Haier XS 6B0M3PDX
i-Pro Shine SERIES 5
A kívánt opciótól függetlenül (független vagy beépített), a HAIER i-Pro mosogatógépek a legfejlettebb funkciókat kínálják:- Inverteres motor a kivételes mosási teljesítményért
- Szenzorrendszerek és dedikált automatikus programok segítségével elért magas szintű mesterséges intelligencia (AI).
- Az innovatív H-SPRAY permetezőrendszer
Hagyja, hogy a mosógép automatikusan válassza ki a mosási ciklus paramétereit a betöltés mértékétől és az edények szennyezettségi szintjétől függően.
Minimális energia- és vízfogyasztással érheti el a legjobb eredményt.
Inverteres motorA Haier mosogatógépek új
inverteres motorral vannak felszerelve.
A hosszú élettartamnak köszönhetően az inverteres motor jelentősen csökkenti a zajt és a vibrációt, így kiemelkedő mosási teljesítményt nyújt.
Előnyös lesz az alacsonyabb energia- és vízfogyasztásból.
B energiaosztályA Haier XF 6B0M3PDX mosogatógép B energiaosztályú, az új energiaosztályozás szerint.
A.ITeljes mértékben profitálhat a Haier márka mesterséges intelligenciájából:
Egy intelligens érzékelőrendszer, amely képes érzékelni az edények szennyezettségi szintjét, automatikusan beállítja a víznyomást, a mosogatás hőmérsékletét és a program időtartamát.
Ily módon a mosási paraméterek automatikusan igazodnak az optimális víz- és áramfogyasztáshoz.
Wi-Fi kapcsolat / hOn AppEz a termék olyan technológiával van
felszerelve, amely lehetővé teszi a mosogatógép távvezérlését a hOn alkalmazáson keresztül Wi-Fi kapcsolattal.
Töltse le a hOn alkalmazást!
Wi-Fi kapcsolatNyissa meg a Washing Lens-t a hOn alkalmazásból.
Ez a funkció automatikusan felismeri a mosogatni kívánt edények mennyiségét, típusát, anyagát és helyzetét a mosógép kosaráról készült fényképen keresztül.
Ezután személyre szabott mosási paramétereket ajánl a töltettől függően a tökéletes mosási ciklus elérése érdekében.
Maxi TubA piac legtágasabb mosogatógépének előnyeit
élvezheti.
A Maxi-Tub kád 209 literes belső térfogatot biztosít (11%-kal nagyobb, mint a piac átlagos térfogata) a maximális rugalmasság és energia-, víz- és időmegtakarítás érdekében.
Nagy kapacitásúAkár 16 készletet is moshat egyszerre!
A 60 cm-es (szélesség) szabványos méretben élvezheti a piac legnagyobb mosási kapacitását!
H-szórókarA H-Spray Arm kivételes mosási eredményeket biztosít még gyors programokkal is.
Az új, H betű formájú alsó szórókart kifejezetten kettős mozgásra tervezték, ami jobb fedést biztosít.
Speciális kosár evőeszközök számáraElőnyös lesz az evőeszközök
mosogatásához külön kosár.
Mind ugyanazon a helyen.
Erőteljes mosásKiemelkedő mosási eredmények a Haier Powerwash rendszerrel.
Mostantól lehetősége van a legmakacsabb szennyeződések könnyű eltávolítására is: négy további vízsugár négyszer nagyobb vízáramot permetez.
A teljesítmény 13 liter víz/perc (a normál mosás 3 liter víz/perchez képest).
VezérlőpultAz érintőgombokkal ellátott kezelőpanel lehetővé teszi a mosási programok egyszerű kiválasztását.
Felejtse el a használati utasítást! Most már élvezheti az új "Dot Matrix" interfész előnyeit – digitális kijelző, amely minden szükséges információt megjelenít.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 16 teríték |
| Programok száma | 10 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 3 |
| Szín | Beépíthető |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Finom Eco Clean Auto Intenzív Gyors Normál Gépi fertőtlenítés Intelligens Aqua Flex |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Hátralevő idő mutató Gyermekzár Csendes működés Wi-Fi Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Fél-töltés opció Szórókar Állítható felső kosár Automatikus ajtónyitás Evőeszköz kosár Öblítőszint jelző Aquastop |
| Késleltetett indítás | 23 h |
| ECO program időtartama | 3 h 59 min |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 66 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.5 l |
| Méretek |
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Mélység | 59.8 cm |
| Súly | 55.9 kg |