Electrolux KECA7400W beépíthető mosogatógép
ComfortLift
Egyedülálló ComfortLift funkciónk azt jelenti, hogy többé nem kell lehajolnia a mosogatógép kiürítéséhez vagy betöltéséhez. A fogantyú enyhe megnyomásával az alsó kosár finoman felcsúszik Önhöz. Minden az Ön kényelmét szolgálja.
A ComfortRails gondoskodik a tányérokról
A mosogatógépben lévő kosarak simán csúsznak a ComfortRails-nek köszönhetően. A sín megakadályozza a kosár kilengését, így a poharak és a tányérok védettek. Jobb az ételekhez – és békésebb a léleknek.
QuickSelect Ecometerrel
Az ökométer segít a programok kiválasztásában. A zöld sávok segítségével láthatja, hogy energetikai szempontból mennyire hatékony a program.
QuickSelect Wi-Fi-vel: vezérelje a mosogatógépet az okostelefonhoz való csatlakozáson keresztül
Csatlakoztatott QuickSelect mosogatógépeink intelligens és fenntartható mosogatást tesznek lehetővé. Kapjon útmutatást az edényeihez megfelelő programhoz, és válassza ki, hogy mikor indítsa el a mosogatógépet az áramköltségek csökkentése érdekében. Az alkalmazás összefoglalja a felhasználást, és visszajelzést ad a tartósságról.
Mindig naprakész a TimeBeam segítségével
A TimeBeam funkciónk folyamatosan tájékoztatja Önt a mosogatóprogram állapotáról. A legfontosabb információkat a padlóra vetíti az autó elé, így jól látható, hogy mennyi idő van még hátra. Most már nem kell találgatnia.
| Általános jellemzők |
|
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és programok |
|
| Programok | Finom Eco Clean Auto Intenzív Gyors Szárítás Normál Intelligens |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Elárasztás elleni védelem Hátralevő idő mutató Gyermekzár Wi-Fi Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Állítható felső kosár Evőeszköz kosár Öblítőszint jelző Aquastop |
| ECO program időtartama | 4 h |
| Energia és teljesítmény |
|
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 75 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 11 l |
| Méretek |
|
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 56 cm |
| Tömlőhossz | 1.8 m |
| Kábel hossza | 1.6 m |
| Súly | 48.14 kg |