HAIER XI 6B0S3FSB WASHLENS PLUS Series 2A mosogatógép használatával munkát, időt és vizet spórolhatsz meg. A standard (60 cm széles) HAIER beépíthető mosogatógép inkább olyan háztartásokba alkalmas, ahol gyakran főznek. A beépíthető mosogatógép dizájnját egybehangolhatod a konyha kinézetével úgy, hogy a konyhabútor dekorációjával megegyező ajtót szerelsz rá. Az ajtó tetején lévő kezelőpanel csak akkor teszi lehetővé a kezelést, amikor a készülék ajtaja nyitva van. A teljesen integrált mosogatógép nagyon elegánsan hat és nem zavarja meg a konyhád egységes kinézetét. A mosogatógép a hagyományos modellekhez képest nagyon csendes, zajszintje mindössze 40 dB, ami hasonló egy átlagos beszélgetés hangerejéhez. A mosogatógép tömege 35 kg.
HAIER XI 6B0S3FSB WASHLENS PLUS Series 2 beépíthető mosogatógép fő jellemzői:
- A praktikus HAIER beépített mosogatógép probléma nélkül megbirkózik minden koszos edénnyel
- Wi-Fi és Bluetooth segítségével kapcsolhatod össze a mobilalkalmazással
- A késleltetett indításnak köszönhetően igénybe vehetjük a kedvezőbb energia tarifákat
- A mosogatási program befejezését követően az ajtó saját magától kinyílik
- A kosarak a mosogatandó edények magassága alapján egy bizonyos pozícióba állíthatók
- A teljesen integrált mosogatógép nem bontja meg a konyhád egységes megjelenését
- Az energiatakarékosság érdekében egyenesen melegvízhálózatra is rákötheted
- Gyors mosogatási program egyaránt rendelkezésedre áll
- Felszereltségéből az extra szárítási funkciót sem hagyták ki
- A baktériumok és mikroorganizmusok alapos eltávolítása a Higiénia programmal
- A víz- és energiafogyasztás minimalizálása érdekében az Eco programmal rendelkezik
- Működése halk, zajszintje csak 40 dB
- Az áttekinthetőség érdekében a mosogatógép belseje világítással van felszerelve
- A beépíthető mosogatógép tömege 35 kg
Az előnyös HAIER beépíthető mosogatógép ámulatba ejt a felszereltségévelA kosarak a mosogatandó edények magassága szerint egy bizonyos pozícióba állíthatók. A késleltetett indításnak köszönhetően beállíthatod a mosogatógépet úgy, hogy a számodra legalkalmasabb időpontban kapcsoljon be. Ennek a funkciónak köszönhetően kihasználhatjuk a kedvezőbb energia tarifák adta előnyöket. A mosogatási program befejezését követően az ajtó saját magától kinyílik, így az edények igazán gyorsan megszáradnak. Jól olvasható kijelző szintén a része, amely információt nyújt az összes programról. A mosási fázisjelző lámpa tájékoztat arról, hogy befejeződött-e már a mosási program, vagy még folyamatban van. Így tudni fogjuk, mikor rakhatjuk ki az edényeket. Nagyszerű funkció a mosogatógép belsejében található világítás, hogy még véletlenül se felejtsünk valamit bent.
Hasznos funkciók és programok teszik élvezetesebbé a munkátA nevezetes HAIER beépíthető mosogatógép sok értékes időt takarít meg neked, amit a hobbijaidnak vagy a családodnak szentelhetsz. Mosogatás közben automatikusan érzékeli, hogy az edények milyen mértékben koszosak, és úgy állítja be a következő mosási ciklust, hogy az ideális legyen. A gyors program jól fog jönni pl. olyan eseményeken, ahol gyorsan újból szükség van az edényekre. Például a műanyag terítékek gyorsabb megszárításához extra szárítási funkciót ugyancsak kínál. A baktériumok és mikroorganizmusok hatékony eltávolítása érdekében választhatod a Higiénia programot, amely a normál mosási ciklusoknál magasabb hőmérsékletet használ. Ha előszeretettel óvod a környezetet, próbáld ki az Eco programot, amely minimális víz- és energiafogyasztást biztosít. Az intenzív program segít eltávolítani a rászáradt ételmaradékokat és az erős szennyeződéseket. Hasznos lesz számodra az éjszakai üzemmód, ha inkább lefekvés előtt szeretnéd elindítani a mosogatógépet. A mosogatógép a folyamat minden lépését úgy állítja be, hogy a lehető legcsendesebb legyen, és ne zavarja a család nyugalmát. Ezen HAIER XI 6B0S3FSB WASHLENS PLUS Series 2 beépíthető mosogatógép hangjelzéssel jelzi a mosogatás végét.
A korszerű smart mosogatógép minden háztartásba illik
Ha a praktikus HAIER beépíthető mosogatógépet összekötöd a mobiltelefonoddal, akkor hozzáférhetsz annak intelligens funkcióihoz. Az újonnan kifejlesztett programokat feltöltheted a mobilalkalmazásból közvetlenül a mosogatógépbe. Az applikációban meglelsz minden információt a készülék hibáiról vagy állapotáról. A mosogatógép észlelni tudja a hibákat, és ezekről a felhasználót is tájékoztatja. A mobilapplikáció felhasználói kézikönyvet is tartalmaz, amelybe akármikor belekukkanthatsz, hogy képben legyél. A nevezetes HAIER beépíthető mosogatógép távolról is lehetővé teszi a fogasztás ellenőrzését. Ennek köszönhetően mindig tudomásod lesz arról, hogy mennyi vizet és elektromos energiát fogyasztott el. A Smart Diagnosis funkció képes beazonosítani az esetleges hibát és megoldást tud javasolni a problémára. Így nem kell szerelőt hívnod, hogy kijavítsa a meghibásodást. Eme HAIER XI 6B0S3FSB WASHLENS PLUS Series 2 beépíthető mosogatógép egy remek háztartási kisegítő.
Maximális kényelem és biztonság
Ezen HAIER beépíthető mosogatógép nagyszerű segítőtárs lesz a mindennapokban. A mosogatógépet éjszaka is nyugodtan üzemeltetheted, ugyanis túlcsordulás elleni védelemmel úgyszintén rendelkezik. Ezáltal nem kell tartanod a váratlan balesetektől. A szülők bizonyosan értékelni fogják a gyerekzárat, mely meggátolja, hogy a kisgyerekek bekapcsolják vagy átállítsák a mosogatógépet, illetve hozzáférjenek a tisztítószeres tartályhoz. A mosogatógépet melegvízre lehet csatlakoztatni, hogy energiát takarítson meg.
A mosogatógép energiaértékei
Ez az konkrét HAIER XI 6B0S3FSB WASHLENS PLUS Series 2 beépíthető mosogatógép a köv. energetikai osztályba tartozik: B. Ezenkívül alacsony energiafogyasztás mellett magas mosogatási minőséget biztosít. Az ECO program energiafelhasználása 66 kWh. Ciklusonként legfeljebb 16 darab terítéket mosogathatsz el vele. Egy ECO ciklus időtartama 3,92 óra. A mosogatógép sokkal kevesebb vizet fogyaszt, mint amennyi elhasználódik a kézi mosogatás folyamán. Az ECO mosogatási program ciklusonkénti vízfogyasztása 9,5 l. Ezen HAIER beépíthető mosogatógép méretei 81,8 × 59,7 × 55,5 cm (magasság × szélesség × mélység).
| Mosogatógép méretei és tömege |
| Mosogatógép mélysége | 55,5 cm |
| Mosogatógép tömege | 35 kg |
| Mosogatógép magassága | 81,8 cm |
| Mosogatógép szélessége | 59,7 cm |
| Aljzat típusa |
| Ország | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Tulajdonságok |
| Tulajdonságok | Állítható kosarak, Kijelző, Melegvízhez csatlakoztatható |
| Evőeszközök elhelyezése | Fiók |
| Mosogatógép típusa |
| Mosogatógép vezérlése | Teljesen integrált |
| Mosogatógép típusa | Standard (60 cm) |
| Mosogatógép elhelyezése | Beépített |
| Csatlakozás és kompatibilitás |
| Okos funkciók | Állapot infó, Appos útmutató, Fogyasztás figyelés, Mobilalkalmazás, Programok felvétele |
| Csatlakozás | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kompatibilitás | hOn |
| Mosogatógép energetikai paraméterei |
| Energiaosztály | B |
| Edénykészlet kapacitás | 16 × |
| Zaj | 40 dB |
| ECO ciklus időtartama | 3,92 óra (235 perc) |
| Vízfogyasztás ciklusonként (ECO program) | 9,5 l |
| Zajkibocsátási osztály | B |
| Energiafogyasztás (ECO program) | 66 kWh/100 c. |
| Csomagolás méretei |
| Csomagolás magassága | 89,6 cm |
| Csomagolás mélysége | 67,6 cm |
| Csomagolás szélessége | 64 cm |
| Mosogatógép színe |
| Mosogatógép színe | Fehér |
| Mosogatógép funkciói |
| Mosogatógép biztonsági funkciói | Gyerekzár, Túlcsordulás elleni védelem |
| Mosogatógép általános funkciói | AutoOpen szárítás, Belső világítás, Mosás végét jelző hangjelzés, Mosási fázis jelzése |
| Mosogató programok | Automatikus, ECO, Éjszakai, Gyors, Higiénia, Intenzív |
| Mosogatás funkciók | Extra szárítás, Késleltetett indítás, Piszok érzékelő |
| Tömlő hossza |
| Bekötőcső hossza | 1,5 m |