oszthatunk meg tartalmat, kitükrözhetjük telefonunkat vagy számítógépünket, használhatjuk a hangasszisztenst, és csatlakoztathatjuk a TV-t az okos otthonunkba. A hangasszisztens útmutatóvá válhat az elektronika világában. Nagyon egyszerűvé varázsolja kedvenc videóink megtalálását az alkalmazásokban, ami különösen hasznos lesz a legfiatalabb nézők számára. Gyorsan és egyszerűen felfedezik kedvenc meséjüket a billentyűzet bonyolult használata nélkül. Ezentúl lehetőségünk lesz az összes csatlakoztatott eszközt egyetlen intelligens vezérlővel irányítani. Csak egy gombnyomás, és a kedvenc streaming szolgáltatásunk megjelenik a TV-n.
Használd ki a modern METZ TV összes smart tulajdonságát
A rendelkezésre álló verzió HbbTV 2.0.3. Köszönhetően az smart funkcióknak böngészhetsz az neten, információkat kereshetsz, videókat nézhetsz, online tartalmakat streamelhetsz, kommunikálhatsz a közösségi médián keresztül és így tovább.
A tökéletes társ minden háztartásba
Olyan vezeték nélküli kapcsolatokat tesz lehetővé más intelligens eszközökhöz, mint Bluetooth, Chromecast és WiFi 5. A moziszerű hangzásról olyan technológia gondoskodik, mint Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Audio és Dolby Digital. A Dolby Atmos technológiának köszönhetően garantált a 3D térhangzás több csatornán keresztül. Például az egyik csatorna tartalmazhatja a lövés, a másik pedig a fegyvermechanika hangját, ennek hála a hang jóval pontosabban és hitelesebben terjed a térben. Minden bizonnyal tetszeni fog az automatikus hangerőszabályozás lehetősége. Ebben a funkcióban a TV folyamatosan figyeli az aktuális hangerőt, és automatikusan kiegyensúlyozza a túl hangos vagy halk hangokat amikor átváltunk egyik programról a másikra, vagy reklám következik.
A multimédiás funkciók segítenek megismerni a szórakozás korlátlan világát
Ez a modern METZ QLED TV lenyűgöz multimédiás funkcióival. Amennyiben nem tudod megnézni kedvenc műsodor, csak játszd fel USB-n keresztül egy adathordozóra, és megnézheted később. Ha már nincs kedved tovább nézni a műsort a TV-ben, csak csatlakoztass egy külső meghajtót USB-n keresztül, hogy lejátszhasd saját tartalmaid.
65" Metz 65MQF7500Z TV legfőbb tulajdonságai:- A remek METZ TV-vel otthonod kényelméből is átélheted a valódi mozi élményt
- Felejthetetlen látványvilág köszönhetően a modern QLED technológiának, és HDR10, HDR10+ és Dolby Vision szabvány támogatásnak
- 50 / 60Hz-es képfrissítési frekvencia az akciófilmek kedvelőinek
- Azért, hogy nagyszerű hangzásban legyen részünk, 24W-os Soundbar hangszóró felel
- 380 cd/m² maximális fényerő mellett tökéletesen tisztán láthatunk valós és természetes színeket
- Élvezd a tűéles 4K Ultra HD felbontást 65" képátló mellett
- Eme METZ Smart TV a fejlett Google TV operációs rendszert kapta
- Direct LED háttérvilágítással van ellátva
- Használhatjuk a következő funkciókat HDR, TÜV Low Blue Light és TÜV Flicker-Free
- Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Audio és Dolby Digital gondoskodik a mozis hangminőségről
- Olyan népszerű okos funkciókkal rendelkezik, mint okos távirányító, hangvezérlés és ECO mode
- Egyéb népszerű funkciói: automata hangerő szabályozás
- Közkedvelt filmek és sorozatok tárháza vár rád olyan alkalmazásokban, mint NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Spotify, Twitch, Amazon Prime Video, Telekom TV, OKTAGON TV, Kodi, Canal+, Steam Link, Google Duo és Deezer
| Operációs rendszer |
| Felület nyelve | Angol, Cseh, Magyar, Szlovák |
| Típus | Smart TV |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Tunerek |
| Tuner | DVB-S, DVB-S2 |
| Multimédiás funkciók |
| Multimédiás funkciók | Felvétel USB-re, Lejátszás USB-ről |
| Csatlakozás |
| Be- és kimenetek | CI+, Digitális optikai/digitális hangkimenet, Fejhallgató kimenet, HDMI 2.1, LAN, USB |
| USB | 2 × |
| HDMI | 3 × |
| Tápellátás | 100-240V |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Chromecast, WiFi 5 |
| Kijelző |
| Támogatott HDR szabványok | Dolby Vision, HDR10, HDR10+ |
| Maximális fényerő | 380 nt |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Egyéb kijelző technológiák | HDR, TÜV Flicker-Free, TÜV Low Blue Light |
| Technológia | QLED |
| Képernyő felülete | Fényes |
| Háttérvilágítás | Direct LED |
| Képátló és felbontás |
| Képátló | 65 " (165,1 cm) |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Méretek és tömeg |
| Tömeg | 15,3 kg |
| Szélesség | 144,5 cm |
| Mélység | 29,9 cm |
| Talapzat szélessége/lábak közötti távolság | 38,1 cm |
| VESA felfüggesztés | 400×200 |
| Magasság talp nélkül | 83,8 cm |
| Mélység talp nélkül | 9,2 cm |
| Magasság | 90,9 cm |
| Audió |
| Audió formátumok | Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Hangszóró teljesítmény | 24 W |
| További audió tulajdonságok | Automata hangerő szabályozás |
| Beépített audio | Soundbar |
| Energiacímke 2021 |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 102 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 150 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | F |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Játék jellemzői |
| Játék jellemzői | Gamer mód, Ideal for PlayStation 5, VRR (Variable Refresh Rate) |
| Alkalmazások | SMART funkciók |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV, O2 TV (nem támogatott), Skylink Live TV, SledováníTV (nem támogatott), Voyo (nem támogatott) |
| Globális alkalmazások | Amazon Prime Video, Canal+, Deezer, Disney+, Google Duo, HBO Max, Kodi, NETFLIX, OKTAGON TV, Spotify, Steam Link, Telekom TV, Twitch, YouTube |
| Cseh alkalmazás | AntikTV, Skylink Live TV (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott), Telly (nem támogatott) |
| SMART funkciók | ECO mode, Hangvezérlés, Okos távirányító |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Google Assistant |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Évjárat |
| Évjárat | 2025 |
| Csomag tartalma |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |