Tiszta színek valódi 4K felbontásban A NanoCell TV olyan valódi 4K felbontásra képes, amely megfelel a nemzetközi szabványokban előírt CM-értékeknek. Fedezze fel a ragyogóbb és tisztább vizuális élményt a NanoCell technológiával kiegészített valódi 4K felbontásban.
α7 3. generációs processzor 4K Emelje magasabb szintre vizuális élményeit
A kép- és hangforrások javításával a nagy teljesítményű α7 3. generációs processzor 4K elbűvölő vizuális és audioélményt nyújt. A NanoCell TV a tiszta színeivel optimalizált nézői élményt nyújt bármilyen forrás esetén.
Lásson tiszta színeket, miközben a szemét is kíméli Az LG NanoCell TV-k kiérdemelték az Underwriters Laboratories (UL) „Nincs fotóbiológiai LED-veszély” tanúsítványát, így biztos lehet benne, hogy a szemeit nem éri káros fénykibocsátás.
Túlszárnyalja a nemzetközi szabványokat A „Nincs fotóbiológiai LED-veszély” tanúsítványhoz öt szabvány, többek között a kék fényre, a fotokémiai hatású UV-fényre, a UV-közeli fényre, az IR-kisugárzásra és a retinát érő hőhatásra vonatkozó szabványok szerint végeznek a vizsgálatokat.
Ezek a hivatalos nemzetközi szabványok, amelyek az IEC2) előírásai szerint mérik a LED-ek emberi testre gyakorolt káros hatásait
A NanoCell TV-k minden szabvány követelményeit túlszárnyalták.
Tiszta színek A tiszta RGB színek jelentik a valósághű képminőség kulcsát. A NanoCell technológia nanorészecskéket használ, amelyek a fakó színek kiszűrésével tisztább színeket eredményeznek, és ezáltal javítják az RGB-spektrum tisztaságát.
RGB-spektrumot ábrázoló grafikon, amely szemlélteti a fakó színek eltávolítását, valamint képek, amelyek összehasonlítják a színtisztaságot a hagyományos és a NanoCell technológiák esetén.
A tiszta színek mozit varázsolnak az otthonából. A NanoCell TV-vel minden jelenet szinte valósággá válik az élénk, tiszta színekkel és az intenzív kontraszttal, amelyet a nanofekete létrehoz. Ráadásul az optimalizált vizuális és hanghatásokkal bámulatos, valósághű élményt nyújt. Most már élvezheti az igazi házi mozit a NanoCell TV-vel, amely határtalan szórakozást tesz lehetővé.
A TV képernyőjén egy sci-fi film látható, melyben egy nő egy íjjal lő.
Dolby Vision IQ és Dolby Atmos Visszaadja a filmkészítők elképzelését
Nézze úgy a filmeket, ahogy kell – teljesen lélegzetelállítóan. A Dolby Vision IQ – amely kiterjeszti a Dolby Vision HDR előnyeit – intelligensen állítja a képernyő fényerejét, színeit és kontrasztját a műfajnak és a fényviszonyoknak megfelelően. A Dolby Atmos magával ragadó audioélményt nyújt, hogy a lehető legjobban élvezhessen minden tartalmat.
FILMMAKER MODE Nézze úgy a tartalmat, amilyennek készült
A processzor automatikusan állítja képet, kikapcsolva a mozgások elsimítását a teljes mozihatás érdekében. Nézze a filmeket úgy, hogy a készítők kreatív elgondolásai és a moziélmény maradéktalanul érvényesülnek. Nézze az összes tartalmat a mozikban megszokott színvonalon, és érezzen az összes filmben mindent, amit a művész elgondolt.
HDR 10 Pro és HLG Pro A jelentősebb HDR formátumok feljavítása
Az LG NanoCell TV-k optimális HDR képminőséget nyújtanak, és feljavítják a támogatott jelentősebb HDR-formátumokat, többek között a HLG és a HDR 10 formátumokat is. Lehetővé teszi, hogy minden tartalmat életszerű, nagy felbontásban tekinthessen meg.
Helyi fényerő-szabályozás Éles, részletgazdag jelenet
Határtalan szórakozás Multiplex az otthonában
Merüljön bele az Apple TV, a Netflix szolgáltatásokban kínált széles körű tartalmakba. A legújabb filmektől, sorozatoktól a dokumentumfilmekig minden egy helyen. Csak dőljön hátra, és élvezze.
Az Apple TV alkalmazás Az Apple TV+ és még sok más szolgáltatás otthona
Eredeti sorozatok és filmek az Apple TV+-tól. Csak azok a prémium csatornák, melyeket szeretne, és több ezer megvásárolható vagy kölcsönözhető film. A személyre szabott és szakértői szemmel válogatott tartalmak között felfedezheti a legjobbat, ami rendelkezésre áll. Mindezt az Apple TV alkalmazásban.
A tiszta színek Ön elé varázsolják a harcteret A NanoCell technológia kiegészíti a virtuális világot, amely a tiszta színeivel túllép a valóság határain.
Ráadásul a különböző játékhoz készült funkciók – például az alacsony bemeneti késés, a HDMI 2.1 és a HGiG – lehetővé teszik, hogy valós időben, javított grafikával élvezhesse a virtuális világot.
Alacsony bemeneti késés Reagáljon és célozzon gyorsabban
A NanoCell TV-vel késlekedés nélkül támadást intézhet az ellenfél ellen. A technológia az alacsony beviteli késleltetéssel szinkronizálja az érzékeit a gyorsan pörgő játék valós idejű jeleneteivel.
VRR, ALLM és eARC A játékélmény következő generációja
A nagyobb képkockasebesség, a VRR (Variable Refresh Rate), az ALLM (Auto Low Latency Mode) és a eARC (Enhanced Audio Return Channel) mind megfelel a HDMI 2.1 követelményeinek. Ezek a legújabb funkciók lehetővé teszik a gyorsan mozgó tartalmak nagyobb felbontású megjelenítését és a sima, szinkronizált grafikát. Még inkább életszerű játékélmény.
AMD FreeSyncTM Premium Akadozásmentes akciójelenetek
Az AMD FreeSyncTM Premium technológia támogatásával az LG NanoCell TV csökkenti a kép akadozását és szakadozását, ezáltal folyamatosabb játékélményt nyújt. Élvezd gyors akciójátékokat zökkenőmentesen.
HGiG profil HDR játékokhoz Valósághű, moziszerű jelenetek
Merüljön bele teljesen a játékba a még szemet gyönyörködtetőbb látvánnyal. A HGiG érzékeli a TV teljesítményét és képminőségét, majd a HDR grafikát úgy állítja be, hogy a lehető legjobb HDR játékélményben legyen része.
A tiszta színek elhozzák a valódi stadion hangulatát A Nano-pontossággal a NanoCell TV pontos, torzításmentes színeket biztosít minden szögből.
Nézze az ultra-nagy képernyőn, tiszta színekkel és kiváló képminőséggel, ahogy a kedvenc csapatai játszanak.
Motion Pro Lásson minden mozgást részletesen
A maradványképet (mozgási elmosódást) mindenáron el kell kerülni, amikor sportközvetítést néz. Az Motion Pro funkcióval most már minden játékos minden gyors és finom mozgását elmosódás nélkül láthatja a TV-jén. Az LG NanoCell TV-vel nem kell aggódnia az elmosódás és a vibrálás miatt.
Sportriasztás Ne hagyjon ki egy gólt se
A sportriasztás értesítéseket küld a mérkőzések előtt, közben és után. Nem kell többé aggódnia amiatt, hogy lemarad a kedvenc csapatainak nagy mérkőzéseiről, még akkor sem, ha éppen más tartalmakat néz.
Bluetooth térhatású hangzás Nagy hang a nagy meccsekhez
NanoCell TV feljavított 2.0 csatornás hanggal a gazdagabb virtuális 4.0 hanghoz. Bármilyen két Bluetooth hangszóró csatlakoztatásával térhatású hangot hozhat létre. Merüljön bele jobban a játékba, és érezze az élő hangulatot.
AI ThinQ A kényelem központja
Az intelligens LG AI ThinQ kényelmesebbé teszi az életet. *A természetes hang felismerése lehetővé teszi, hogy irányítsa és vezérelje az otthonában lévő iokos eszközöket.
Egészítse ki kifinomult hangulattal A minimális nanokerettel a NanoCell TV-t úgy terveztük, hogy illeszkedjen bármilyen berendezéshez, és minden figyelemelterelés nélkül lebilincselő nézői élményt nyújtson.
Tekintse meg, hogy az LG TV hogyan illik a helyiség berendezéséhez Ellenőrizze az LG TV-k kialakítását és méretét az LG TV AR alkalmazással.
| Általános |
| Termék típusa | 4K NanoCell |
| Képernyőméret ( Inch ) | 55" |
| Falra szerelhetőség (VESA) | Igen |
| Kép |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Megvilágítás típusa | NanoCell |
| Műsorszórás vétele |
| Digitális TV vétel (földi/kábel/műholdas) | DVB-T2/C/S2 |
| CI+ | CI+1.4 |
| Video |
| Képminőségi Index Értéke | 200Hz |
| HDR technológia | Cinema HDR |
| Dolby Vision | Igen |
| HDR10 Pro | Igen |
| HLG Pro | Igen |
| NanoCellás technológia | Igen |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Színmélység | 10bit (Billion Rich Color) |
| Dimming - Helyi fényerő szabályozás | Full Array Dimming |
| ULTRA Luminance | Igen |
| HFR (High Frame Rate) | Igen |
| Processzor | α7 Gen3 Processor 4K |
| Felskálázás | 4K Felskálázás |
| Hang |
| Audio Teljesítmény | 20 W |
| Hangsugárzók | 2.0ch |
| DOLBY ATMOS | Igen |
| Hangzási módok | Ultra Surround |
| Clear Voice | Clear Voice III |
| Magic Sound Tuning | Igen |
| Vezetéknélküli hangszinkronizáció | Igen |
| Smart TV tulajdonságok |
| Operációs rendszer | webOS Smart TV |
| Magic Remote | Tartozék |
| Hangalapú keresés | Igen |
| Magic Link | Igen |
| Gyors Hozzáférés | Igen |
| Böngésző | Igen |
| Zenelejátszó | Igen |
| Tartalom kereső és ajánló | Igen |
| Magic Mobile Connection | Igen |
| Megosztás |
| Wi-Di (Wireless Display) – PC csatlakoztathatóság kábel nélkül | Igen |
| Airplay (Apple to TV) | Igen |
| Miracast - Android okostelefon képernyő tükrözés | Igen |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| DLNA | Igen |
| Felvétel Funkció/Time Machine |
| Digitális + Külső jelforrás (Kompozit) | Igen |
| Time Shift (időeltolásos lejátszás) | Igen |
| Felvétel funkció | Igen |
| Speciális |
| Netflix kompatibilitás | Igen |
| Amazon kompatibilitás | Igen |
| Google Assistant kompatibilitás | Igen |
| Amazon Alexa kompatibilitás | Igen |
| Mobilalkalmazás (LG TV Plus) | Igen |
| Elektronikus kézikönyv | Igen |
| Elektronikus műsorújság | Igen |
| Felirat | Igen |
| Ultra HD TV vétel | Igen |
| Teletext |
| Teletext | Igen |
| Oldalak | 2000 |
| Csatlakozók |
| HDMI 4K/2K | 4(4K) |
| ARC (Audio Return Channel) | Igen |
| HDMI 2.1 | Igen |
| USB | 3 |
| LAN | 1 |
| CI Slot | Igen |
| RF In | 2 (RF, Sat) |
| WiFi | 802.11ac |
| Bluetooth | V5.0 |
| Digitális Audió kimenet (optikai) | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Design |
| Design | Slim direct |
| Káva színe | Keret nélküli kialakítás |
| Kiegészítők |
| Magic Remote (Mozgásérzékelős távirányító) | Igen/Tartozék |
| Tápkábel | Igen |
| Használati útmutató | Igen |
| Eco |
| Energiamegtakarítás | Igen |
| Energiaosztály | A (A++ - E skála) |