Miele G 5851 SCVi beépíthető mosogatógépA energiaosztályA fenntarthatóság középpontban: számos modell a legmagasabb energiahatékonysági osztályba tartozik, így maximális teljesítményt nyújt alacsony energiafogyasztás mellett.
QuickPowerWashRövid program: kiváló tisztítási eredmény normál szennyezettségű edények esetén mindössze 58 perc alatt.
Szárítás AutoOpen funkcióvalTökéletes szárítás: a mosogatógép ajtaja a program végén automatikusan kinyílik a hatékonyabb és teljesebb száradás érdekében.
Igazolt higiéniaHigiénikus tisztítás: minden Miele mosogatógép megbízhatóan eltávolítja a vírusok több mint 99,9%-át.
Comfort kosárrendszerPraktikus kialakítás: az átgondolt kosárrendszer megkönnyíti az edények bepakolását a tökéletes tisztítási eredmény érdekében.
Standard teríték kapacitásTágas belső tér: akár 14 szabványos teríték számára biztosít elegendő helyet.
3D MultiFlex evőeszköztálcaAz intelligens állítási lehetőségek extra helyet biztosítanak még kisebb edények és eszközök számára is.
Brilliant GlassCareKíméletes és gondos tisztítás: a Brilliant GlassCare technológia különös odafigyeléssel kezeli az üveg edényeket, megőrizve azok fényét és épségét.
| Általános jellemzők |
| Típus | Részlegesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 5 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Funkciók és Programok |
| Tulajdonság | Automatikus ajtónyitás |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Zajszint | 43 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 54 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 8.2 l |
| Méretek |
| Magasság | 81 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |