A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Kijelző átmérő | 164 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x USB 1 x Rj-45 2 x HDMI 1 x Composite In Cl+ slot 1 x Digital Optical Out |
| OKOS TV | |
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ HBO Max |
| Főbb jellemzők | Képernyő tükrözés USB recording |
| Processzor típusa | Quad core |
| VIDEÓ JELLEMZŐK | |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10+ Dolby Vision |
| Képtechnika | Micro Dimming Sport mód User mode Mozi mód Játék mód Természetes mód HLG (Hybrid Log Gamma) Super Resolution Dolby Vision HDR Dynamic mód |
| Frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| AUDIO JELLEMZŐK | |
| Audio technika | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Equalizer (5 band) GER(D)+ Dolby Audio |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 6 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| KAPCSOLÓDÁS | |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Wi-Fi |
| ENERGIA FOGYASZTÁS | |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 67 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 137 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| MÉRETEK | |
| Méretek állvánnyal | 1453 x 261 x 874 mm |
| Súly állvánnyal | 19.55 kg |
| Doboz méretei | 1535 x 128 x 949 mm |
| Doboz súlya | 21.55 kg |
| KIEGÉSZÍTŐK | |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás |
| FALRA SZERELHETŐ RENDSZER | |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |


