SHARP
50FQ5EG 126cm-es 4K UHD 144Hz Quantum Dot Sharp Google TV Harman Kardon hangszórókkal
251.820 Ft
253.860 Ft
253.860 Ft
A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Általános jellemzők | |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 12 teríték |
| Programok száma | 5 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok | |
| Programok | Előmosás Eco Clean Intenzív Gyors |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Jelzés a program végén Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Fél-töltés opció Állítható felső kosár Öblítőszint jelző |
| Késleltetett indítás | 1 h 19 h |
| ECO program időtartama | 205 min |
| Energia és Teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 52 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 92 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 12 l |
| Méretek | |
| Magasság | 82 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |


